Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
16. siječnja 2017. u 15:18
Vogel mora pronaći drugog 6. igrača jer to Green svakako nije. To sto je Utah napravio razliku od 14 poena kada je Mario bio na terenu nije samo njegova greška. A greška je Vogela sto nije Marija probao opet ubacit u igru u drugom poluvremenu, jer on tu utakmicu nije mogao dobit sa 8 igrača upitne kvalitete. Hezo kad god igra, na terenu je sa 4 najlošija moguća igrača iz rotacije Magica. Bas mi se nekako cini da bi Fournier bio jako dobar za tu ulogu 6. igrača, ali mislim da je to malo vjerovatno jer je jedan od njihovih najboljih igrača.

17. siječnja 2017. u 00:04
Da i to je jako dobro iskoristio, vrlo dobar u obrani, vrlo aktivan u napadu. S njim na terenu druga petorka je stigla - 11 što je još bitniji. Nadam se da je Vogel svjestan da nema ništa od držanja na klupi igrača koji mu može voditi drugu petorku. Da primijetio sam sa dosta gleda u Vogela i stalno s njim komunicira
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
hardek
hardek
17. siječnja 2017. u 00:05
Trojka čim je ušao, nije bio rupa u obrani, asist iz teškog double teama. Bio je okej, nadam se da ce igrat u drugom pol.
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
17. siječnja 2017. u 00:06
Defense first momčad, pa prime 70 na poluvremenu od Denvera.
17. siječnja 2017. u 00:13
E Frenki, nećeš me opet zajebat da gledam Orlando cijelo drugo poluvrijeme a da Mario ne uđe u igru
joke1505
joke1505
17. siječnja 2017. u 00:18
Vogel je stvarno uspio kreirati tragediju od ekipe, nevjerojatno nizašto se ne možeš uhvatiti u ovoj ekipi. Totalni slom u obrani, napadački bez ideje, ritma, protoka lopte, jednostavno nevjerojatno, ali izgledali su bolje sa Skilesom

17. siječnja 2017. u 00:27
Najgore je kad je Tragic na otprilike -15, Vogel se nada da mogu okrenut i onda forsira startere do zadnje minute, a kad je jasno da do čuda neće doći, ubacuje Marija za zadnju minutu.

Čudi me da ga još nije poslao u rodni kraj. Da sam i najgori član na klupi, ne bi mu ušao na 40-50 sec u igru ni da me silom natjera.
[uredio Zinedine_Zidane - 17. siječnja 2017. u 00:29]
Poruka: 526
17. siječnja 2017. u 00:33
Zinedine_Zidane je napisao/la:

Čudo se dogodilo, Mario odigrao 10 minuta u prvom dijelu, i evo ga opet u drugom dijelu sredinom treće četvrtine. Istina početna postavka je -25 pa ne čudi što ih je izvadio.