Mario je upao u totalno pogresnu ekipu.Znaci bore se za playoff(ali samo u svojim glavama) a zapravo su nigdje veze ekipa.Umjesto da su krenuli s ovim mladima sa jezgrom Payton,Hezonja,Gordon oni potpisuju starce i daju foruniru ogroman ugovor.Nemaju oni nikakvu viziju i jos dugo nece playoffa vidit
Pristupio: 14.10.2015.
Poruka: 983
17. siječnja 2017. u 21:45
Sve stoji u vezi sa Orlandom, ali kakve to veze ima sa sinoćnjom lošom reakcijom Marija i još jednim nastupom za zaborav?
Možda ga Vogel zbilja ne voli, ne vjeruje mu, ali nigdje, nikada više neće dobiti kontinuitet i izboriti se za minute u rotaciji na osnovi činjenice da je jednom bio peti izbor drafta. Dobio je kakvih takvih dvadeset minuta i opet loša reakcija. Pa to su utakmice u kojima treba ne pokazati nego dokazati Vogelu da je on taj, nametnuti se. Nema mu druge.
ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.698
17. siječnja 2017. u 21:52
Što se Mariovog samopouzdanja tiče, ono trenutno ne postoji i neće se lako vratiti. Što nije čudno, jer već tri godine igra u klubovima koji ganjaju rezultat i nije im primarni cilj njegov razvoj. Minutaža u takvim ekipama se mora zaraditi i ne pada s neba, a mladim igračim treba slobode da pogriješe bez straha da će već nakon druge pogreške ići na klupu.
A što se onog njegovog 'poznatog' samopouzdanja i 'kurčevitosti' tiče, to je više bila dječačka nedorasla faza nego stvarnost.
Ja se nekako nadam da će mu Vogel i u slijedećim utakmicama dati 15-20 minuta, pa ako u 7-8 takvih utakmica zaredom ne proigra, onda stvarno ne znam što bi mu bilo najbolje.
Vidi cijeli citat

Nije to bilo loše sinoć, mislim nije ni dobro, ali ako okrenemo ploću bio je jedan od boljih na terenu.haha, što i nije bilo teško, stvarno se trudio defanzivno, agresivno i definitivno je jedini aktivno branio Galinarija, uostalom činjenica da je ekipa bila na +3 dok je on bio u utakmici govori nešto. Napadački stvarno jako pametne 2 asistencije i 2 ne realizirane, jedna baš vrhunska. Sve šuteve je sam iskreirao, jednostavno ne postoji sistem u Orlandu, pogotovo kada ti još uz bok stoje DJ , Green i Watson , pa ti sad izgledaj dobro. U principu ništa specijalno, ali nije ni loše, navijači orlanda vidim zadovoljni.
Ali u principu se slažem s tobom morati će povuči rizičan potez prije ili kasnije nema druge opcije, mada baš se vidjelo da strahuje od reakcije trenera svaki put, nije ni čudo baš ga lik drkao zadnjih mjeseci. Ali kao što si rekao nema druge bez rizika nema ništa...
19. siječnja 2017. u 02:44
Pa on ka da ne želi iskorisiti svoje fizikalije, ide ulaz i onda se izbacuje nazad od kontakta umjesto da napadne obruč i suparnika. Dijeli loptu, a njega ignoriraju i uporno pomaže u obrani pa ga sipaju trojkama. Ovo je daleko od 5.picka, ne opravdava ukazanu šansu trenerovu ma kolika ona malena bila, ničime nije dokazao da zaslužuje više.