Mario Hezonja

pripravnik
pripravnik
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.01.2014.
Poruka: 876
31. siječnja 2017. u 08:34
joke1505 je napisao/la:

Opet je Hez žrtva priče ,tako da nema tu sreće, odnosno nema tu trener, nažalost prvi priznajem da sam se prevario sa Skilesom, lik mu je digao obranu, fino ga dozirao, čak ga provjerio i u playmakingu imao je ideju kako ga koristiti, možda da nije i on morao tražiti rezultat ispalo bi sve dobro, no zato mu je poklonio zadnjih mjesec i pol i ovaj mu to vratio

Vidi cijeli citat

Dok je bio u Barceloni sralo bi se protiv Pasquala tijekom čitave sezone jer malom ne daje dovoljno prilike. Godinu dana kasnije sere se protiv Skillesa jer ga ne zna koristit, a pise se da je za jednog 19godišnjaka imao i više nego solidnu minutažu u Barceloni. Sada se sere protiv Vogela, a i Skilles ipak nije bio tako loš. Deja vu? Dajte ljudi opsjednuti ste njime više nego on sam.

zrak
zrak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.08.2004.
Poruka: 1.350
31. siječnja 2017. u 12:00
pripravnik je napisao/la:
joke1505 je napisao/la:

Opet je Hez žrtva priče ,tako da nema tu sreće, odnosno nema tu trener, nažalost prvi priznajem da sam se prevario sa Skilesom, lik mu je digao obranu, fino ga dozirao, čak ga provjerio i u playmakingu imao je ideju kako ga koristiti, možda da nije i on morao tražiti rezultat ispalo bi sve dobro, no zato mu je poklonio zadnjih mjesec i pol i ovaj mu to vratio

Vidi cijeli citat

Dok je bio u Barceloni sralo bi se protiv Pasquala tijekom čitave sezone jer malom ne daje dovoljno prilike. Godinu dana kasnije sere se protiv Skillesa jer ga ne zna koristit, a pise se da je za jednog 19godišnjaka imao i više nego solidnu minutažu u Barceloni. Sada se sere protiv Vogela, a i Skilles ipak nije bio tako loš. Deja vu? Dajte ljudi opsjednuti ste njime više nego on sam.

Vidi cijeli citat


Opsjednut si ti i takvi kao ti, koji cijelo vrijeme pišete ovdje na ovom forumu o Mariju kao da je tamo neki Sjeverni Korejac ili da ne kažem nešto drugo. Nebi bili tako uporni i da jest u pitanju neki stranac. Nađite neku drugu temu, mnogo ih je na ovom forumu ili odite na neke druge forume i ne provocirajte stalno. Nikad vam nije bilo  drago, ni kad smo se veselili Marijovim igrama ili žalostili, uvijek ste našli načina da provocirate, da izbacujete crnilo na Marija i nas..Vama uopće nije bitno što Vogel katastrofalno obavlja posao u Orlandu, a on je doveo niz igrača s kojima stalno igra tako da Orlando liči na smijuriju od ekipe i stalno gubi, dok je Marija prikovao na klupu kao nekog mulca. A vi ovdje pljujete po Mariju kao da nije član te bezvezne ekipe i u kojoj mu taj bezveznjak (čije vrijeme ističe) ne da igrati, već kao da sjedi na klupi Warriorsa ili Cavsa.  Ali proći će i sve to, nadam se ubrzo.

[uredio zrak - 31. siječnja 2017. u 12:12]
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.068
31. siječnja 2017. u 12:22
Čitam dakle, Orlando je u rebuildingu. Što oni ne love playoff?
obećao sam adminu da ću biti dobar
Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.008
31. siječnja 2017. u 12:50
Jotojoto je napisao/la:
Čitam dakle, Orlando je u rebuildingu. Što oni ne love playoff?
Vidi cijeli citat


A nešto....
xavier
xavier
Moderator
Pristupio: 11.09.2012.
Poruka: 22.557
31. siječnja 2017. u 12:51
zrak je napisao/la:

Opsjednut si ti i takvi kao ti, koji cijelo vrijeme pišete ovdje na ovom forumu o Mariju kao da je tamo neki Sjeverni Korejac ili da ne kažem nešto drugo. Nebi bili tako uporni i da jest u pitanju neki stranac. Nađite neku drugu temu, mnogo ih je na ovom forumu ili odite na neke druge forume i ne provocirajte stalno. Nikad vam nije bilo  drago, ni kad smo se veselili Marijovim igrama ili žalostili, uvijek ste našli načina da provocirate, da izbacujete crnilo na Marija i nas..Vama uopće nije bitno što Vogel katastrofalno obavlja posao u Orlandu, a on je doveo niz igrača s kojima stalno igra tako da Orlando liči na smijuriju od ekipe i stalno gubi, dok je Marija prikovao na klupu kao nekog mulca. A vi ovdje pljujete po Mariju kao da nije član te bezvezne ekipe i u kojoj mu taj bezveznjak (čije vrijeme ističe) ne da igrati, već kao da sjedi na klupi Warriorsa ili Cavsa.  Ali proći će i sve to, nadam se ubrzo.
Vidi cijeli citat


Tko je to točno "mi", a tko "vi"? Znači ti si uzimaš za pravo pisati što netko drugi misli? Otkud znaš tko se veseli, a tko ne Marijevim dobrim igrama? Znači po tebi onaj koji napiše da je čudno kako uvijek ispadne da je baš svaki njegov trener "zločinac koji ga ne voli", automatski ne voli Marija?

Dajte probajte shvatiti da se neki ovdje trude biti objektivni, a ne u svemu vidjeti svjetsku zavjeru. Međutim, to ne znače da imaju nešto protiv Marija ili da se vesele njegovom neuspjehu.
MCOIS
basketlife2323
basketlife2323
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.12.2016.
Poruka: 957
31. siječnja 2017. u 12:58
Ja se samo nadam da će otići iz Magica bilo gdje.

Vjerujem u njega da može nametnuti svugdje.

Ako se ne nametne sam si je kriv.
Magic radi loše i nelogično,ne samo što se njega tiče.

Samo ne želim više gledati njihove tekme i nijednog našeg igrača tamo.

Grozan neuigran skup solidnih talenata - Gordon ,Payton,Hezonja i solidnih iskusnijih igrača- Ibaka,Vučević,Green,Meeks,Fournier.

Siguran sam da su neki drugi u stanju isti skup ljudi voditi da igraju solidnu košarku,ovo što oni prezentiraju je baš loše i stvarno želim Hezonji da ode negdje gdje može krenuti iz početka,pa ako se ne nametne očito trenutno nije NBA klasa iako je potencijal za visoku NBA klasu.
malomorgen
malomorgen
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.01.2012.
Poruka: 2.159
31. siječnja 2017. u 16:46
imam maria u avataru (i tako će ostati) ali mi je prenaporno sve ove diskusije, koje se vrte u krugu, pratiti.
mario nije igrao zadnje tekme što me navodi na zaključak da orlando već ima za trampu za njega

ima nade, jedino ga nova sredina može spasiti...
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.068
31. siječnja 2017. u 17:27
boonn je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Može li netko upućen u nba sleng prevesti prvu rečenicu (do prvog zareza) unutar navodnika?
[uredio Jotojoto - 31. siječnja 2017. u 19:42]
obećao sam adminu da ću biti dobar
AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.008
31. siječnja 2017. u 17:33
Jotojoto je napisao/la:
boonn je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Može li netko upućen u nba sleng prevesti prvu rečenicu (do prvog zareza) unutar navodnika? Xavier
Vidi cijeli citat

Nude sitno za Hezonju pravdajuci se strahom od Hezonjine naravi, radne etike etc.  U tom kontekstu.
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.068
31. siječnja 2017. u 17:38
O.k.
obećao sam adminu da ću biti dobar
  • Najnovije
  • Najčitanije