Mario Hezonja

TankingFan
TankingFan
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.02.2017.
Poruka: 295
10. veljače 2017. u 02:25
Mario solidan. Nije napravio nijednu grešku. Šutira za sad 0/3, nije potrošio puno lopti. Valjda je trenerova instrukcija da stoji u kutu, tako oslobađa prostor drugima.
Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
10. veljače 2017. u 02:28
TankingFan je napisao/la:
Mario solidan. Nije napravio nijednu grešku. Šutira za sad 0/3, nije potrošio puno lopti. Valjda je trenerova instrukcija da stoji u kutu, tako oslobađa prostor drugima.
Vidi cijeli citat

Recimo taj.3šut nije trebao ni uzeti kad već se odma nije dizao nakon što je dobio loptu. Dokazano je da je u šuterskom problemu kad mu je suparnik blizu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2014.
Poruka: 851
10. veljače 2017. u 03:17
Pokazuje na trenutke potencijal ali je jako puno dekoncentracije u igri, stvarno nekad izgleda kao dijete. Veseli me sto s nekim potezima pokazuje kakve predispozicije ima, a nadam se da ce ove zute minute s iskustvom izbaciti. Moze on biti jeben igrac i ja vjerujem da ce i uspjeti. Potrebno je i malo srece
baloncesto
baloncesto
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.02.2016.
Poruka: 1.135
10. veljače 2017. u 03:55
Ovaj poraz je slika i prilika orlanda kao fransize kroz zadnjih par sezona. Ni oni sami ne znaju sto zele. Iz vedra neba stavi Hezonju u petorku pa mu da najmanje minuta od svih startera, bencha Paytona bez razloga, zavrsava utakmicu s D.J. Augustineom itd itd.. pogubljeni u vremenu i prostoru..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
10. veljače 2017. u 04:14
njega vogel ko bas namjerno prca u zdrav mozak.... ako je ista dosad mogo shvatit vogel to je da se dario i mario hrane jedan od drugog.... mario uhvatio tri skoka i konacno pogodio tricu sve u par minuta ( doduse uz dva turnovera..) saric igra ko zvijer i on izvadi marija do kraja tekme....

bas kad je ulazio unutra sut za pobjedu phile tocno iza obruca je hezonjina glava... nema ni mrve emocija tamo ..ko od kamena .....cool....
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
10. veljače 2017. u 07:56
Kada pogledam Heza ću iskomrntirati, ali generalno njihov najveći problem ove sezone je Vogel, to se vidi u svakom segmentu njihove igre
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Putreni
Putreni
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.10.2016.
Poruka: 1.184
10. veljače 2017. u 08:08
3 asista su +

Opet mu se šuterski učinak svodi na tricu. Dovraga nije ni čudo da ga treneri guraju u kut da gleda dok drugi igraju jer očito je svima dosad da mu loptu NEĆE dodat.
Dok se ne nauči sam izborit za koš prodorom ostat će "stajat u kutu" ili još gore kao i dosad gledat sa klupe.

2 turnovera u 18 minuta su puno, svarno mora to riješit. Prošli put su bila 3 mislim.
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
10. veljače 2017. u 10:03
po meni, uopće nije loše izgledao...nije ni odlično, ali nije loše

energetski je super ušao (i na početku utakmice i nakon poluvremena)...rastrčan, vidno zainteresiran...napadački je imao par lijepih kretnji, pokušaja završavanja na obruču (pohvalno samo po sebi, moglo je i ući, ali mora raditi na tome da nauči koristiti tijelo, igrati pod kontaktom...naravno, za to mu trebaju ozbiljne minute), ali to se nije nastavilo

jednostavno, on nije dio rotacije i nije dio napada...sad bi morao do kraja sezone dobiti BAREM ovakvu priliku kao noćas, da bi se nešto popravilo i konkretnije zaključilo...ali rekao bi da se to neće dogoditi (Vogel ga nije imao muda staviti u zadnjoj, nego je igrao i IZGUBIO sa dvojcem DJ-CJ...kaj smo s mozgom, Frank?)

imam osjećaj da bi Mario bez pardona mogao igrati give-and-go igru (ili pick) sa bilo kojim od visokih...pogotovo je to dobro kad centar njemu daje loptu kad je u pokretu, pa on odma uđe u sredinu i bira šut ili opet lopta centru...u takvim akcijama puno smislenije izgleda nego kad iz mrtve točke mora kretat (uostalom, to je pravilo za 98% igrača na planeti...onih preostalih 2% se zovu franšizni igrači)

jednostavno, treba ga pustiti s lanca...dati mu 20x20...20 utakmica po 20 minuta...i onda možeš kreirati neko mišljenje što i kako dalje! ako Orlando ne odradi trejd, valjda će ga barem toliko testirati...čak i ne radi njega, nego radi sebe
[uredio prekro - 10. veljače 2017. u 10:03]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2014.
Poruka: 851
10. veljače 2017. u 10:58
Putreni je napisao/la:
3 asista su +

Opet mu se šuterski učinak svodi na tricu. Dovraga nije ni čudo da ga treneri guraju u kut da gleda dok drugi igraju jer očito je svima dosad da mu loptu NEĆE dodat.
Dok se ne nauči sam izborit za koš prodorom ostat će "stajat u kutu" ili još gore kao i dosad gledat sa klupe.

2 turnovera u 18 minuta su puno, svarno mora to riješit. Prošli put su bila 3 mislim.
Vidi cijeli citat


prvu cetvrtinu sam se ukljucio tek pred kraj, pa nisam vidio prva dva asista i te pokusaje na obruc pa necu komentirati, ali treca asistencija je ogledni primjer sto bi on trebao raditi i u cemu je vrhunski cak i na ovoj razini.Prosle godine je cesce to radio, imao je akcije u kojima je dobivao po nekoliko lopti u kojima je primao loptu i u kretanju odmah koristio blok za ulazak u reket, prvi korak mu je jak i ne moze ga se cuvati, a onda ima puno mogucnosti. Prosle sezone je hranio Smitha loptama i koristio sut s poludistance. Mislim da bi mu to trebala biti baza i oslonac za samopouzdanje u sljedecih godinu dvije. To moze izvoditi s velikom pouzdanoscu, a onda s vremenom dodavati i druge elemente kako mu bude raslo samopouzdanje i povjerenje trenera. Prvi korak nakon toga bi bio uvodenje prodora do kraja nakon tog picka. Obrambeni ce mu morati biti blize pa ce uz samo jedno spustanje lopte biti lakse zavrsavati na obrucu. A onda dalje postepeno, dodavati element po element. Vremena ima, a vec sad ima oruzja za biti rotacijski igrac.
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
10. veljače 2017. u 14:23
cadaverosa je napisao/la:
Očajna igra Hezonje, od 20 što su se izmijenili jedini je bez poena.
Vidi cijeli citat


jel ti znaš razliku između pasivne igre i očajne igre?
očajan sigurno nije bio,ni blizu...ali da je bio itekako pasivan i da nije bio dobar,to stoji
  • Najnovije
  • Najčitanije