po meni, uopće nije loše izgledao...nije ni odlično, ali nije loše
energetski je super ušao (i na početku utakmice i nakon poluvremena)...rastrčan, vidno zainteresiran...napadački je imao par lijepih kretnji, pokušaja završavanja na obruču (pohvalno samo po sebi, moglo je i ući, ali mora raditi na tome da nauči koristiti tijelo, igrati pod kontaktom...naravno, za to mu trebaju ozbiljne minute), ali to se nije nastavilo
jednostavno, on nije dio rotacije i nije dio napada...sad bi morao do kraja sezone dobiti BAREM ovakvu priliku kao noćas, da bi se nešto popravilo i konkretnije zaključilo...ali rekao bi da se to neće dogoditi (Vogel ga nije imao muda staviti u zadnjoj, nego je igrao i IZGUBIO sa dvojcem DJ-CJ...kaj smo s mozgom, Frank?)
imam osjećaj da bi Mario bez pardona mogao igrati give-and-go igru (ili pick) sa bilo kojim od visokih...pogotovo je to dobro kad centar njemu daje loptu kad je u pokretu, pa on odma uđe u sredinu i bira šut ili opet lopta centru...u takvim akcijama puno smislenije izgleda nego kad iz mrtve točke mora kretat (uostalom, to je pravilo za 98% igrača na planeti...onih preostalih 2% se zovu franšizni igrači)
jednostavno, treba ga pustiti s lanca...dati mu 20x20...20 utakmica po 20 minuta...i onda možeš kreirati neko mišljenje što i kako dalje! ako Orlando ne odradi trejd, valjda će ga barem toliko testirati...čak i ne radi njega, nego radi sebe
[uredio prekro - 10. veljače 2017. u 10:03]