Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.08.2010.
Poruka: 1.571
15. veljače 2017. u 00:36
Cereal Killer je napisao/la:
Uglavnom ovo je očiti primjer generalnog managera koji nije kompetentan raditi taj posao. Dovedeš 40-o godišnjeg ibaku, odrekneš se 23-godišnjeg oladipa i 11 picka, precijeniš biyomba na temelju par play off utakmica sa cavsima gdje je skupio pun kufer skokova, čovjek koji ne može zabiti 10poena po utakmici sa onakvim rukama. I pomisliš da imaš ekipu koja će konkurirati vrhu istoka. Nakon par mjeseci tradeaš ibaku za terrenca rossa, tehnički, oni su trejdali oladipa, ilyasovu i 11 pick za rossa i kasni pick prve runde. Smiješno. Nakon 4/5 godina rebuilda, harrisa i oladipa koje su trejdali, moraju ići u novi rebuild. Ili jednostavno mogu ostati ispodprosiječni.
Vidi cijeli citat


Ibaka ima 27 godina, Oladipo će za mjesec i pol 25 godina napunit, nemojmo pretjerivati
Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
15. veljače 2017. u 00:47
Jotojoto je napisao/la:
Dinko Bilich je napisao/la:

Trade je korektan za sve uključene, Vogel je dobio strijelca s klupe pouzdanog šta Hez ipak još nije dokazao da je i usto polivalentnog. Uopće ne znam duljinu i visinu ugovora, komentiram igrački. Pick će biti 20. pa ispod, al OK, 1.runda, to su fino izvukli. Očito vraćaju Gordona na PF i potpuno se odlučuju na priliku mladima, a momčad je taman složena da ukoliko žešće ne uspiju napast playoff pozicije da se okrenu tankiranju.


 


Mario je sinoć BRILJIRAO u obrani, koncentracija tip-top, uspijevao ispratiti loptu i svog igrača, jedini put kad se zaboravio nisu bili kažnjeni, a u napadu točno ono šta trenutno posjeduje i može, dobrom selekcijom i čitanjem akcija zabijat će i uz poneki trl u tranziciji to je to, za nejgov arsenal koji posjeduje taman. Bravo, Hez, nastavi s ovakvim pristupom, to je najbitnije za njegov status

Vidi cijeli citat


Tko mu je bio matchup i je li to bio primjeren test obrambenih sposobnosti u ovom tenutku?
Vidi cijeli citat

Ellington kao strašan spot up šuter, striktno ga je flastirao i par puta mu je skoro zalijepio blokadu pri skok-šutu, ni blizu ovaj nije bio da poentira. Waitersa je manje čuvao, al ne sjećam se da je kriv za ikoji koš
starman
starman
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.04.2014.
Poruka: 1.632
15. veljače 2017. u 01:10
kolezinebjezi je napisao/la:
Cereal Killer je napisao/la:
Uglavnom ovo je očiti primjer generalnog managera koji nije kompetentan raditi taj posao. Dovedeš 40-o godišnjeg ibaku, odrekneš se 23-godišnjeg oladipa i 11 picka, precijeniš biyomba na temelju par play off utakmica sa cavsima gdje je skupio pun kufer skokova, čovjek koji ne može zabiti 10poena po utakmici sa onakvim rukama. I pomisliš da imaš ekipu koja će konkurirati vrhu istoka. Nakon par mjeseci tradeaš ibaku za terrenca rossa, tehnički, oni su trejdali oladipa, ilyasovu i 11 pick za rossa i kasni pick prve runde. Smiješno. Nakon 4/5 godina rebuilda, harrisa i oladipa koje su trejdali, moraju ići u novi rebuild. Ili jednostavno mogu ostati ispodprosiječni.
Vidi cijeli citat


Ibaka ima 27 godina, Oladipo će za mjesec i pol 25 godina napunit, nemojmo pretjerivati
Vidi cijeli citat



ima toliko godina samo u putovnici
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.01.2017.
Poruka: 228
15. veljače 2017. u 01:19
kolezinebjezi je napisao/la:
Cereal Killer je napisao/la:
Uglavnom ovo je očiti primjer generalnog managera koji nije kompetentan raditi taj posao. Dovedeš 40-o godišnjeg ibaku, odrekneš se 23-godišnjeg oladipa i 11 picka, precijeniš biyomba na temelju par play off utakmica sa cavsima gdje je skupio pun kufer skokova, čovjek koji ne može zabiti 10poena po utakmici sa onakvim rukama. I pomisliš da imaš ekipu koja će konkurirati vrhu istoka. Nakon par mjeseci tradeaš ibaku za terrenca rossa, tehnički, oni su trejdali oladipa, ilyasovu i 11 pick za rossa i kasni pick prve runde. Smiješno. Nakon 4/5 godina rebuilda, harrisa i oladipa koje su trejdali, moraju ići u novi rebuild. Ili jednostavno mogu ostati ispodprosiječni.
Vidi cijeli citat


Ibaka ima 27 godina, Oladipo će za mjesec i pol 25 godina napunit, nemojmo pretjerivati
Vidi cijeli citat



To je obična stilska figura u vezi ibake, pa već godinama se špekulira da je ibaka krivotvorio rodni list te da laže u vezi svojih godina, što je istina, dovoljno ga je pogledati da bi se uvjerio da ta individua nema 27 god. No to nije ni bitno toliko, relevantnije je to što je rob hennigan obični mediokritet koji je prokockao magicov potencijal u obliku oladipa i harrisa, te 11 picka prošlogodišnjeg drafta, za šta? Ni za šta! Ok, zamahnuo je preuzeo je "proračunati" rizik koji se pokazao kao jako loš, i sada bi trebao odgovarati za to, te dobiti otkaz. Hennigen je ogledalo te franšize, franšize bez objektivnog i racionalnog plana, s obzirom na sve to, nije ni čudo šta su sjebali hezonji samopouzdanje te ga unazadili par godina.
Ovaj potez hennigena bi trebao biti uzet u obzir kao pouka te očiti primjer svim potencijalnim generalnim menagerima, kao nešto, što ne treba napraviti, razbiti simbiozu mlade ekipe koju su stvarali godinama, trejdati ih par te dovesti dva igrača koji nisu zvijezde te ti ne mogu pomoći u lovu na play off. I sada "novi gm" novi plan, novi rebuild
wogboy
wogboy
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2010.
Poruka: 846
15. veljače 2017. u 01:27
Bas nema ni srece nas Hez.
Stvarno jebena situacija
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.11.2006.
Poruka: 4.736
15. veljače 2017. u 03:40

Rossa su amerikanci smatrati jednom od boljih usporedbi onoga što bi Hezonja trebao biti. Sada ćemo vidjeti koliko mu fali od njega.

xavier
xavier
Moderator
Pristupio: 11.09.2012.
Poruka: 22.557
15. veljače 2017. u 09:06
Ross je jedan od onih igrača koji u teoriji imaju sve potrebne "alate" (atletizam, šut), ali nikad nisu naučili to iskoristiti na terenu niti blizu punom potencijalu. Po tom je stvarno sličan Mariju, ali treba ipak uzeti u obzir da je Mariju ovo tek druga sezona i od samog početka se našao u dosta nepovoljnom okruženju. Za razliku od toga Ross igra već svoju petu sezonu i imao je puno više prilika za nametnuti se.

Što se tiče Ibake, bez da ulazim u rasprave oko toga koliko on zapravo ima godina, on je odlična četvorka ili čak centar u small ball postavama. Ima šut, može odigrati dobru obranu i zapravo je odlična "zadnja kockica" kojem ekipu dižeš na višu razinu. Međutim, problem je u tome što Orlando nema bazu koju bi Ibaka dignuo na tu višu razinu. Ibaka može biti eventualno treća opcija (i to je nategnuto), ali on nije igrač oko kojeg ćeš graditi ekipu, a Orlando nema kvalitetnu prvu i drugu opciju kojoj bi Ibaka onda došao "kao naručen".
MCOIS
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
15. veljače 2017. u 09:14
za Hezonju ovaj trade ne garantira prevelik pomak  sam po sebi... mice mu gordona kao konkurenta jer sad ovaj odlazi na pf gdi mu je uvijek i bilo mjesto a stavlja pred njega rossa kojem bi ipak trebalo lakse ukrast koju minutu i tu je taj pomak prema naprijed
however, hezonja se mora izborit za minute kvalitetom a ne uslugama GMa i trenera... sad tragic ima dva picka u prvoj rundi jedan od njih ce bit PG jedan SF tako da ce se opet zaostrit konkurencija i jedno kako mario moze do minuta je jokic-style pomest konkurenciju i pokazat da si daleko najbolja opcija na toj poziciji...
j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
15. veljače 2017. u 13:37
Ako bude imao sreće sa minutama koje dobije, odnosno da se izbori za min 20 25 min do kraja sezone biti će spašen igrački bez obzira na statistiku.Tada će valjda podići svoju vrijednost u slučaju trade a.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
15. veljače 2017. u 14:18
zadnji dan za trade je za 9 dana poslje toga gdi si tu si...do kraja sezone barem
  • Najnovije
  • Najčitanije