Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
15. veljače 2017. u 14:24
odlaskom Ibake otvara se mjesto u startnoj petorci... GM i Vogel tvrde da je playoff i dalje cilj pa me zanima ko cu barem u ovoj prvoj tekmi dobit zelenu lampicu... kandidati su naravno hezonja green i ross ( za kojeg nisam siguran da ima pravo nastupa a ako i ima nema pojma o akcijama ekipe i ako ga stave u petorku prakticno sa aerodroma to je protiv svega sta Vogel prica) od ostale dvojice hezonja je imo prednost kad je gordon bio vani i moze se rec da nije razocarao...
GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.098
15. veljače 2017. u 22:16
Jel počinje Mario večeras u petorci?
Nothing changes nothing
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
15. veljače 2017. u 22:30
Nezna se jos
Juventus, storia di un grande amore
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.01.2017.
Poruka: 228
15. veljače 2017. u 22:47
Na magicovom forumu stoji da mario počinje včrs, kao sf, dakle izravan duel mario/kawhi, nadam se da ovo nije vogelov spin u kojem se nada da će ga kawhi napuniti kao francusku sobaricu, te mu da alibi da kaže "vidite nije spreman" pa da u buduće mogu green ili ross prangijati od prve minute.

Edit: ipak green.
[uredio Cereal Killer - 15. veljače 2017. u 23:27]
axl
axl
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2012.
Poruka: 1.447
15. veljače 2017. u 23:21
Naravno, Green pocinje. Gordon i dalje na trojki

Inace Vogel je danas ovo izjavio...

Jeff Green will play a lot at power forward, and Aaron Gordon also will be in the mix at power forward.

But Vogel noted that having Gordon play power forward would have a potential drawback. Vogel has been pleased with how well Gordon has defended opposing small forwards and perimeter players, and Vogel is reluctant to have Gordon stop defending elite wing players.

[uredio axl - 15. veljače 2017. u 23:23]
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
15. veljače 2017. u 23:28
Ma budala bi već vidio da je Vogel trener bez principa i ideje, a njegove PR najave zapravo samo to i potvrđuju, iskreno se nisam ni nadao da će prepoznati Hezonjin angažmanu zadnje vrijeme i opet Gordon na SF i Green na PF je sve samo ne normalno nakon svega, očiti su i navijači Orlanda to već shvatili. Nažalost Hezonja će ostati u Orlandu, Rob se previše boji greški iz prošlosti, samo bi mu još trebalo da njegov 5 izbor proigra negdje. Ovako Mario će morati istrpiti do kraja sezone sve ovo
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
15. veljače 2017. u 23:32
Usput tješi me vidjeti reakcije navijača na ovu večerašnju odluku Vogela, jednostavno nikome on više ne može prodavati maglu.
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
axl
axl
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2012.
Poruka: 1.447
15. veljače 2017. u 23:41
kak ce danas dobit minutazu neku, nemam pojma. Uz Greena i Watson bode u oci. Sta znaci da ce Payton i Augustin igrat zajedno opet. A trojka vjerojatno ide Rossu dok ce za to vrijeme valjda Gordon prebacit na 4 ili ce pak Rudeza stavit u igru. Kako god okrenes ne izgleda obecavajuce za Maria
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
15. veljače 2017. u 23:45
Još uvijek nije sigurno da će Ross moći večeras nastupiti, ali generalno gledajući sad je jasno da Mario vrlo lako opet ide u DNP mode, samo je pitanje koji će razlog Vogel naći, mislim da bi trebao na sve načine tražiti trade sa svojom ekipom
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.01.2017.
Poruka: 228
15. veljače 2017. u 23:52
axl je napisao/la:
kak ce danas dobit minutazu neku, nemam pojma. Uz Greena i Watson bode u oci. Sta znaci da ce Payton i Augustin igrat zajedno opet. A trojka vjerojatno ide Rossu dok ce za to vrijeme valjda Gordon prebacit na 4 ili ce pak Rudeza stavit u igru. Kako god okrenes ne izgleda obecavajuce za Maria
Vidi cijeli citat


Još se čeka da ibaka prođe liječnički da zaključe posao. Ako se to ne dogodi, ross neće nastupiti. Bila bi fora da ibaka ne prođe liječnički pa da ga vrate u magic hhh
  • Najnovije
  • Najčitanije