Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.01.2011.
Poruka: 159
18. veljače 2017. u 15:29
nisan vidio datum

my bad
The Dream
The Dream
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2016.
Poruka: 1.995
18. veljače 2017. u 16:22
goikoetxea je napisao/la:
pored hardena, gordona i arize se tek ne bi naigrao.
Vidi cijeli citat


Možda i ne bi, ali ako jedan Brewer koji je dosta nekonstantan šuter dobiva minute, mogao bi i Mario. Plus, kako Mario voli igrati timski, a s obzirom na napadačku moć Houstona, kad proslijedi loptu dalje, svako malo bi bio asist, plus može igrati p&r sa visokim igračima, Capelom i Montrezl Harrell-om.

Znam da je obrana bitna, ali bih napokon volio vidjeti Maria u nekoj ofenzivno dobro posloženoj ekipi.

AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.009
18. veljače 2017. u 19:27
goikoetxea je napisao/la:
pored hardena, gordona i arize se tek ne bi naigrao.
Vidi cijeli citat

S obzirom da ne paze previse na obranu imao bi vremena i na 2 i  na 3. Hezonja bi imao i kolicinu suteva, a i zeli dodat slobodnom covjeku sto je bitno za njihovu igru.  Uz to je atletican.  Interes je logican.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2013.
Poruka: 1.625
18. veljače 2017. u 21:56
Stvarno zanimljiv nacin razmisljanja imate. Ne moze se izborit za minute u Orlandu gdje mu konkurencija ne moze biti manja, ali hoce u Houstonu koji je top ekipa. Brewer je Jordan za neke koji su uzimali Hezonji minute u zadnje dvije godine.

The Dream
The Dream
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2016.
Poruka: 1.995
18. veljače 2017. u 22:40
cadaverosa je napisao/la:
Stvarno zanimljiv nacin razmisljanja imate. Ne moze se izborit za minute u Orlandu gdje mu konkurencija ne moze biti manja, ali hoce u Houstonu koji je top ekipa. Brewer je Jordan za neke koji su uzimali Hezonji minute u zadnje dvije godine.

Vidi cijeli citat


Brewer je prešao 30-tu, kao i Ariza kojeg bi Mario mogao odmarati na krilu.

Na kraju, ne očekujem da Mario u novoj ekipa starta i ili ima neku važnu ulogu, barem ne na početku, za njega je bitnije da ima minute u kontinuitetu i trenera koji zna što hoće.

Ovo u Orlandu nalikuje na situaciju kada mlad, neiskusan dečko si nađe neku neurotičnu curu koja svako malo mijenja raspoloženje.

U oba slučaja nije zdravo za psihu i na duži rok jako umara čovjeka.

Volio bih ja Marija vidjeti i u Kingsima, problem je što trenutačno previše liče na Tragic, pardon Magic.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.12.2010.
Poruka: 449
19. veljače 2017. u 14:17
U teoriji D'Antonijev sustav bi mozda i pomogao Hezonji da se razmase, ali da se radi o nekoj momcadi u rebuildu, Houston je formirana momcad koja se bori za visoke pozicije, nije im trenutno sigurno na pameti razvoj igraca, sumnjam da to zanima previse DAntonija. Beverly igra takodjer i dvojku, Gordon, Ariza, Harden na vanjskim od udarnih. Zaboravljate i Sam Dekkera na SF, koji igra ok sezonu, mlad je, ima svojih 20min, mlad je. Evo i Mcdaniels nije uopce toliko los na SF pa pola utakmica nije ni odigrao. Hezonja je totalno van ritma i ne treba mu neka momcad koja ocekuje finale konferencije i nema volje ni strpljenja za razvoj, nego momcad sa planom razvoja mladih igraca.

Netsi su trenutno bez perspektive za neko ganjanje rezultata, nemaju ni pickova, ubili bi za kojeg mladog igraca, imaju vremena napretek za razvoj igraca. A trener je dosao kao perspektivan posto je zadnje dvije sezone bio pod Budenholzerom kao asistent. Tako da mi se Netsi cine kao ok opcija, Mariu treba prostor, a ne kvragu 3. momcad zapadne konferencije, nema smisla, totalno nerealna ocekivanja...
[uredio fudge - 19. veljače 2017. u 14:21]
AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.009
21. veljače 2017. u 17:54
fudge je napisao/la:
U teoriji D'Antonijev sustav bi mozda i pomogao Hezonji da se razmase, ali da se radi o nekoj momcadi u rebuildu, Houston je formirana momcad koja se bori za visoke pozicije, nije im trenutno sigurno na pameti razvoj igraca, sumnjam da to zanima previse DAntonija. Beverly igra takodjer i dvojku, Gordon, Ariza, Harden na vanjskim od udarnih. Zaboravljate i Sam Dekkera na SF, koji igra ok sezonu, mlad je, ima svojih 20min, mlad je. Evo i Mcdaniels nije uopce toliko los na SF pa pola utakmica nije ni odigrao. Hezonja je totalno van ritma i ne treba mu neka momcad koja ocekuje finale konferencije i nema volje ni strpljenja za razvoj, nego momcad sa planom razvoja mladih igraca.

Netsi su trenutno bez perspektive za neko ganjanje rezultata, nemaju ni pickova, ubili bi za kojeg mladog igraca, imaju vremena napretek za razvoj igraca. A trener je dosao kao perspektivan posto je zadnje dvije sezone bio pod Budenholzerom kao asistent. Tako da mi se Netsi cine kao ok opcija, Mariu treba prostor, a ne kvragu 3. momcad zapadne konferencije, nema smisla, totalno nerealna ocekivanja...
Vidi cijeli citat

Mislim da se nekad podcjenjuju i ujedno precjenjuju igraci dobre uloge u NBA. Hezonja mora 3 stvari radit dobro da bude prvotimac u NBA. Biti neutralan na obrani, zabijat slobodne trice te iz blokova zabijat i biti opcija za asistenciju.   

Mozemo diskutirat gdje je on sada  s obzirom na te zadatke. Ali dvojit da je on to sposoban je smijesno skad je u raznim trenutcima pokazao da je sposoban za sve to ali pojedinacno. Ako je sposoban sve to spojit onda je prijec o NBA prvotimcu.  Pogotovo ako govorimo o Houstonu gdje je to garant ulaska u ekipu.  Ni Ariza ni Anderson ni Beverly nemogu te zadatke ispuniti svaku vece.  

Nije jos dosao do te razine no nije za nevjerovat da nakon dobre predszeone bude u mogucnosti te tri stvari raditi u kontinuitetu.   Klay Thompson samo dvije i pol stvari radi od toga, ali na vrhunskoj razini, i znamo koliko je cijenjen.
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
21. veljače 2017. u 18:33
Report: #Pistons exploring getting SG Lou Will, SF Hezonja. #Magic get SF Hilliard, PG Jackson. #Lakers get PG Augustin, ORL protcted 17 1st

Ajde viseeeee
Juventus, storia di un grande amore
AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.009
21. veljače 2017. u 18:38
I ja se nadam tome. Van Gundy nije budala ii zna sta moze dobit od igraca.
martinbruce
martinbruce
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.03.2014.
Poruka: 1.394
21. veljače 2017. u 18:38
SVG je odličan trener koji voli dobre šutere (Lewis,Nelson, Reddick ) i koji je uostalom i bio jedan od prvih trenera koji je s Orlandom igrao 4 vani, međutova ne bih volio da Hez pređe u Pistonse. Pa pogledajte oni na 2 imaju odličng 3D igrača Pope-a, zatim Harrisa i Stanleya Johnsona. Teško bi se Hezonja izborio za minute
  • Najnovije
  • Najčitanije