Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.01.2012.
Poruka: 520
wogboy
wogboy
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2010.
Poruka: 846
18. listopada 2019. u 11:12

Koliko to sada tecnije izgleda. Kao da je ovaj klub nekom magijom uspio svu onu stegnutost izvuc iz njega.

Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
18. listopada 2019. u 11:25

Ono što primjećujem, a možda je tek slučajnost, da se kod skok šuta više ne odražava tako jako i da loptu ispušta u fazi podizanja, tako da više koristi moment sile koji mu tijelo daje. Na taj način je lakše održati balans šuta iz driblinga, a i čuvati snagu

obećao sam adminu da ću biti dobar
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
18. listopada 2019. u 11:38

Vidi cijeli citat

Na videu iz prvog linka, il su svi strašno spori, il im se neda igrati obrana u predsezoni, il ga ne doživljavaju ozbiljno, ali izgleda kao da predriblava stolce.

 

I da, nekako sve to fluidnije djeluje u driblingu

obećao sam adminu da ću biti dobar
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
18. listopada 2019. u 12:03

MARE1984 je napisao/la:

I tako će nam  Rio mic po mic postati 3 lice playoff ekipe na Zapadu, a smijao sam se Joketu... Sjajno, sjajno je ovo za sada!!!

Vidi cijeli citat


A mnogi su se smijali....dečko je očito shvatio svoje mane i iskoristio dva slobodna ljeta i sad smo tu gdje jesmo...

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.573
18. listopada 2019. u 12:25

Kako veseli napredak i sigurnost Heza, kako nam malo nedostaje, da nas usreci, bravo, samo tako.20

Baton
Baton
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2014.
Poruka: 6.644
18. listopada 2019. u 12:54

gušt je, veliki je gušt čitati što pišete i onda doma pogledati

j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
18. listopada 2019. u 13:12

Vidjet ćemo kada sezona počne za sada izgleda sjajno,što je možda i posljedica dolaska u pravu sredinu,ne izgleda kao da mu je motka u dupetu dok vodi loptu ball handling je podigao za gro.

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
18. listopada 2019. u 16:30

j.s.veron je napisao/la:

Vidjet ćemo kada sezona počne za sada izgleda sjajno,što je možda i posljedica dolaska u pravu sredinu,ne izgleda kao da mu je motka u dupetu dok vodi loptu ball handling je podigao za gro.

Vidi cijeli citat


Naravno da ekipa koka ima posložen sustav odgovara više igrači tipa Hez,  koji je prije svega timski tip igrača kad ima povjerenja onda i to olakšava,  no rezultat njegove igre je uporan i ustrajan rad na tehnici,  kretnjama i finiširanju kao i nevjetojatna volja za fizičkim napredkom.  Davno smo već shvatilo kako igrači u osjetljivim godinama moraju potrošiti ljeto ili dva na ispravljanju svojih nedostataka tako dobiva boljeg igrača  

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
kit teller
kit teller
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 6.425
18. listopada 2019. u 17:30

joke1505 je napisao/la:

 

...daavno se shvatilo kako igrači u osjetljivim godinama moraju potrošiti ljeto ili dva na ispravljanju svojih nedostataka tako dobiva boljeg igrača  

Vidi cijeli citat

Ako on postane igrac jedino se utemeljeno moze zakljucit da se od slikanja u teretani i igranja fortnitea postaje dobar igrac4

  • Najnovije
  • Najčitanije