Mario Hezonja

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
17. listopada 2019. u 18:19

Kad Hez naštima ruku to izgleda opako, tako je to i sinoć izgledalo, samo mora voditi računa o selekciji šuta. Sve do sad govori u prilog tezi da je u predsezoni osigurao svoj status od 20-25 minuta što je vrlo bitno, djeluje pozitivno, samouvjereno, u driblingu postalo je nemoguće doći do lopte, pas mu je pravovremen, prati rotaciju u obrani i kad ima i šut to je to. Vidjet ćemo ali da je maksimalno iskoristio ljeto i predsezonu jeste, zapravo iza All stara je krenula njegova igra u kontinuitetu u usponu i tako je i nastavio.

Jedan detalj Babu je doslovno zaustavio u obrani upravo u jednoj sekvenci na ovom youtoube videu vidjelo se kako je Babo nemoćan u leđnom napadu i u jednom momentu na slobodnom bacanju ovaj mu je nešto (pri)govorio, sad pogledat ću još jednom tu situaciju nije to izgledala ona zajebancija koju je imao sa Šarićem

[uredio joke1505 - 17. listopada 2019. u 18:22]
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
baloncesto
baloncesto
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.02.2016.
Poruka: 1.135
18. listopada 2019. u 04:52

Dobro Hezonja izgleda, izborio se za status u Portlandu, trebao bi on imati svojih 20-25 min u rotaciji kad sezona krene.. Sut se polako vraca, trice koje je zabio, sve su bile ciste, samo mrezica. Igra dosta s loptom, a i poradio je na selekciji suta.. Jos su mu dva zicera izasla koja je trebao zabiti..

[uredio baloncesto - 18. listopada 2019. u 04:56]
replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.053
18. listopada 2019. u 05:10

that's more like it.......

blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
18. listopada 2019. u 05:35

Kad macke nema misevi kolo vode.....2036

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.053
18. listopada 2019. u 05:48

ova podjela u kojoj je hezonja mis mi se ni najmanje ne svidja.....

ni ne usudim se pitat sta bi replicant po tom mjerilu bio.... mikroorganizam, bakterija, ameba?

muggsy1
muggsy1
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.05.2019.
Poruka: 1.554
18. listopada 2019. u 09:06

Mora se priznati da je odlicno odradio predsezonu. 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.01.2016.
Poruka: 987
18. listopada 2019. u 09:32

Nas miljenik trpa iz utakmice u utakmicu i nema povratka na staro

MARE1984
MARE1984
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.08.2014.
Poruka: 1.644
18. listopada 2019. u 09:38

I tako će nam  Rio mic po mic postati 3 lice playoff ekipe na Zapadu, a smijao sam se Joketu... Sjajno, sjajno je ovo za sada!!!

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.635
18. listopada 2019. u 09:40

Od Hezonje u Portlandu puno očekuju, vjeruju u njegovu svestranost.

"Naučio sam postavke za četiri pozicije, bilo je u početku teško, ali sada znam gdje trebam biti i što trener od mene traži."

Zadovoljan je i Terry Stotts.

"Mario je bio dobar u obje naše zadnje utakmice. Protiv Denvera smo u prvoj četvrtini igrali s visokom petorkom i stavili smo ga na razigravača gdje smo imali nekoliko akcija u kojima je mogao organizirati igru."

52 Eto nam play.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.01.2012.
Poruka: 520
18. listopada 2019. u 10:03

kad će više sezona pa da highlightse gledas ko covjek odmah ujutro 56

  • Najnovije
  • Najčitanije