Mario Hezonja

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
13. listopada 2019. u 16:15

kakav je njegov odnos prema Saricu...mislim, nije nebitno pitanje, zar ne? da li je bilo sta konverzacije izmedu njih dvojica jucer?

[uredio narada108 - 13. listopada 2019. u 16:15]
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
13. listopada 2019. u 16:24

narada108 je napisao/la:

kakav je njegov odnos prema Saricu...mislim, nije nebitno pitanje, zar ne? da li je bilo sta konverzacije izmedu njih dvojica jucer?

Vidi cijeli citat


U jednom moemntu su branili jedan drugoga pa su na jednm slobodnom bacanju se nešto zajebavali između se i smijali, ono izrazito prijateljski se vidjelo u par navrata. Ovo što netko reče predsezona je tako da su i treneri nakon prvog poluvremena eksperimentirali sa raznim petorkama , no i Mariova i Dariova uloga je dosta primjetna, ako to kaže trener u svojim izjavama, ako to kaže i Lilrad i tri utakmice prepušta mu se šansa na kreaciji jasno je da u tom smjeru će ići i njegova uloga. Sezona će pokazati

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.053
13. listopada 2019. u 16:48

mozda treci kontrabas... 2

a i ovo je daleko od sampionske ekipe....playoff ekipa jesu al zasad im je to limit....

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
13. listopada 2019. u 16:50

replicant je napisao/la:

mozda treci kontrabas... 2

a i ovo je daleko od sampionske ekipe....playoff ekipa jesu al zasad im je to limit....

Vidi cijeli citat


Na ovakvom Zapadu nekoga proglasiti šampionskom ekipom je vrlo hrabro. Tko uđe među 8 treba slaviti

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.053
13. listopada 2019. u 16:53

pa to i ja kazem.... ovog novog citiraj a ne mene......39

kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.597
13. listopada 2019. u 17:01

Ako Mario bude u stalnoj rotaciji sa prosječnih 20 min sa klupe, bez DNP-a, to će već biti uspjeh. Pri tome ako ostvari brojke od 10p (uz šut za 3 preko 35%), 5sk i 3a (uz manje od 2 izgubljene) trebao bi biti zadovoljan za ovu sezonu.

kit teller
kit teller
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 6.425
13. listopada 2019. u 17:11

Odgledao sinocnju. Ipak je to puno bolje nego prije. Ballhandling je siguran i i vise je se puta snasao u teskim situacijama nego u prve 4 presezone zajedno. Ne radi glupe odluke a prije je znao imat 3-4 gluposti u 2-3 minute. Dobro i i proigrava. Ovo da je nesto padalo preko njega nisam uocio(ne kazem da nije bilo). Jos koja trica i moglo bi bit Ok.

Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.011
13. listopada 2019. u 18:53

joke1505 je napisao/la:

replicant je napisao/la:

mozda treci kontrabas... 2

a i ovo je daleko od sampionske ekipe....playoff ekipa jesu al zasad im je to limit....

Vidi cijeli citat


Na ovakvom Zapadu nekoga proglasiti šampionskom ekipom je vrlo hrabro. Tko uđe među 8 treba slaviti

Vidi cijeli citat

Joke, ne izazivaj47

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.053
17. listopada 2019. u 17:46

bump..bump ... na prvu stranu

Mario Hezonja looks to be the find of the summer for the Blazers. His game has gone from strength to strength in pre-season and he showed again tonight how important he will be for this team. His skill as a point forward was evident as he finished with twelve points, four rebounds and three assists. He continually made the right decision and is playing with confidence. His outside is dropping now too which is promising. This could be a big year for Hezonja.

Glpcha
Glpcha
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 22.08.2009.
Poruka: 97
17. listopada 2019. u 18:07
  • Najnovije
  • Najčitanije