Mario Hezonja

Kanransha
Kanransha
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.03.2017.
Poruka: 594
24. listopada 2019. u 15:03

Ja san isto gleda prvo poluvrime. Nije se previše guro, nešto jest sudjelovo u igri, šuteve koje je uzeo je promašio (dugu dvicu i prodor pod koš, što san ja vidija).

j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
24. listopada 2019. u 15:21

Znači drekec

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.053
24. listopada 2019. u 15:26

treci promasaj je bila trica iz kuta...... i to kad je primio loptu bio je sasvim otvoren .... al on se svejedno neckao dali bi il nebi.....malo odugovlacio, sutnuo bez ritma i naravno promasio....ocit manjak samopouzdanja....

j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
24. listopada 2019. u 15:29

replicant je napisao/la:

treci promasaj je bila trica iz kuta...... i to kad je primio loptu bio je sasvim otvoren .... al on se svejedno neckao dali bi il nebi.....malo odugovlacio, sutnuo bez ritma i naravno promasio....ocit manjak samopouzdanja....

Vidi cijeli citat


Nevjerovatno šta taj lik radi pa dokle više,ubija i sebe i nas budale što ga pratimo,nisam gledao ali ako nemaš pouzdanja roknut tricu na otvorenom šutu onda u pm sve.

kit teller
kit teller
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 6.425
24. listopada 2019. u 16:07

Ja gledao prvi ulazak. Aktivnije je to nego u knicksima, ali opet pocesto primi loptu pa 2-3 sekunde gleda protivnika pa ili vrati loptu prvim do sebe ili nesto pokusa. Al puno usporava napad s tim gledanjem pritivnika i odmjeravanjem sta ce ucinit. Nikako da se rijesi te navike. 

Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
24. listopada 2019. u 16:07

Pa, tko nam je kriv što ga pratimo. On se očito dobro zabavlja, sad uživa u klimi države Washington, zaradio je koji dolar, a još nema 25.

 

Možda se čuva za turnir u Splitu 49

obećao sam adminu da ću biti dobar
Bogomdani
Bogomdani
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.07.2007.
Poruka: 12.194
24. listopada 2019. u 16:47

Oregon a ne Washington

Samo vjera, nada i ljubav, a najveća od njih je ljubav. Merčep, Praljak, Prlić, Petković, Ćorić, Pušić, Stojić - velikani hrvatskog naroda
Bogomdani
Bogomdani
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.07.2007.
Poruka: 12.194
24. listopada 2019. u 16:47

Oregon a ne Washington

Samo vjera, nada i ljubav, a najveća od njih je ljubav. Merčep, Praljak, Prlić, Petković, Ćorić, Pušić, Stojić - velikani hrvatskog naroda
j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
24. listopada 2019. u 17:13

Bogomdani je napisao/la:

Oregon a ne Washington

Vidi cijeli citat

Točnije Odeon u pm

Ušljo
Ušljo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.11.2018.
Poruka: 1.386
24. listopada 2019. u 18:25

Jeste dočekali, lešinari? 52

Sve je pod kontrolom, prva utakmica sezone protiv top 5 momčadi lige koja je, da ne zaboravimo, željna osvete za doigravanje? Ništa oko čega se treba pretjerano brinuti, najveći sin hrvatske košarke u 21. stoljeću okreće novu stranicu i maksimalno se fokusira na sljedeću utakmicu.

  • Najnovije
  • Najčitanije