Gleda san i ja. Užasan šut, ali je dosta igra i nije ga slučajno trener stavija da igra zadnje dvi minute. Minutu i po do kraja je čuva Dončića, izbija mu loptu, pa se drugi igrač Portlanda uključija, što je na kraju dovelo do toga da Dončić mora pucat s drugog kraja terena zbog isteka vremena. Klutch obrana. I onda zadnji napad skače nakon slobodnjaka s Dončićem, oduzima im u skoku sekundu tako da su kasnili s prijenosom i imali na kraju slabiji šut (metar-dva iza trice preko ruke) nego što su mogli. Čuva je Dončića i napad prije toga kad je ovaj promašija tricu preko njegove ruke, ali tu ne mogu reć da je to neka strašna obrana - je, bija mu je na ruci i nije ništa zeznija, ali Dončiću ionako trica nije išla danas, gadno je ociglarija to. No u svakom slučaju, unatoč lošem šutu, obrambeno dobra partija. Dobro je Joke napisa - jedino akonto toga more igrat, šut mu nejde baš, a ionako pored ove dvojice niko baš ne dobiva previše prilika (što i nije čudno, jasno da će u izolaciju ić CJ a ne Hezonja).
[uredio Kanransha - 28. listopada 2019. u 02:48]