Mario Hezonja

The Dream
The Dream
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2016.
Poruka: 1.995
28. listopada 2019. u 15:07

baloncesto je napisao/la:

ziki je napisao/la:

Misliš da bi trenirao toliko puno da ga nije briga? I u Orlandu i Knicksima je glasio za velikog radnika, a i Nurkić nedavno reće da je asocijalan možda i zbog toga što je po cijele dane u dvorani.

Vidi cijeli citat


Upravo tako. Mnogi si daju za pravo misliti neke stvari iz topline svog doma i osudjivati neciju osobnost bez poznavanja doticne osobe. 

 

Za uspjeh u vrhunskom sportu nekad je i vaznija mentalna cvrstina uz naravno rad. Nekad se stjece dojam da on sam sebi stavlja pritisak i koci samog sebe jer je vidljivo krut i da nije opusten. Tu mu nitko ne moze pomoci, ako nece sam sebi. Jednostavno, mozda ima svoje limite ne samo tehnicke nego i mentalne.

 

I stvarno, ne vrijedjajte Giru sa stavljanjem u ikakav kontekst s Rozicem. Jebeno svetogrdje.

Vidi cijeli citat


Uzimajući u obzir sve što znamo o njemu (sve ove analize kolega forumaša, kao i Marijeve dobre igre u rezultatski ,,nebitnim'' minutama (kraj sezone) ili kada je praktički sve izgubljeno, kao protiv Srbije) i ja bi se složio da je njegov problem u glavi, odnosno, previše mu je stalo.

Moguće rješenje, suočavanje sa takvim situacijama, što više, tako da skužio da nije kraj svijeta ako promaši.

Čini mi se kako je postajao zreliji kao osoba i igrač, da je postao svjesniji odgovornosti svojih poteza, što je kod njega nažalost napravilo kontraefekt, postao je Anti-Horry. 9

To je problem velikih emotivaca, emocije su blagoslov i prokletstvo.

[uredio The Dream - 28. listopada 2019. u 15:07]
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
28. listopada 2019. u 15:12

The Dream je napisao/la:

baloncesto je napisao/la:

ziki je napisao/la:

Misliš da bi trenirao toliko puno da ga nije briga? I u Orlandu i Knicksima je glasio za velikog radnika, a i Nurkić nedavno reće da je asocijalan možda i zbog toga što je po cijele dane u dvorani.

Vidi cijeli citat


Upravo tako. Mnogi si daju za pravo misliti neke stvari iz topline svog doma i osudjivati neciju osobnost bez poznavanja doticne osobe. 

 

Za uspjeh u vrhunskom sportu nekad je i vaznija mentalna cvrstina uz naravno rad. Nekad se stjece dojam da on sam sebi stavlja pritisak i koci samog sebe jer je vidljivo krut i da nije opusten. Tu mu nitko ne moze pomoci, ako nece sam sebi. Jednostavno, mozda ima svoje limite ne samo tehnicke nego i mentalne.

 

I stvarno, ne vrijedjajte Giru sa stavljanjem u ikakav kontekst s Rozicem. Jebeno svetogrdje.

Vidi cijeli citat


Uzimajući u obzir sve što znamo o njemu (sve ove analize kolega forumaša, kao i Marijeve dobre igre u rezultatski ,,nebitnim'' minutama (kraj sezone) ili kada je praktički sve izgubljeno, kao protiv Srbije) i ja bi se složio da je njegov problem u glavi, odnosno, previše mu je stalo.

Moguće rješenje, suočavanje sa takvim situacijama, što više, tako da skužio da nije kraj svijeta ako promaši.

Čini mi se kako je postajao zreliji kao osoba i igrač, da je postao svjesniji odgovornosti svojih poteza, što je kod njega nažalost napravilo kontraefekt, postao je Anti-Horry. 9

To je problem velikih emotivaca, emocije su blagoslov i prokletstvo.

Vidi cijeli citat


Imao je on dosta situacije kada odigra dobro u presudnim minutama tipa ovo sa Jamesom.

Ono što Mario nije imao i to će tek imati ove sezone je pritisak rezultata,  mislim da mu to nedostaje,  dosadašnje ekipe nisu imale taj pritisak bitke za rezultat tako da on je sada došao u sasvim druge okolnosti,  za igrača iskustveno puno bitnije. Dario je recimo bio u takvoj situaciji i onda mu dolazak u ekipe bez pola off ambicije ubija taj njegov natjecateljski gen. No to je sve NBA...jbg

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Mallie
Mallie
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.03.2010.
Poruka: 3.939
28. listopada 2019. u 16:05

crabtree je napisao/la:

Meni je to dokaz da je on nezreo. Ne znam zašto se fura na te glupe priče, zakuca pa bijesno gleda i napinje mišiće, blokira LeBrona i onda neki bijesni gard i slično. Zapravo, ni ne smeta mi to, volio bih da dominira u NBA i da bude najbahatiji madrfaka u NBA ligi ali ovo je trenutno sve bez pokrića. Mi šta ga gledamo godinama znamo da je preplašen.

Vidi cijeli citat


Sad ću ja ispast apologet, ali...ha?

 

Pa ako netko među svim tim nadobudnim mulcima ne fleksuje mišiće kad zabije uz kontakt, ne slavi nikad koš, ne mijenja fakin izraz lica cijelu tkemu - onda je to Hezonja. Jedino što je bilo "out of character" za njega je kad je prekoračio Giannisa i dizao publiku.

 

Baš iz tog razloga (dobro, prvenstveno iz načina igre koji mi je izuzetno naporan) mi se Giannis ne dopada. Dečko svaku sekundu i nakon svakog koša ima izraz lica ko da je u akcijskom filmu i upravo je ubio 150 protivnika da osveti svoje ubijeno dijete i ženu. Super, svatko se motivira na drugačiji način, al naporno je gledat nekog nadrkanog i bijesnog svaku utakmicu, svaki koš i svaku obranu.

ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.733
28. listopada 2019. u 16:30

Možemo o Mariju govoriti što god hoćemo: da nije ispunio potencijal, da je asocijalan, lažno samopouzdan, da ne zna postaviti blokove, glupira se po internetu, zna ovo, ne zna ono....... ali ne može mu se reći da ne trenira i radi na sebi i da ga nije briga kakav će igrač postati.

Ja mu iskreno želim da mu ova sezona bude sjajna. Uz ovakav pristup obrani imat će sigurnu minutažu, a onda će se i u napadu otvoriti.

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
28. listopada 2019. u 18:18

ginobili je napisao/la:

Možemo o Mariju govoriti što god hoćemo: da nije ispunio potencijal, da je asocijalan, lažno samopouzdan, da ne zna postaviti blokove, glupira se po internetu, zna ovo, ne zna ono....... ali ne može mu se reći da ne trenira i radi na sebi i da ga nije briga kakav će igrač postati.

Ja mu iskreno želim da mu ova sezona bude sjajna. Uz ovakav pristup obrani imat će sigurnu minutažu, a onda će se i u napadu otvoriti.

Vidi cijeli citat


Apsolutno njegov rad zaista više nitko ne može osporiti , može mu se svašta prigovoriti,  ali samo fanatik može sebe dovesti u poziciju ovakve fizike i pokretljivosti ozbiljan trener to jednostavno unatoč svim manama mora iskoristiti. Hez nije nas najinteligentniji igrač, ali je za dvije stepenice po radnoj etici iznad svakog i to sam čak i osobno čuo,  ali to je i vidljivo.

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
NS
NS
Mali dioničar
Pristupio: 24.01.2012.
Poruka: 9.821
28. listopada 2019. u 18:31

joke1505 je napisao/la:

nije nas najinteligentniji igrač, ali je za dvije stepenice po radnoj etici iznad svakog i to sam čak i osobno čuo,  ali to je i vidljivo.

Vidi cijeli citat


47

Vratite Lea i Pota.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.01.2011.
Poruka: 159
28. listopada 2019. u 18:36

pratin hezonju jos od barcelone i upravo sam prvi put u zivotu vidio kako je iznudio charge

 

evo link na video jer znam da nisam jedini

https://youtu.be/6EnvkHAdLt0?t=149

 

 

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.10.2019.
Poruka: 5
28. listopada 2019. u 20:18

3.7 koseva uz 30% suta uz 0% za 3

Da, mario polako ali sigurno ide ka trecoj opciji u timu. 1

NS
NS
Mali dioničar
Pristupio: 24.01.2012.
Poruka: 9.821
28. listopada 2019. u 20:20

GameC88 je napisao/la:

3.7 koseva uz 30% suta uz 0% za 3

Da, mario polako ali sigurno ide ka trecoj opciji u timu. 1

Vidi cijeli citat


Ne gledas siru sliku 56... 

Vratite Lea i Pota.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.10.2019.
Poruka: 5
28. listopada 2019. u 20:26

NS je napisao/la:

GameC88 je napisao/la:

3.7 koseva uz 30% suta uz 0% za 3

Da, mario polako ali sigurno ide ka trecoj opciji u timu. 1

Vidi cijeli citat


Ne gledas siru sliku 56... 

Vidi cijeli citat

Sorry, zaboravio sam spomenutii i 2 asista za 60min.

Point for...

  • Najnovije
  • Najčitanije