Mario Hezonja

NS
NS
Mali dioničar
Pristupio: 24.01.2012.
Poruka: 9.821
29. listopada 2019. u 13:06

joke1505 je napisao/la:

NS je napisao/la:

joke1505 je napisao/la:

Nisam gledao. ali bitno da je ušao u ritam šuta za tri, pogledam i ako je defanzivno na nivou držati će on svojih 20 minuta. Iskreno nejasno je zašto je Tolliver startao, tu je po meni trebao biti ili Hez ili Lassir

Vidi cijeli citat


Dobar post 31.. jos da si gledao, gde bi ti bio kraj 39

Vidi cijeli citat


Vidi, uvijek cijenim forumaše koji su duže tu i ne mjenjaju nick i to mi je neko osnovno mjerilo u raspravi. S druge strane moje neko forum pravo da komentiram svaku temu koja me zanima na forumu na način na koji to želim, mogu biti u pravu, mogu biti totalno u krivu, može to biti navijački jer zaista tako i jesam nastrojen prema svakom igraču sa ovih prostora, može biti detaljno ako odgledam utakmicu. Dakle forum je.

Ono što sebi neću dopustiti iz nekog poštivanja prema sugovorniku je da kometiram i ismijavam svaki post koji on napiše bio on u pravu ili ne, razlog je vrlo jednostavan bavim setemom ne sugovornikom na forumu. Neki nivo ismijavanja nekoga sam valjda prevazišao prije 15-ak godina u ranim dvadesetim jer i to je dokaz neke zrelosti. Sada ima bezbroj tema na koje možeš ostaviti komentar ispravan ili ne po tvom ili mom sudu nebitno. Ali ako misliš da je neka "fora"ismijavati i vrijeđati sugovornika bez obzira na njegove stavove onda to više govori o tebi...jbg sorry morao sam jer to stalno radiš, a do moderatora je što ne reagira. Ja sigurno neću reagirati niti ćeš me ti zaustaviti u komentarima Mariove igra...

Vidi cijeli citat


Malo si preterao... Nije bas svaki post... Ali u biti posteno, moguce da sam preterao sa zahebancijom, necu vise nikada da te pomenem..

Vidis, dovoljno je da si rekao da ti smeta, nema potrebe za kmecanjem modovima.

Ziv i zdrav bio 39 .

 

 

Vratite Lea i Pota.
baloncesto
baloncesto
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.02.2016.
Poruka: 1.135
29. listopada 2019. u 18:37

Udje u utakmicu vrhunski, dvije trice, jedna spot up nakon fine finte, druga ne uzme sut kad je bio sam, vec napravi jedan dribling i zabije step back tricu.. I kad covjek pomisli, evo ga, odcepit ce, ono corak. Bazemore se krene napucavati, sjebe 5 napada zaredom u drugoj cetvrtini, nas junak onako po strani, valjda da se ne zamjeri, iako je vruc. Kasnije sto sam gledao, cuvao ga aldridge, i on umjesto da ga napadne uzme sut preko njega, jos jednu tricu promasi nakon pick n popa.. To je ono sto sam gledao.

 

Inace Portland je olako prosuo dd nakon 1/4, a u trecoj su se krenuli napucavati ko na haklu. Losa kosarka ono sto sam gledao.

Kanransha
Kanransha
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.03.2017.
Poruka: 594
29. listopada 2019. u 18:57

Realno, Hezonja je rotacijski igrač koji čvrsto igra obranu, trudi se i podređuje ekipi, te streaky šuter. Povremeno će zabit 25 (svaku 30. utakmicu), a povremeno će imat 30% šuta (malo češće). I to je bolje nego da nije za NBA, što mu se najavljivalo, a da nije zabavno pratit takvog igrača, nije. On je nešto ka KCP na manjen ugovoru 4

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.10.2019.
Poruka: 106
29. listopada 2019. u 20:45

joke1505 je napisao/la:

NS je napisao/la:

joke1505 je napisao/la:

Nisam gledao. ali bitno da je ušao u ritam šuta za tri, pogledam i ako je defanzivno na nivou držati će on svojih 20 minuta. Iskreno nejasno je zašto je Tolliver startao, tu je po meni trebao biti ili Hez ili Lassir

Vidi cijeli citat


Dobar post 31.. jos da si gledao, gde bi ti bio kraj 39

Vidi cijeli citat


Vidi, uvijek cijenim forumaše koji su duže tu i ne mjenjaju nick i to mi je neko osnovno mjerilo u raspravi. S druge strane moje neko forum pravo da komentiram svaku temu koja me zanima na forumu na način na koji to želim, mogu biti u pravu, mogu biti totalno u krivu, može to biti navijački jer zaista tako i jesam nastrojen prema svakom igraču sa ovih prostora, može biti detaljno ako odgledam utakmicu. Dakle forum je.

Ono što sebi neću dopustiti iz nekog poštivanja prema sugovorniku je da kometiram i ismijavam svaki post koji on napiše bio on u pravu ili ne, razlog je vrlo jednostavan bavim setemom ne sugovornikom na forumu. Neki nivo ismijavanja nekoga sam valjda prevazišao prije 15-ak godina u ranim dvadesetim jer i to je dokaz neke zrelosti. Sada ima bezbroj tema na koje možeš ostaviti komentar ispravan ili ne po tvom ili mom sudu nebitno. Ali ako misliš da je neka "fora"ismijavati i vrijeđati sugovornika bez obzira na njegove stavove onda to više govori o tebi...jbg sorry morao sam jer to stalno radiš, a do moderatora je što ne reagira. Ja sigurno neću reagirati niti ćeš me ti zaustaviti u komentarima Mariove igra...

Vidi cijeli citat


Cekaj Joke, ti si ispod 40 godina? Onako povrsno iz citanja, parija si mi puno stariji. Vrlo zrelo pises za 30godisnjaka, svaka cast.

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
29. listopada 2019. u 20:50

NS je napisao/la:

joke1505 je napisao/la:

NS je napisao/la:

joke1505 je napisao/la:

Nisam gledao. ali bitno da je ušao u ritam šuta za tri, pogledam i ako je defanzivno na nivou držati će on svojih 20 minuta. Iskreno nejasno je zašto je Tolliver startao, tu je po meni trebao biti ili Hez ili Lassir

Vidi cijeli citat


Dobar post 31.. jos da si gledao, gde bi ti bio kraj 39

Vidi cijeli citat


Vidi, uvijek cijenim forumaše koji su duže tu i ne mjenjaju nick i to mi je neko osnovno mjerilo u raspravi. S druge strane moje neko forum pravo da komentiram svaku temu koja me zanima na forumu na način na koji to želim, mogu biti u pravu, mogu biti totalno u krivu, može to biti navijački jer zaista tako i jesam nastrojen prema svakom igraču sa ovih prostora, može biti detaljno ako odgledam utakmicu. Dakle forum je.

Ono što sebi neću dopustiti iz nekog poštivanja prema sugovorniku je da kometiram i ismijavam svaki post koji on napiše bio on u pravu ili ne, razlog je vrlo jednostavan bavim setemom ne sugovornikom na forumu. Neki nivo ismijavanja nekoga sam valjda prevazišao prije 15-ak godina u ranim dvadesetim jer i to je dokaz neke zrelosti. Sada ima bezbroj tema na koje možeš ostaviti komentar ispravan ili ne po tvom ili mom sudu nebitno. Ali ako misliš da je neka "fora"ismijavati i vrijeđati sugovornika bez obzira na njegove stavove onda to više govori o tebi...jbg sorry morao sam jer to stalno radiš, a do moderatora je što ne reagira. Ja sigurno neću reagirati niti ćeš me ti zaustaviti u komentarima Mariove igra...

Vidi cijeli citat


Malo si preterao... Nije bas svaki post... Ali u biti posteno, moguce da sam preterao sa zahebancijom, necu vise nikada da te pomenem..

Vidis, dovoljno je da si rekao da ti smeta, nema potrebe za kmecanjem modovima.

Ziv i zdrav bio 39 .

 

 

Vidi cijeli citat


Nije namjera da kmecim,  sorry ako je tako zvučali,ja pratim tvoje pisanje dugo i mogu reći da mi se sviđa Nema veze što se tu možda ne slažemo,  ali tu si dugo na forumu voliš ovaj sport i kontaš ga Meni dovoljno da cijenim to. Naravno da ćemo se i dalje (ne) slagati oko Marija, jbg to je forum...živ i zdrav i ti meni bio

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
29. listopada 2019. u 20:51

Toni_Mont je napisao/la:

joke1505 je napisao/la:

NS je napisao/la:

joke1505 je napisao/la:

Nisam gledao. ali bitno da je ušao u ritam šuta za tri, pogledam i ako je defanzivno na nivou držati će on svojih 20 minuta. Iskreno nejasno je zašto je Tolliver startao, tu je po meni trebao biti ili Hez ili Lassir

Vidi cijeli citat


Dobar post 31.. jos da si gledao, gde bi ti bio kraj 39

Vidi cijeli citat


Vidi, uvijek cijenim forumaše koji su duže tu i ne mjenjaju nick i to mi je neko osnovno mjerilo u raspravi. S druge strane moje neko forum pravo da komentiram svaku temu koja me zanima na forumu na način na koji to želim, mogu biti u pravu, mogu biti totalno u krivu, može to biti navijački jer zaista tako i jesam nastrojen prema svakom igraču sa ovih prostora, može biti detaljno ako odgledam utakmicu. Dakle forum je.

Ono što sebi neću dopustiti iz nekog poštivanja prema sugovorniku je da kometiram i ismijavam svaki post koji on napiše bio on u pravu ili ne, razlog je vrlo jednostavan bavim setemom ne sugovornikom na forumu. Neki nivo ismijavanja nekoga sam valjda prevazišao prije 15-ak godina u ranim dvadesetim jer i to je dokaz neke zrelosti. Sada ima bezbroj tema na koje možeš ostaviti komentar ispravan ili ne po tvom ili mom sudu nebitno. Ali ako misliš da je neka "fora"ismijavati i vrijeđati sugovornika bez obzira na njegove stavove onda to više govori o tebi...jbg sorry morao sam jer to stalno radiš, a do moderatora je što ne reagira. Ja sigurno neću reagirati niti ćeš me ti zaustaviti u komentarima Mariove igra...

Vidi cijeli citat


Cekaj Joke, ti si ispod 40 godina? Onako povrsno iz citanja, parija si mi puno stariji. Vrlo zrelo pises za 30godisnjaka, svaka cast.

Vidi cijeli citat


Bliže 40 im ...da se ne lažemo još samo malo mi fali...47

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.628
29. listopada 2019. u 22:25

Svi ćemo ostariti zbog ovog Hezonje 47

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
29. listopada 2019. u 22:31

Waiter je napisao/la:

Svi ćemo ostariti zbog ovog Hezonje 47

Vidi cijeli citat


67

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
ziggy77
ziggy77
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2013.
Poruka: 643
29. listopada 2019. u 23:34

https://twitter.com/NBA_Math/status/1189229155902201857/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1189229155902201857&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.redditmedia.com%2Fmediaembed%2Fdoua15%3Fresponsive%3Dtrue%26is_nightmode%3Dfalse

 

Diagram "Offensive/Defensive points added/saved" za Portland u ovih par utakmica. Po ovome Hez je 2. najbolji obrambeno i predzadnji napadacki.

[uredio ziggy77 - 29. listopada 2019. u 23:36]
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
30. listopada 2019. u 07:41

Da bacim komentar, jučer nisam stigao , opet je bio jedan od najboljih defanzivaca, ovaj put je ušao furiozno i u napadu, no Baze je onda uzeo loptu i razjebao kompletnu petorku, i vratio SA u utakmicu,inače je Baze bio neprepoznatljiv jer je prethodne utakmce odigrao stvarno dobro. Previše su ovaj put čak i za njih išli u soliranje, taj back to back ih je dokrajčio.

Drugi ulazak je bio dosta rano, no promašio je 3 šuta i polaganje iznudio iz tranzicije slobodnjake( to je ono što mu kemp s razlogom zamjera,baš totreba da radi), i sa razlogom ga je izvadio, da je to pogodio ostao bi vjerovatno moždai do kraja. Defanzivno stvarno konstantan jako dobar, ali ofanzivno ima te amplitude

[uredio joke1505 - 30. listopada 2019. u 07:44]
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
  • Najnovije
  • Najčitanije