Mario Hezonja

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.052
29. listopada 2019. u 06:02

vjerojatno si u pravu...bar sto se tice prvog reda tvog upisa.....5

j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
29. listopada 2019. u 07:07

Nikad on igrać u pravom smislu neće biti ,rubni igrač petorke 20 min sa prosjekom od 5 ppg,2reb.,2 as,znači drekec

[uredio j.s.veron - 29. listopada 2019. u 07:07]
kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.595
29. listopada 2019. u 08:03

Nisam gledao tekmu osim video šuteva...

- jedan ulaz su mu izbili loptu (možda je i faul, ne vidim dobro) ne znam zašto su to pisali kao promašeni FG

- 2 trice fino, 1 cigla (no uzeti šut je ok), 1 iscurila, a jedna je totalno nerezonska koja mu nije trebala

- 1 ulaz dobro prolazi i opet umjesto da uđe u igrača i iznudi bacanja, ide oko njega od koša i gubi balans i totalno bezvezan šut...

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.628
29. listopada 2019. u 08:37

Bitno je da sada igru dobru obranu, šut će doći ako je u igri po 20 minuta.

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
29. listopada 2019. u 08:49

Nisam gledao. ali bitno da je ušao u ritam šuta za tri, pogledam i ako je defanzivno na nivou držati će on svojih 20 minuta. Iskreno nejasno je zašto je Tolliver startao, tu je po meni trebao biti ili Hez ili Lassir

[uredio joke1505 - 29. listopada 2019. u 08:51]
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
NS
NS
Mali dioničar
Pristupio: 24.01.2012.
Poruka: 9.821
29. listopada 2019. u 09:11

joke1505 je napisao/la:

Nisam gledao. ali bitno da je ušao u ritam šuta za tri, pogledam i ako je defanzivno na nivou držati će on svojih 20 minuta. Iskreno nejasno je zašto je Tolliver startao, tu je po meni trebao biti ili Hez ili Lassir

Vidi cijeli citat


Dobar post 31.. jos da si gledao, gde bi ti bio kraj 39

Vratite Lea i Pota.
Fabjan
Fabjan
Mali dioničar
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 6.872
29. listopada 2019. u 09:47

joke1505 je napisao/la:

kit teller je napisao/la:

Joke, nisam napisao da si ga ti poredio s Giricekom. Ostalo je OK.

Vidi cijeli citat


Sorry onda, nije mi jasno kako se Gira pojavio u ovoj priči,  svima skupa ostaje vidjeti kako će završiti za njega ova sezona.  Usput jedan detalj kada je ostao na Dončiću,  zapravo je branio Porzingisa te zadnje 3 minute i tu su u zadnjem napadu jako dobro uradili preuzimanje na pick igri Dončić-Porzingis gdje Hez ostaje 1-1 , Luka je pokušao proboj nije uspio i onda je uradio step back šut za 3, Hez ispratio tako da zbog momenta u utakmici meni je to bio njegov najbitniji potez

Vidi cijeli citat


Ja sam uveo Giričeka u priču,  na osnovu pitanja:

Koji je hrvatski NBA igrač predstavljao na NBA nivou ono šta Rozić predstavlja i/ili predstavljao je na nivou ABA-e i Premijer lige?

 

Za mene je takav igrač (u NBA) bio Giriček. U NBA ligi on nije bio kreator, nego je solidno igrao obranu i solidno završavao akcije kreirane od drugih.

 

Nadam se da ste me sad skužili 40

 

 

[uredio Fabjan - 29. listopada 2019. u 09:59]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo! Ajmo Hrvatska, uletit na Svjetsko prvenstvo!
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
29. listopada 2019. u 09:52

NS je napisao/la:

joke1505 je napisao/la:

Nisam gledao. ali bitno da je ušao u ritam šuta za tri, pogledam i ako je defanzivno na nivou držati će on svojih 20 minuta. Iskreno nejasno je zašto je Tolliver startao, tu je po meni trebao biti ili Hez ili Lassir

Vidi cijeli citat


Dobar post 31.. jos da si gledao, gde bi ti bio kraj 39

Vidi cijeli citat


Vidi, uvijek cijenim forumaše koji su duže tu i ne mjenjaju nick i to mi je neko osnovno mjerilo u raspravi. S druge strane moje neko forum pravo da komentiram svaku temu koja me zanima na forumu na način na koji to želim, mogu biti u pravu, mogu biti totalno u krivu, može to biti navijački jer zaista tako i jesam nastrojen prema svakom igraču sa ovih prostora, može biti detaljno ako odgledam utakmicu. Dakle forum je.

Ono što sebi neću dopustiti iz nekog poštivanja prema sugovorniku je da kometiram i ismijavam svaki post koji on napiše bio on u pravu ili ne, razlog je vrlo jednostavan bavim setemom ne sugovornikom na forumu. Neki nivo ismijavanja nekoga sam valjda prevazišao prije 15-ak godina u ranim dvadesetim jer i to je dokaz neke zrelosti. Sada ima bezbroj tema na koje možeš ostaviti komentar ispravan ili ne po tvom ili mom sudu nebitno. Ali ako misliš da je neka "fora"ismijavati i vrijeđati sugovornika bez obzira na njegove stavove onda to više govori o tebi...jbg sorry morao sam jer to stalno radiš, a do moderatora je što ne reagira. Ja sigurno neću reagirati niti ćeš me ti zaustaviti u komentarima Mariove igra...

[uredio joke1505 - 29. listopada 2019. u 09:54]
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
29. listopada 2019. u 09:57

Fabjan je napisao/la:

joke1505 je napisao/la:

kit teller je napisao/la:

Joke, nisam napisao da si ga ti poredio s Giricekom. Ostalo je OK.

Vidi cijeli citat


Sorry onda, nije mi jasno kako se Gira pojavio u ovoj priči,  svima skupa ostaje vidjeti kako će završiti za njega ova sezona.  Usput jedan detalj kada je ostao na Dončiću,  zapravo je branio Porzingisa te zadnje 3 minute i tu su u zadnjem napadu jako dobro uradili preuzimanje na pick igri Dončić-Porzingis gdje Hez ostaje 1-1 , Luka je pokušao proboj nije uspio i onda je uradio step back šut za 3, Hez ispratio tako da zbog momenta u utakmici meni je to bio njegov najbitniji potez

Vidi cijeli citat


Ja sam uveo Giričeka u priču,  a osnovu pitanja:

Koji je hrvatski NBA igrač predstavljao na NBA nkvou ono šta Rozić predstavlja i/ili predstavljao je na nivou ABA-e i Premijer lige.

 

Za mene je to Giriček. U NBA ligi on nije bio kreator, nego je solidno igrao obranu i solidno završavao akcije kreirane od drugih.

 

Nadam se da ste me sad skužili 40

 

 

Vidi cijeli citat


Sve 5, meni bilo čudno otkud Gira odjednomu priči...47, samo ne znam jeli prčio suigračeve cure kao Roza. taj detalj fali 48

[uredio joke1505 - 29. listopada 2019. u 09:58]
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
WHC9
WHC9
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.02.2017.
Poruka: 1.600
29. listopada 2019. u 12:16

Waiter je napisao/la:

Bitno je da sada igru dobru obranu, šut će doći ako je u igri po 20 minuta.

Vidi cijeli citat


To cekamo vec 4 godine

  • Najnovije
  • Najčitanije