NS je napisao/la:
joke1505 je napisao/la:
Nisam gledao. ali bitno da je ušao u ritam šuta za tri, pogledam i ako je defanzivno na nivou držati će on svojih 20 minuta. Iskreno nejasno je zašto je Tolliver startao, tu je po meni trebao biti ili Hez ili Lassir
Vidi cijeli citat
Dobar post
.. jos da si gledao, gde bi ti bio kraj 
Vidi cijeli citat
Vidi, uvijek cijenim forumaše koji su duže tu i ne mjenjaju nick i to mi je neko osnovno mjerilo u raspravi. S druge strane moje neko forum pravo da komentiram svaku temu koja me zanima na forumu na način na koji to želim, mogu biti u pravu, mogu biti totalno u krivu, može to biti navijački jer zaista tako i jesam nastrojen prema svakom igraču sa ovih prostora, može biti detaljno ako odgledam utakmicu. Dakle forum je.
Ono što sebi neću dopustiti iz nekog poštivanja prema sugovorniku je da kometiram i ismijavam svaki post koji on napiše bio on u pravu ili ne, razlog je vrlo jednostavan bavim setemom ne sugovornikom na forumu. Neki nivo ismijavanja nekoga sam valjda prevazišao prije 15-ak godina u ranim dvadesetim jer i to je dokaz neke zrelosti. Sada ima bezbroj tema na koje možeš ostaviti komentar ispravan ili ne po tvom ili mom sudu nebitno. Ali ako misliš da je neka "fora"ismijavati i vrijeđati sugovornika bez obzira na njegove stavove onda to više govori o tebi...jbg sorry morao sam jer to stalno radiš, a do moderatora je što ne reagira. Ja sigurno neću reagirati niti ćeš me ti zaustaviti u komentarima Mariove igra...
[uredio joke1505 - 29. listopada 2019. u 09:54]