PatnjeMladogWerdera je napisao/la:
ja samo ne kontam ako je mogao triple double u Knicksima napraviti i skupiti 10ak odličnih utakmica, pa budi frajer i tu, traži loptu, asistiraj, probijaj, nametni se, pokušaj nešto, ako ti to trener ne dozvoli koji klinac si dolazio u tu ekipu. Kad ideš na razgovor za posao, poslodavac ti kaže od tebe tražim to to i to. Ako ti je trener rekao na razgovoru od tebe tražim da igraš samo obranu i stojiš ko panj u ćošku dok traje napad, onda si blago reći kreten ako si to prihvatio. Ako ti nije to rekao, a radiš to dok si na terenu, onda si malo veći kreten
Vidi cijeli citat
Pa prilicno jednostavno - u Knicksima nije bilo kvalitete i nikoga tko moze zabiti kos ili napraviti asist, tako da je mogao raditi sto hoce. Jos kad tome dodas da je vecina utakmica Knicksa u drugom dijelu sezone bila totalno nebitna, nije bilo ni pritiska.
Blazersi su ozbiljna ekipa, sa pritiskom playoffa, hijerarhija se zna. Trener ne donosi odluke unaprijed sto ce i koliko ce netko igrati, nego se treba i izboriti za nesto, vidjeti kako ce novi igraci funkcionirati sa starosjediocima. Veca ocekivanja, puno vise pritiska, svaka sekunda na parketu se gleda kao da bi mogla biti zadnja... i dobijes to sto dobijes.