Mario Hezonja

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.460
22. ožujka 2024. u 14:44

alkatraz je napisao/la:

Rudy, Lull, i Rodrigez su ipak klasa iznad. Tek kad odu , vidjet će se koliko su značili Realu

Vidi cijeli citat

Ma fala bogu al samo kazen da ima tu igraca koji imaju potencijal da odrze tu domacu kvalitetnu jezgru .

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.01.2017.
Poruka: 1.428
22. ožujka 2024. u 18:55

Kad Obradović ovako govori, onda je to to. Može on u NBA kad hoće, ako može Bogdanović i to u ovin godinama ne vidin zašto ne može Hez. Hez je ipak bolji igrač i  sad tu nema dvojbe. Ipak postoji onaj ali... Možda ipak bolje Pao ako nudi više od Reala.

https://sportnet.hr/vijesti/594594/kosarka-euroliga/hezonja-volim-igrati-svugdje-obradovic-bio-je-nevjerojatan/

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.635
23. ožujka 2024. u 13:00

alkatraz je napisao/la:

Rudy, Lull, i Rodrigez su ipak klasa iznad. Tek kad odu , vidjet će se koliko su značili Realu

Vidi cijeli citat


Lorenzo Brown je bolji od njih.

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.053
23. ožujka 2024. u 13:05

a kakve veze zadnjih 10ak postova ima sa Hezonjom?

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.460
27. ožujka 2024. u 16:01

marca opet pise da hezonja ide  u grcku

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/najava-iz-madrida-mario-hezonja-ide-iz-reala-ali-ne-u-partizan-mozzart-bet/478029

[uredio xxx01 - 27. ožujka 2024. u 16:02]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.01.2017.
Poruka: 1.428
27. ožujka 2024. u 16:38

Ta priča o navijačima mi je dopi..... ima i drugh mista di postoje navijači, ali triba ih privući, a to mogu samo majstori....

https://www.youtube.com/watch?v=XhNWfI0nKTY

[uredio HdvaO - 27. ožujka 2024. u 17:48]
Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.011
27. ožujka 2024. u 18:24

HdvaO je napisao/la:

Ta priča o navijačima mi je dopi..... ima i drugh mista di postoje navijači, ali triba ih privući, a to mogu samo majstori....

https://www.youtube.com/watch?v=XhNWfI0nKTY

Vidi cijeli citat

Misliš na Bojana Bogdanovića?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.01.2017.
Poruka: 1.428
28. ožujka 2024. u 19:21

Bananeros je napisao/la:

HdvaO je napisao/la:

Ta priča o navijačima mi je dopi..... ima i drugh mista di postoje navijači, ali triba ih privući, a to mogu samo majstori....

https://www.youtube.com/watch?v=XhNWfI0nKTY

Vidi cijeli citat

Misliš na Bojana Bogdanovića?

Vidi cijeli citat


E sad, jesam li mislio na njega je teško pogodit... ali nije to loša ideja bilo bi judi kod nas koji bi ga došli gledat..

[uredio HdvaO - 28. ožujka 2024. u 19:22]
replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.053
30. ožujka 2024. u 02:50

ovi koji su se cudili ne tako davno zasto Hezonjina tema ima ovoliko stranica sad valjda polako shvacaju ... zato jer je najbolji Hr igrac u ovom tisucljecu... koji gust ga je gledat u zadnje vrijeme.......

nicaze
nicaze
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2015.
Poruka: 3.814
30. ožujka 2024. u 03:28

Je li definitivno ide u Grčku?

  • Najnovije
  • Najčitanije