Mario Hezonja

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
24. studenog 2024. u 20:58

Smiješno je sad pljuvanje po Hezonji zbog naše košarkaške sudbine. Puno je to više i kompleksnije od traženja krivca ili heroja. Očito je čak i tu da ljudi ne gledaju previše košarku ne zanima ih. Da su stvari tako jednostavne ovaj sport ne bi bio globalna kraljica igara.

Uostalom šta možeš reči i na utakmicu u kojoj pogodi 28 uz 45% šuta, nije poenta u tome. Kad bi tako gledali Musa je baš podbacio to bi trebali dobiti.

No nešto je do kolektiva, defanzivne volje, rotacije, vođenja utakmice, atmosfere nije ovo sport koji je tako jednostavan da se svede na pojedince.

Hezonja je jedan od najboljih u Europi to dokazuje iz tjedna u tjedan i neka ga tu nek dolazi i odaziva se. Neke druge stvari tu su problem

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.373
24. studenog 2024. u 21:03

Ma gledajte, ja se slažem sa obojicom...Ne krivim toliko Hezonju koliko mu se nije ograničilo i postavila normalna igra jer sa Smithom smo ipak imali dobrog razigravača za ovu razinu gdje bi on uz normalne akcije profitirao, a toga nije bilo. 

Mene je malo iznervirala Hezonjina selekcija šuta i pristup, ali on nema to u sebi i onda onaj koji mu je nadređen to mora reći. Problem je što Sesar je došao na tu poziciju kako je došao, a ni on nije glavni krivac već savez koji pak svoje temelje vuče u politici. To je začaran krug gdje su istjerali sve što valja i zna išta o košarci van. 

Mi smo nažalost treća divizija košarke osobito bez dva do tri nba igrača. Mi se ne možemo kvalificirati na Eurobasket koji prima 24 momčadi što je kada se oduzmu ove kao San Marino i Luksemburg, Škotska, Irska te se uzmu one gdje se igra ozbiljna košarka skoro 90% svih zemalja...

Nikad nisam mislio unatoč svim rupama, crnilima da ćemo ovako nisko pasti, osobito nakon silnih medalja u mlađim selekcijama da ćemo barem biti ako ne konkurentni za medalje onda uvijek redovito na natjecanjima. 

Toliko puta sam već rekao da niže ne možemo pasti da me više strah i reći da je ovo dno. 

 

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.628
24. studenog 2024. u 22:13

Hezonja je dobar u dobrom sustavu kao što je Real, u našoj repki nema sustava pa radi što hoće, siluje šut itd.

ronihr
ronihr
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.03.2015.
Poruka: 2.194
24. studenog 2024. u 23:47

Je li ovo mogući oproštaj Heza od reprezentacije?

[uredio ronihr - 24. studenog 2024. u 23:48]
m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.358
25. studenog 2024. u 00:44

ronihr je napisao/la:

Je li ovo mogući oproštaj Heza od reprezentacije?

Vidi cijeli citat

Zašto misliš?

feniks93
feniks93
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.08.2016.
Poruka: 1.941
25. studenog 2024. u 07:39

ronihr je napisao/la:

Je li ovo mogući oproštaj Heza od reprezentacije?

Vidi cijeli citat

Čovjek je odigrao jako puno velikih utakmica za reprezentaciju i smatram kako ima pravo na zaslužen oproštaj.🤣

[uredio feniks93 - 25. studenog 2024. u 08:07]
nicaze
nicaze
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2015.
Poruka: 3.814
25. studenog 2024. u 07:40

Oprostaj kad je u primeu karijere i moze ovako jos 3-4 godine. Svasta.

ronihr
ronihr
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.03.2015.
Poruka: 2.194
25. studenog 2024. u 09:15

nicaze je napisao/la:

Oprostaj kad je u primeu karijere i moze ovako jos 3-4 godine. Svasta.

Vidi cijeli citat


Da li mu se igraju prekvalifikacije do 2029?

Felix22
Felix22
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.07.2024.
Poruka: 1.520
25. studenog 2024. u 11:50

Mozemo se ljutiti na Heza zbog nerezonskih suteva, vjerovatno je imao najbolju namjeru i dao je on svoj veliki doprinos, realno ali drugi nisu odnosno najvise je zakazao Sesar koji s taktikom, koristenjem igraca nema blage veze.

Luckasti
Luckasti
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 5.487
25. studenog 2024. u 11:52

nicaze je napisao/la:

Oprostaj kad je u primeu karijere i moze ovako jos 3-4 godine. Svasta.

Vidi cijeli citat

Ovako ko jučer, može još 10-ak godina se napucavati i glumiti zvijezdu... Samo se bojim da bi mu Zuu mogao za ovakvo ponašanje na parketu, par "edukativnih" zalijepiti?

idemo do kraja
  • Najnovije
  • Najčitanije