Ma gledajte, ja se slažem sa obojicom...Ne krivim toliko Hezonju koliko mu se nije ograničilo i postavila normalna igra jer sa Smithom smo ipak imali dobrog razigravača za ovu razinu gdje bi on uz normalne akcije profitirao, a toga nije bilo.
Mene je malo iznervirala Hezonjina selekcija šuta i pristup, ali on nema to u sebi i onda onaj koji mu je nadređen to mora reći. Problem je što Sesar je došao na tu poziciju kako je došao, a ni on nije glavni krivac već savez koji pak svoje temelje vuče u politici. To je začaran krug gdje su istjerali sve što valja i zna išta o košarci van.
Mi smo nažalost treća divizija košarke osobito bez dva do tri nba igrača. Mi se ne možemo kvalificirati na Eurobasket koji prima 24 momčadi što je kada se oduzmu ove kao San Marino i Luksemburg, Škotska, Irska te se uzmu one gdje se igra ozbiljna košarka skoro 90% svih zemalja...
Nikad nisam mislio unatoč svim rupama, crnilima da ćemo ovako nisko pasti, osobito nakon silnih medalja u mlađim selekcijama da ćemo barem biti ako ne konkurentni za medalje onda uvijek redovito na natjecanjima.
Toliko puta sam već rekao da niže ne možemo pasti da me više strah i reći da je ovo dno.