Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
04. travnja 2016. u 17:07
"TROLLIGNORR" Ponovo se vraćamo u loop,Znači ovako postoje ljudi na ovoj temi koji su fanovi Hezonje iz razloga jer vide u njemu potencijal kojeg nismo imali dugo u ovom sportu(ja sam u toj skupini),komentiraju njegove utakmice loše i dobre na ovaj ili onaj način,naravno da navijamo za njegovu što bržu adaptaciju odnosno poboljšanje svoje igre općenito.
Naravno da smo u nekim situacijama ljuti na upravu Orlanda skupa sa trenerom jer nevidi se u ovoj ekipi kemija bez obzira na Hezonju,naravno da ponekad prenavijački reagiramo jer smo fanovi,inače orlando mi je muka su za gledat generalno,bljesnu koju tekmu ali t je za očekivat jer u nba se igra gro utalmica i nisu sve momčadi 100 % svaku tekmu pa se desi kombinacija dobre obrane energije i protivničke lošije partije rez da rasture nekog,znači mi smo tu jer je tema Mario Hezonja nije tema Kada Mario odigra loše, zbog lošeg tretmana pa se pojavimo svi i onda pljujemo nazivamo druge koji tako nemisle idiotima,sektom hallo? Također nevidim poantu prepucavanja dokazivanja nama "sektašima" tvoj ili vaš stav koji ste nam iznjeli na neznam koliko stranica.Whats the point osim ako nije hejt ili trolanje iz zajebancije zato što mogu.SAMO MI ISKRENO ODGOVORITE ZAŠTO STE JEBENO TU !!!!
[uredio j.s.veron - 04. travnja 2016. u 17:12]
AceRimmer
AceRimmer
Pristupio: 19.06.2013.
Poruka: 2.592
04. travnja 2016. u 17:24
Ja se slazem da Mario, u prilikama koje dobiva, igra nesto losije nego konkurenti na njegovoj poziciji (mada se trenutno ne moze reci da je u obrani SF-ova losiji od Fourniera.).
Ali ne ne mogu vjerovati da pojedinci (Franjo, kit teller) jos uvijek ignoriraju sve argumente koji su navedeni kao vazni razlozi njegovih losijih nastupa. Kao da preskacu dijelove s kojima se ne slazu i uporno ponavljaju jedne te iste isprazne tvrdnje o minutazi, uopce ne uzimajuci u obzir ostale aspekte nacina na koji ga trener i suigraci tretiraju.

Dio njegove minutaze dosao je u garbage timeu, a tijekom ostatka loptu gotovo da i ne vidi. Kada ju i dobije, ne mogu vjerovati da netko ocekuje da bez ikakvog ritma i u strahu od pogreske (na koje objektivno ima pravo manje od konkurencije) reagira na pravi nacin. Zbog toga dosada nije ni imao priliku na ponavljanja, da kroz iskustvo nauci sto i kako moze raditi, a sto ne moze protiv NBA igraca. Sto je također razlog njegovih pojedinih nedostataka.

A najbolje od svega je sto takav tretman nema APSOLUTNO nikakvog smisla ni iz perspektive Orlanda. Da Mario i jest toliko los da ce ih to doista kostati nekoliko pobjeda (sto je apsurdno jer smatram da je vec sada, bar na uzorku zadnjih nekoliko utakmica, u obrani na poziciji SF-a bolji od Fourniera), to svejedno nema smisla s obzirom na situaciju u kojoj se Orlando nalazi. S manje pobjeda (iako mislim da se to ne bi dogodilo da Mario igra) ce samo dobiti bolji pick na draftu, a iako je, kako SS kaze, izgradnja pobjednickog mentaliteta za buducnost vazna, mislim da se upravo razvijanjem igraca čiji će napredak koristiti cijeloj ekipi u buducnosti to izgrađuje. Ako su ti pobjede bitne, onda ti je bitan i razvoj igraca koji se ocito moze razviti i napredovati (jer su ga zbog potencijala i birali na draftu). Valjda je jasno da onda time i ostatku ekipe govoris koliko ti je stalo do rezultata - jer cinis sve (razvijanjem Marija) da ga u buducnosti ostvaris.
[uredio AceRimmer - 04. travnja 2016. u 17:26]
Pristupio: 12.09.2015.
Poruka: 1.612
04. travnja 2016. u 17:52
Franjo je napisao/la:

Eto dobro, ako te veseli da me napadaš na osobnoj razini neka ti bude. Ipak ja bi volio kada bi diskusiju obogatio argumentima koji podržavaju tvoje stavove, a ne uvrdama kojima nastojiš omalovažiti moje.

Što se tiče PER-a to je najrasprostranijenija statistika u NBA ligi i dosta precizno prikazuje napadački učinak igrača. Naravno da nije bez mana kao nijedan drugi statistički pokazatelj, ali ipak kad pogledaš na listu igrača s najboljim PER-om on prilično precizno iscrtava tko je tko u NBA ligi. Uostalom, čovjek koji je tvorac ovog pokazatelja je poslije zaposlen kao asistent generalnog menadžera Grizzliesa.

Eto ako bi bio toliko ljubazan da pojasniš zašto me je Skiles učinio smiješnim? Noćas je Mario odlično reagirao u prvom ulasku u igru, pa je bio "nagrađen" još s dodatnom minutažom krajem druge četvrtine. U drugom poluvremenu je igrao slabije, što je na kraju rezultiralo manjom minutažom. Tako da to samo podržava moju tezu da kad igra bolje, Mario igra više.
Vidi cijeli citat

Stalno pričaš kako od all star pauze Hezonja igra nešto preko 20 minuta. Jučer je u 1. poluvremenu dobio malo više od 11 minuta. Sam si rekao da je odlično reagirao u 1. ulasku i za to je dobio minutu više nego kaj inače u prosjeku dobije u 1. poluvremenu. To je za tebe nagrada? U utakmici protiv Bucksa dobio je samo 20 minuta pa bih te molio da mi objasniš čime je to Fournier zaslužio igrati 12 minuta više od njega? Kako to da mu je Skiles opet dao minutažu koju u prosjeku dobiva nakon all star pauze? Zar nisi rekao da Skiles nagrađuje njegovu dobru igru? To su samo zadnje 2 utakmice,a mogu ti naći još hrpu sličnih primjera. Glavno da nas koji branimo Hezonju argumentima onaj stručnjak zove sektom,a brani ovakve poput tebe koji pričaju totalne gluposti. Tko će koga nego svoj svoga,kaj ne? Odustani čovječe dok još stigneš,svakim novim postom se sve više sramotiš.
04. travnja 2016. u 19:33
Iduću igraju protiv Detroita sa srijede na četvrtak. Tri dana odmora i utakmica kod kuće, e to je već luksuz. Možda malo poradi na nedostacima.
obećao sam adminu da ću biti dobar
AceRimmer
AceRimmer
04. travnja 2016. u 20:34
tenis_fan je napisao/la:

Osim toga, u 6 utakmica nakon all-stara je bio starter zbog ozljeda Fourniera ili Oladipa, sto je defnitivno razlog nesto vece prosjecne minutaze.

Jotojoto
Jotojoto
04. travnja 2016. u 20:43
To je zamka statistika. Recimo, imao je nedavno jednu utakmicu sa 37 minuta. Uzmeš tu utakmicu i 4-5 utakmica sa minutažom od cca 15 i statistički će to povećati minutažu na nešto manje od 20 minuta. A nije ista stvar igrati 15 ili 20 minuta po utakmici u kontinuitetu, pogotovo ako dio toga provede u kutu iščekujući Godota. Njemu bi za stalnost u izvedbi bilo kudikamo bolje da po prilici svaku dobije po 20, a ne da oscilira minutažom.