U principu najbitniji događaj ili informacija večeri, mada nisam ni sumnjao, očekujem jebeno veliko iznenađenje kada se Mario pojavi, to je ipak drugi igrač u odnosu na Euro

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Poruka: 7.025
11. travnja 2016. u 17:30
Papa Bear je napisao/la:

Gledajući minutaže svih rookija...

Meni je Hezonjinih 17 minuta i 5 šuteva po utakmici, pogotovo kada se uzme status Top 5 picka, jednostavno rečeno - šikaniranje od strane bolesnog trenera.

Za usporedbu, nekakav minimum pristojnosti bi bilo 20-24 minute, te 8-10 šuteva, ako od mladog ekstra talenta kojeg si uzeo sa 5.pickom želiš stvoriti igrača koji bi u nekakvoj budućnosti trebao nositi franšizu Magica ka Playoffsu i značajnijim uspjesima.

Ne budi zelenooki, ovaj post je u rangu njegovih top shit izdanja.

Dugo nisam bio na Real Gm-u, upravo uhvatio pola sata vremena da proletim po postovima, a tamo naš prijatelj maltretira svekoliko pučanstvo. Velika šteta što je baniran, potencijal za Zlatnog Patzka je evidentan.

Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 16.609
11. travnja 2016. u 17:47

Ovo bi imalo smisla da je došao u momčad poput Phile, Phoenixa, gdje je rezultat u drugom planu. Dobio bi vjerojatno više minuta, moguće da bi značajnije razvio svoje napadačke sposobnosti, ali je pitanje što bi bilo sa obranom. I koliko god nekada imali razlika luditi zbog Skilesa, to je možda upravo razlog zašto nije dobio više minuta u klubu, koji je ipak doveo trenera sa ciljem dostizanja playoffa.

Nisu uspjeli, ali neki igrači su napravili pomak (Dipo), nekima se očistio roster (Gordon), Fourniera se gura da bi ga se skuplje platilo (ali to je već do pameti uprave). Istina jest da je Mario na početku sezone znao opako ispadati u obrani, a u završnici sezone je baš nekako "sjelo". Ako pametno iskoristi ljeto za individualnio rad, a reprezentacija bi morala pomoći da se usvojena "teoretska" znanja pretoče u praksu sa većim ovlastima), na jesen bi mogli gledati bitno boljeg igrača, sposobnog da se izbori za značajnije minute i status na parketu.

Ne kaže se zaludu da se poklonjeno ne cijeni kao ono što je (krvavo) zarađeno. Ni u Barceloni ga nisu mazili, pa nije klonuo, nego je postao još bolji.

@fićo

Ne vjerujem da će večeras ni u srijedu imati +20 FGA, jer će Skiles zasigurno ostati dosljedan svom pristupu. Biti će starter, vjerojatno dobiti 25-30 minuta, možda i više ako bude igrao više nalik prvoj četvrtini. Ima matchup u Parkeru i Antetokumpu i to je i prošli put bio poticaj za njega.

obećao sam adminu da ću biti dobar
Pristupio: 12.12.2015.
Poruka: 526
11. travnja 2016. u 17:55
Kad pogledamo druge pickove oko njegovog mjesta, minute mozda i odudaraju, ali kad se sjetimo da je Hezonja europljanin, onda to postaje malo jasnije. Skiles je definitivno stara škola i Mariove minute kada ga gledamo kao euro swingmana i nisu toliko loše.

U svakom slucaju, sezona školovanja za Hezonju.
Lionel Mandrake je napisao/la:

Ekipa sa zidića koja ne dolazi na košarku ni ne zna kakav je on potencijal bio...da je još uvijek sa nama, Brzica, Režiser i Konti bi imali opasnu konkurenciju
MCOIS
Pristupio: 12.09.2015.
Poruka: 1.612
11. travnja 2016. u 19:27
immerwieder je napisao/la:
prvi put u sezoni ostanem budan da vidim kak igra i sad su mi jasni svi komentari, inače najbolja četvrtina sezone, kaj ne?

Na kaj točno misliš?
Pristupio: 21.02.2015.
Poruka: 2.653
11. travnja 2016. u 19:37
xavier je napisao/la:

Banovani su najkompetetniji forumaši, recimo Rijekagrad, pa taj je bio pola ovog podforuma, vrati nam ekipu
[uredio Bosnian Beast - 11. travnja 2016. u 19:37]
Jotojoto
Jotojoto
11. travnja 2016. u 20:43
Ozbiljan si ili trolaš?

Nisi ti vidio što je on pisao kad je izgubio živce. To pas s maslom ne bi pojeo.
Toni 10
Toni 10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.10.2008.
Poruka: 1.183
12. travnja 2016. u 00:09
ja mislim da je ono sinoc maksimum i gotovo perfektno sto on moze odigrati u ovoj trenutnoj ekipi.
jako dobra obrana i bez forsiranja. e sad sto nema 1 akcija za njega i sto odredjeni nece da dodaju loptu to je druga stvar. da je forsiro. nebi bilo izradjeno i slicilo ba na francuzica.