Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 14.113
30. listopada 2016. u 02:33
joke1505 je napisao/la:
Meni baš i nije problem selekcija, ovu zadnju mislim da je bio istek napada, ali on je promašio prethodne šuteve dok je apsolutno bio sam i slobodan i za tri i za dva, to mi je puno veči problem. Jednostavno pati se sa šutom i to od početka govorim da mu je največi problem, što je najgore vrlo dobar je defanzivno i napokon je agresivan i u driblingu, ali šut je negdje zapeo...jbg, samo neka igra što više minuta, a s obzirom kako izgleda prva petorka ne vidim baš nikakvu razliku, pogotovo u obrani gdej prva petorka im izgleda očajno i čak lošije od druge
Vidi cijeli citat

Baš to, prošle godine je stavljao takve šuteve preko ruke sa istekom napada da sam se ja čudio kako tako mlad igrač može tako dobro pogoditi, i onda ga je ovaj još vadio...Sada otvorene šuteve promašuje i baca cigle i to nakon OI turnira gdje je stvarno dobro šutirao i pogađao otvorene šuteve bez problema.

30. listopada 2016. u 02:43
kad tražite streamove za nba uvijek odi prvo tu,ovo je biblija...tu imaš za sve tekme u tijeku...https://www.reddit.com/r/nbastreams/

Potapenko_09
Pristupio: 27.07.2014.
Poruka: 36.575
30. listopada 2016. u 02:50
budimo realni, gotovo je. to je to od hezonje. ovako nadalje, to ce mu bit karijera.
MIRIŠE NA TITULU / Bit cemo prvaci ako nas pogleda
Duje77
Duje77
30. listopada 2016. u 02:51
Nije baš blowout na poluvremenu, no imam osjećaj da žele da bi ih Cavsi mogli nabit 50,60 razlike.
Dosta gledanja Tragica (mazohizma) za noćas ipak.
30. listopada 2016. u 02:52
Hvala živi bili.
Pristupio: 14.10.2015.
Poruka: 983
30. listopada 2016. u 07:22
Napreduje. Prije nije uspijevao napraviti tri turnovera u deset minuta.
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.339
30. listopada 2016. u 10:56
Da zaključim od sinoć, dakle prvo poluvrijeme šut 0-3, od toga promašena dva otvorena šuta jedan za tri , drugi za dva, izgubljena lopta(na driblingu) i 4 minute. Drugo poluvrijeme opet puno bolje nego prvo, jedna odlična blokada, 4  skoka, šut 1-1, taj je bio za tri poena, opet izgubljena lopta na driblingu (samo neka pokušava), vrlo dobra obrana, 6 minuta, ušao na -18 izišao na -10, koncepcijski Orlando s njim na 3 izgleda puno više logičnije, pogotovo defanzivno, a ipak se otvara i prostor jer onda obrane moraju braniti i poziciju 2 i 3 i njega i Francuza.
Nejasno mala minutaža pogotovo kada se vidi koliko ekipa problema ima kada Gordon igra na 3, jednostavno je sklon lošim defanzivnim reakcijama na toj poziciji, ne može otvoriti šut, no dobro to je eksperiment koji je Vogela koštao 0-3, puno logičnije je Gordona gurnuti na 4, ali onda ga mora maketi iz petorke, njega ili Ibaku.
30. listopada 2016. u 11:00
A u kurac ovo je otužno postalo! Opet nekih pišljivih 9 minuta. Pa kad će on počet igrati pravu minutažu?! Popizdit ću!