Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2015.
Poruka: 1.612
28. studenog 2016. u 15:53
iguala je napisao/la:

Logirao si se na forum, na temi je vođena kakva-takva rasprava, a ti si optužio Swagzima da je klon i napisao mu da je glup, napisao kilometarski post o meni i o tome kako sam glup i još imaš obraza nekoga optužiti da vrijeđa dok nema argumente.  Dakle, kad se ne slažeš s upisima, ti odlučiš vrijeđati sve članove kako bi poboljšao raspravu? Zanimljivo.
Vidi cijeli citat


On je klon i tu sam 100% siguran,a svaka rasprava je bolja od one koju ti vodiš. Ako netko napiše da usprkos lošem Hezonjinom šutu ne pomaže činjenica da loptu često dobiva u zadnjim sekundama,a ti shvatiš da taj želi reći da Hezonja samo zbog toga loše šutira onda tu nema pomoći. Kakvog smisla ima raspravljati s tobom ako izmišljaš da je Hezonja popravljao brojke u garbage time ili kažeš da je takav i takav zato kaj je to rekao jedan forumaš,a kada netko citira mišljenje 10 forumaša onda kažeš da su to napisali hrvatski forumaši. Ima još puno takvih primjera.

Kakvog pak smisla ima činjenica da ne gledaš tekme,a tvrdiš da netko igra dobru obranu jer je visoko draftiran zbog obrambenog potencijala. To je kao da ja kažem da Hezonja trenutno ne šutira loše jer je između ostalog visoko izabran na draftu zbog šuterskog potencijala. Uostalom,već sam ti to objašnjavao,a ti opet po svojem i zato ljudi poput tebe uništavaju raspravu. Možeš ti pisati kaj god hoćeš o Hezonji,ali onda se drži svojih riječi i argumenata,a ne da konstantno mijenjaš kriterije kako ti paše. To je glavni problem uz činjenicu da svaki dan napišeš 20-ak postova na ovoj temi od kojih nijedan nema nikakvog smisla.
[uredio tenis_fan - 28. studenog 2016. u 15:55]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
28. studenog 2016. u 15:55
Jotojoto je napisao/la:
Vogel se našao u neizglednoj situaciji. Priča s kojom su ga "kupili" vjerojatno je bila - potentni "young core", prostor na capu, klima, porezne olakšice...

Međutim - a dopustite da se varam jer nisam gledao previše cijelih utakmica - da je gm draftirao (odnosno u slučaju Paytona pribavio tradeom) igrače na temelju nekakvog wow faktora.

Gordon je elitni fizikalac, samo što izgleda da osim fizike tu nema previše košarke i da bi mogao biti zapamćen po nastupima na dunk contestu i ništa više. Ove godine je konačno trebao dobiti priliku, ali ne na krivoj poziciji.

Payton se izdvaja jedino frizurom, da se ošiša vjerojatno bi izgledao neprimjetan u moru prosječnih igrača; ako je netko od mladih dobio priliku, to je bio on.

Mario, a njega izdvajam jer je njegov topic, možda najmanje pati od nedostatka košarkaših oruđa od sve trojice. Vrlo dobre fizikalije i atletizam, uparen sa finom mehanikom šuta, plus osebujan karakter. Loša strana je nedostatak vještine baratanja loptom i držanja (previsok stav). Enigma su njegova loša izdanja u predsezoni, kao i odluka o mijenjanju nečeg dobrog (mehanika, jelte) i sada je de facto nigdje.

Točno je da je teško paralelno razvijati više mladih igrača (pogotovo ako nisu top prospecti) i ganjati rezultat u isto vrijeme. Vogel sada mijesi pitu (da parafraziram jednog forumaša) od igrača koji su trebali služiti kao potpora mladim igračima, a ne kao nositelji igre i ugoditi i vlasnicima koji hoće rezultat i gm koji brani svoju viziju ekipiranja (barem putem drafta). Djeluje kao nemoguća misija, ali bez Toma Cruisea i, čini se da bi Vogelu brzo moglo dojaditi, ali ne zbog Marija (da parafraziram drugog forumaša koji je uzeo plaćeni dopust).

Da nije naš igrač tamo, ovo bi bila franšiza koju bi moglo biti zanimljivo pratiti kao dio nekog putujućeg "vjerovali ili ne" reality show programa. Pitanje je kokliko će tener ustrajati na ovom novom lineupu. Sumnjjam da Hezonja može nešto profitirati od ubacivanja u petorku/povećanja minute, pa čak i da počne pogađati šuteve, jer Orlando nema nikakvu igru. Trade kao mogućnost za "restart", a onima koji ostanu neka Nebesa pomognu.
Vidi cijeli citat


Orlandu je malo i falilo sreće s draftom. 2013. je bio očajan draft i čini se da je Magic s Oladipom  zapravo i dobro izabrao. Osim Noela, pri vrhu su uglavnom izabrani loši i prosječni igrači,a netko kao CJ McCollum nije imao šanse za 2. pick ipak, niti je razmatran kao elitni prospekt. Godinu kasnije nisu imali sreće s lutrijom, birali su kao 4. u draftu 3 vrhunska igrača i za sada još nitko od tih razmatranih od 4.-9. picka nije dokazao da će nužno biti bolji igrač od Gordona. Smatralo se da će uzeti Exuma čak, ali eto, pokazuje se da nisu nešto fulali. Payton je izabran kao 10., znalo se koje mane ima i mislim da oni nisu nužno jako nezadovoljni njime. 
Sezonu nakon toga su se opet našli u situaciji da biraju 5.., prva 3 su se znala, pa je otišao Porzingis i sljedeći najtalentiraniji igrači, odnosno, oni koje se smatralo najtalentiranijim su bili Mudiay i centar Cauley Stein, a još jedan play bez šuta im sigurno ne treba. Također su još uvijek gledali Vuča kao stožernog igrača. Prosudili su da Winslow i Johnson nisu dovoljno talentirani da riskiraju s njima i išli su opet na prilično riskantan potez s Hezonjom, jer znalo se da mu je plafon visok, ali svi su itekako svjesni i da mu je pod nizak, odnosno da je riječ o velikom riziku i nedokazanom igraču. Sigurno im je danas žao što nisu uzeli Bookera, ali on ni nije razmatran kao netko za vrh lutrije. 
Najviše su naravno zajebali trejdovima koji nemaju puno veze s pameću i ispostavilo se da su si ostavili lošije talente, riješili se boljih i još doveli prosječne igrače koji sigurno nisu materijal za nositelja. 

[uredio iguala - 28. studenog 2016. u 15:58]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
28. studenog 2016. u 15:57
tenis_fan je napisao/la:

On je klon i tu sam 100% siguran,a svaka rasprava je bolja od one koju ti vodiš. Ako netko napiše da usprkos lošem Hezonjinom šutu ne pomaže činjenica da loptu često dobiva u zadnjim sekundama,a ti shvatiš da taj želi reći da Hezonja samo zbog toga loše šutira onda tu nema pomoći. Kakvog smisla ima raspravljati s tobom ako izmišljaš da je Hezonja popravljao brojke u garbage time ili kažeš da je takav i takav zato kaj je to rekao jedan forumaš,a kada netko citira mišljenje 10 forumaša onda kažeš da su to napisali hrvatski forumaši. Ima još puno takvih primjera.

Kakvog pak smisla ima činjenica da ne gledaš tekme,a tvrdiš da netko igra dobru obranu jer je visoko draftiran zbog obrambenog potencijala. To je kao da ja kažem da Hezonja trenutno ne šutira loše jer je između ostalog visoko izabran na draftu zbog šuterskog potencijala. Uostalom,već sam ti to objašnjavao,a ti opet po svojem i zato ljudi poput tebe uništavaju raspravu. Možeš ti pisati kaj god hoćeš o Hezonji,ali onda se drži svojih riječi i argumenata,a ne da konstantno mijenjaš kriterije kako ti paše. To je glavni problem uz činjenicu da svaki dan napišeš 20-ak postova na ovoj temi od kojih nijedan nema nikakvog smisla.
Vidi cijeli citat

Gledao sam Orlando i Hezonju dovoljno da komentiram, a na tvoje offtopičarenje više ne namjeravam odgovarati. Ako te nešto smeta, žali se moderatorima. Nije me briga što ti misliš o meni, Swagizimu, tko je klon, a niti je to tema ovdje.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2015.
Poruka: 1.612
28. studenog 2016. u 16:03
iguala je napisao/la:

Gledao sam Orlando i Hezonju dovoljno da komentiram, a na tvoje offtopičarenje više ne namjeravam odgovarati. Ako te nešto smeta, žali se moderatorima. Nije me briga što ti misliš o meni, Swagizimu, tko je klon, a niti je to tema ovdje.
Vidi cijeli citat


Nisi ih gledao što se vidi po tvojim komentarima. Lijepo sam naveo primjere gluposti koje bi mogao napisati samo netko tko nije gledao utakmice. Ako ih stvarno jesi gledao onda slobodno preskoči ovaj forum jer su od tebe bolje upućeni i oni koji ni nisu gledali utakmice. Ovo izigravanje žrtve sačuvaj za nekog drugog,a bilo bi lijepo i da prestaneš preskakati dijelove koji ti ne pašu samo zato kaj pokazuju kakve gluposti redovito pišeš.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 16:11
Jotojoto je napisao/la:
Ništa, jer ne igra, osim ako sporadičnih 5,7 ili 8 minuta s intermezzom od po par dnp-cd ne znači da netko "igra".
Vidi cijeli citat


Bilo je i po 20ak minuta, a vjerujem i da ce opet biti.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 16:13
schizophrenic je napisao/la:
pa dosad nije dobivao puno i zato Hezonja kaznjen i to bome drakonski... sad je vrijeme da neki drugi malo dobiju po prstima..a samim time i da se ponovo proba sa Hezonjom
Vidi cijeli citat


Ne slazem se da nije dobio priliku, ali u pravu si kada kazes da je vrijeme da se opet proba s njim. Vjerujem da ce tako i biti.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
28. studenog 2016. u 16:16
nije dobivao puno se odnosi na tvoje pitanje ...znaci vogel nije dobivao puno od hezonje...kuzis?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 16:16
tenis_fan je napisao/la:
Swagzim je napisao/la:

Ocito si me pomijesao s nekim.

Vidi cijeli citat


Haha,mislio sam da si dovoljno glup pa ćeš se uhvatiti,ali ipak nisi. Uglavnom ljudi,ovo vam je Mumija ili Phenomenon. Znam to zato kaj sam ja taj koji je skužio da se radi o istoj osobi,a siguran sam i da je ovo još jedan njegov profil. Vratio se malo pametniji pa nije istovremeno registrirao 2 profila i malo je promijenio stil pisanja kao i činjenicu da ne piše samo na Hezonjinoj temi,ali je svejedno očito da se radi o istoj osobi čak i u slučaju da je promijenio IP adresu. Ako moderatori ne nađu dovoljno dokaza da ga baniraju samo ga ignorirajte,baš svaki njegov post pa neka slobodno piše sam sa sobom ako mu to čini zadovoljstvo.
Vidi cijeli citat


Ovo je zadnji put da cu odgovoriti na ove optuzbe. Nemam nikakve veze sa navedenim clanovima niti sa bilo kome drugim. Ti se slobodno igraj detektiva koliko god hoces, ali se drzi teme i ne budi nekulturan.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 16:17
schizophrenic je napisao/la:
nije dobivao puno se odnosi na tvoje pitanje ...znaci vogel nije dobivao puno od hezonje...kuzis?
Vidi cijeli citat


Aha, krivo sam skuzio. Sorry.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2015.
Poruka: 1.612
28. studenog 2016. u 16:19
Swagzim je napisao/la:
tenis_fan je napisao/la:


Haha,mislio sam da si dovoljno glup pa ćeš se uhvatiti,ali ipak nisi. Uglavnom ljudi,ovo vam je Mumija ili Phenomenon. Znam to zato kaj sam ja taj koji je skužio da se radi o istoj osobi,a siguran sam i da je ovo još jedan njegov profil. Vratio se malo pametniji pa nije istovremeno registrirao 2 profila i malo je promijenio stil pisanja kao i činjenicu da ne piše samo na Hezonjinoj temi,ali je svejedno očito da se radi o istoj osobi čak i u slučaju da je promijenio IP adresu. Ako moderatori ne nađu dovoljno dokaza da ga baniraju samo ga ignorirajte,baš svaki njegov post pa neka slobodno piše sam sa sobom ako mu to čini zadovoljstvo.
Vidi cijeli citat
 

Ovo je zadnji put da cu odgovoriti na ove optuzbe. Nemam nikakve veze sa navedenim clanovima niti sa bilo kome drugim. Ti se slobodno igraj detektiva koliko god hoces, ali se drzi teme i ne budi nekulturan. 

Vidi cijeli citat


Samo ti izigravaj žrtvu dok možeš jer ćeš na kraju opet popiti ban. Ovo je također zadnji put da ti odgovaram.
[uredio tenis_fan - 28. studenog 2016. u 16:20]
  • Najnovije
  • Najčitanije