Još jedno brukanje coacha Vogela, jedini koji bi trebao na rekalibraciju je on sam, ne pomažu mu više ni PR izjave da dokaže kako će stvoriti najbolju defanzivnu ekipu lige. Nije Larry budala. Oni moraju uči u neki trade iskreno se nadam da će Vučko i Hez biti uključeni

Svašta se priča a Orlando u najboljem slučaju izgleda kao i lani. Ja ne želim da Mario uopće ulazi u nekakvom trash vremenu. Neka ga trejdaju, a Orlando ću idući put pogledat za 10ak godina
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.339
02. siječnja 2017. u 01:51
Nastavi li Indiana ovako eto Hezonji zadnjih 5 minuta, pa ako ne zabije 10-12 poena moći će iguala reći da je dobio šansu i da je opet nije iskoristio i da je najgori igrač u ekipi..

02. siječnja 2017. u 01:59
Kakva "dominacija" Watsona i lik mrtav hladan dobije 15 ak minuta u odnosu na Heza, stvarno morao je to biti jebačice sukob sa Vogelu se toliko digne, čisto uživam u ovoj njegovoj košarci i žalim Vučeviča što mira igrati s Greenom i Watsonom
playmaker1
playmaker1
Poruka: 367
02. siječnja 2017. u 02:20
Plače mi se kad vidim kakav šuterski i fizički potencijal mali ima a dobije 4 minute u riješenoj utakmici. Neka se strpi još malo i sigurno će u novu sredinu pa nek se dokazuje ispočetka
joke1505
joke1505
02. siječnja 2017. u 02:25
Hezonja je čak i za ove jadne 4 minute pokazao sve što treba. Prekrasan šut za tri, odličan ulaz za slobodno bacanje, predobar pas u tranziciji od parket i blokada, sve to za 4 minute više je uradio u utakmici nego Meeks i Watson za 30 i 18 minuta. Eto iskoristio je šansu opet i za te jebene 4 minute, ali opet će sutra a klupe gledati kako mu Green i Watson drkaju na parketu dok on je na rekalibraciji jer je pohvalio prošlogodišnjeg trenera pa se Vogelu digao. Napravite jebeni trade, neka vam Green, Meeks i Watson kreiraju budućnost franšize. Čisto mi se gade
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
02. siječnja 2017. u 05:44

Pa mislim da svi možemo zahvaliti Vogelu što ga nije nakon brojnih užasnih predstava poslao u D-ligu, već mu i dalje nudi šansu da se vrati u stalnu rotaciju. Neka odigra još koju solidnu tekmu i vrlo brzo će dobiti i više minuta, niste valjda očekivali da će nekaon svega odmah dobiti 25.
Poruka: 457
02. siječnja 2017. u 06:10
iguala je napisao/la:

Pardon. Ali ti nisi čist u glavi, majstore. Ovo nije čak ni napad na tebe osobno..
Kad te se čita, doima se da ti o drugom igraču neke druge ekipe i drugoj situaciji pišeš. Prema tome neznam šta da pomislim..
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
02. siječnja 2017. u 06:59
gledam malo raspored Tragica u sijecnju... ajme koji ce to masakr bit.... mozda i gore od legendarnog proslogodisnjeg

cak si mislim da bi mozda bilo i najbolje da mario jos 20ak dana grije klupu pa kad ovi dodju do skora 1-9 npr. u 2017. da se jasno vidi trenerova filozofija i gdje teba upirat prstom....
playmaker1 je napisao/la:
Ma ne treba više riječi trošit na Vogela i Orlando. Nadajmo se da će ga trejdat u neku ekipu gdje će dobit priliku razvijat se i ispravljat nedostatke kojih ima mnogo

Samo ne Sacramento Kingsi.  To je "Orlando Magic" zapadne konferencije.