Mario Hezonja

Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
30. siječnja 2017. u 00:53

Hezonja zdrav i van rotacije za utakmicu, a konkurencije na swingmanskim pozicijama nema, znači niti jedan igrač.

 

basketlife2323
basketlife2323
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.12.2016.
Poruka: 957
30. siječnja 2017. u 00:58
Pomalo bizarno,imas drugu najgoru momcad u ligi,sigurno si van playoffa,imas decka od 22 godine koji ti je potencijal u najmanju ruku za bitnog rotacijskog igrača a s druge strane imaš CJ Watsona i meni neizmjerno simpatičnog Rudeza od kojih ti klub dugoročno ne može imati baš nikakvu korist.

Mene iskreno zanima o čemu trener razmišlja dok ova dvojica igraju a Mario sjedi?

Totalno mi je to nejasno.
Velika šteta.
AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.008
30. siječnja 2017. u 00:58
Al sta je je ovo svakako mora frustrirat igraca. Na stranu profesionalnost, strpljenje etc. Ovakav tretman imat...
rukometaš5050
rukometaš5050
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.08.2013.
Poruka: 191
30. siječnja 2017. u 01:02
Ne znam za vas, ali ja bih na Mariovom mjestu totalno poludio.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.06.2014.
Poruka: 1.119
30. siječnja 2017. u 01:05
hezonji nisu davali šanse ni u zagrebu ni u barceloni ni u orlandu oba trenera...zar vama zaista ništa te činjenice ne govore?
AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.008
30. siječnja 2017. u 01:11
cesari je napisao/la:
hezonji nisu davali šanse ni u zagrebu ni u barceloni ni u orlandu oba trenera...zar vama zaista ništa te činjenice ne govore?
Vidi cijeli citat

Govori da mu nisu davali sanse. 

Jel ovi pesimisti sto se Hezonje tice razumiju da on sa ovim trenutno sto ima u repertoaru igrackom u jednom Hustonu postaje 2 igrac sa klupe odmah. 

Dobar suter, vrlo dobar dodavac za svoju poziciju( ponajbolja 2. lige Thompson nemoze u GSW imat vise od 2 asistencije) i po svemu sudeci ima neutralnu vrijednost u obrani trenutno. Svaki drugi klub bi nesto od toga napravio.
[uredio AdrianaLima fan - 30. siječnja 2017. u 01:15]
43zla
43zla
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.10.2010.
Poruka: 353
30. siječnja 2017. u 01:14

cesari je napisao/la:
hezonji nisu davali šanse ni u zagrebu ni u barceloni ni u orlandu oba trenera...zar vama zaista ništa te činjenice ne govore?
Vidi cijeli citat


Prestani lagati nas napaćene forumaše.
Nedavno je netko napisao demistifikaciju Hezonjinih problema s neigranjem, imao je sasvim dobre brojke u Španjolskoj, čak još bolje u Euroligi. Dobivao je minute i kod Skilesa, također imao dobre brojke. Ono što većina ekipe ovdje tvrdi jest da mu treba dati još ekstra minuta, još više šansi za šutiranje kao i pravo na greške.

On to nije dobio. Gura se tu priča da mora zaslužiti. Vogel fantazira da Mario radi fantastično na treningu. O čem dalje pričati? Imaju bijedan skor, neće doći do playoffa i umjesto da razbucaju ovu Tragicnu momčad i probaju do kraja sezone s Hezonjom u prvoj petorci i puno minuta, možda bi i izgradili nešto od dečka. Ako nebi, možda stvarno momak trenutno nije taj kalibar.

Ja sam potpuno uvjeren da kod Hezonje zrelost dolazi sa zakašnjenjem i mislim da će bit opasan igrač. Pred sobom ima 15 godina košarke, bit će paklen. Jebite se hejteri. :D 

Too strong man...
AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.008
30. siječnja 2017. u 01:19
Evo izvrstan primjer je meni Dekker. Lik ima priblizno slicne kvalitete kao Hezonja i kako  on odgovara u ekipi gdje se igra brz tempo. I onda dodu likovi koji to ne kontaju i prde.   

Vogel da razumije gdje je kosarka krenula nebi kao prvo Gordona stavio na 3.  To je od svega najveci dokaz da je  nesposoban trener.
ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.733
30. siječnja 2017. u 01:23
cesari je napisao/la:
hezonji nisu davali šanse ni u zagrebu ni u barceloni ni u orlandu oba trenera...zar vama zaista ništa te činjenice ne govore?
Vidi cijeli citat


Vidim da su ti za Barcelonu i Skilesa odgovorili.
Ali Zagreb je napustio kao 17godišnjak???
O kakvom nedavanju šanse tamo pričaš.


apjrlmcd
apjrlmcd
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 2.035
30. siječnja 2017. u 01:43
Nadam se da ce biti trejdan, jer ostat u klubu koji ti u ovakvoj prilici nedaje sansu...
  • Najnovije
  • Najčitanije