Mario Hezonja

hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
09. veljače 2017. u 00:18
http://www.nba.com/magic/news/mario-hezonja-ready-contribute-if-asked-play-more-minutes?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Nema predaje kod Heza
Juventus, storia di un grande amore
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.01.2017.
Poruka: 228
09. veljače 2017. u 01:31
hardek je napisao/la:
http://www.nba.com/magic/news/mario-hezonja-ready-contribute-if-asked-play-more-minutes?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Nema predaje kod Heza
Vidi cijeli citat


Tu se više niti ne zna tko koga hebe..

Rob hennigan izjava o mariu:

"Šta se tiče Mario, on je igrač koji je frustriran tijekom kojim sezona teče za magic, iskreno, očekivali smo više od Maria, ali da budemo fer on je mlad igrač koji još uvijek pokušava shvatiti NBA razinu igre, samopouzdani smo da hoće, no njegov doprinos nije na nivou na kojemu smo očekivali da će biti. No to je u redu jer se bori, na treningu je odličan i prihvaća stvari koje pokušavamo napraviti".  I posljednja rečenica roba hennigana "nastavit će dobivati dobru minutažu, ovdje, u nastavku sezone" nastavit=lol.

Mariove izjave

"Baš sam razmišljao na klupi (utakmica sa rocketsima) kako je ludo to što sam izvan ritma, samopouzdanje nije moj problem, ali za mene je to da imam ritam i konstantu, to može biti zbunjujuće jer nikad nisam bio takav, to može biti dio toga što se događa, želim biti svoj i pomoći timu i sebi proći kroz ove situacije.
Mentalno sam u redu, ali je stvarno užasno što gubimo".
I na kraju je dodao da on smatra kako će za njega iduća sezona biti, citiram:
"Iduće godine će biti moja rookie sezona, to je ono kako ja na to gledam, neću odustati niti napraviti korak unatrag, ako bude trebalo idem glavom kroz zid radi prave prilike"

Zaključak je taj da se više mi uznemirujemo radi Mariovog statusa u momčadi u ovoj tekućoj sezoni, nego što to on sam radi. Očito je u sporazumnom dogovoru sa mjerodavnim osobama iz kluba da je iduća sezona njegova prilika. Opet je pitanje koliko su henniganove riječi vjerodostojne, NBA je biznis, ako možeš pomoći možeš, ako ne, ima alternativa. Meni se čini da rob igra na sigurnu kartu, za sada, ne želi ga trejdati jer bi trejdom potpisao da je pogriješio pri odabiru 5 izbora na draftu. A pogreške mu ovih dana, mjeseci, godina, idu kao djeca iz škole.
[uredio Cereal Killer - 09. veljače 2017. u 01:40]
Putreni
Putreni
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.10.2016.
Poruka: 1.184
09. veljače 2017. u 08:15
Cereal Killer je napisao/la:
Meni se čini da rob igra na sigurnu kartu, za sada, ne želi ga trejdati jer bi trejdom potpisao da je pogriješio pri odabiru 5 izbora na draftu. A pogreške mu ovih dana, mjeseci, godina, idu kao djeca iz škole.
Vidi cijeli citat



To je to otprilike. Hennigan gubi sa tradeom kako god okreneš.

Srušio si mu vrijednost sa DNP-ima. Ako ga tradeaš za "sitniš" priznaješ grešku, + još riskiraš da proigra negdje drugdje.

Henniganu osobno je "najsigurnije" držat Mario u "frižderu". Zajebana situacija.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.01.2012.
Poruka: 520
09. veljače 2017. u 08:41
Ja tu iščitavam jednu drugu stvar, Mario se nije pokolebao, želi se dokazati i napraviti će sve u svojoj moći da s vremenom to i napravi. To je apsolutno najvažnija i najispravnija stvar koju može raditi. Vjerovati u ono što može napraviti i strpljivo čekati vrijeme kada to može krenuti ostvarivati. Nema zime za Maria.
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.070
09. veljače 2017. u 12:53
Pitanje je što je Mario spreman učiniti kako bi zaslužio/iskoristio pravu priliku...o tome će Aco trebati razgovarati s njim koncem ovoga mjeseca. Nakon svega ovoga (ako nije jeftini PR i pranje ruku od strane gm) ne bi trebalo čuditi da ga klub pritisne da konačno posveti ljeto klubu koji ga plaća.

Da se razumijemo, priželjkujem dan kada će (i ako) Mario biti jedan od nositelja u reprezentaciji i pomoći ispisati neke nove lijepe stranice u povijesti hr košarke, međutim treba biti fer i priznati da je klub taj koji ga plaća i omogućava mu visokooktanske igračke, najnovije igraće konzole i sve drugo čime se dići na instagramu.

Dva ljeta u reprezentaciji nisu bitno unaprijedila njegovu igru Za to ipak treba uložiti višemjesečni ciljani rad, pa da i njega trener iduće jeseni počasti povjerenjem i pogurne kao projekt kluba sa svim plusevima i minusima, kao što je ove sezone slučaj sa Gordonom.
obećao sam adminu da ću biti dobar
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.07.2016.
Poruka: 215
09. veljače 2017. u 13:41
Jotojoto je napisao/la:
Pitanje je što je Mario spreman učiniti kako bi zaslužio/iskoristio pravu priliku...o tome će Aco trebati razgovarati s njim koncem ovoga mjeseca. Nakon svega ovoga (ako nije jeftini PR i pranje ruku od strane gm) ne bi trebalo čuditi da ga klub pritisne da konačno posveti ljeto klubu koji ga plaća.

Da se razumijemo, priželjkujem dan kada će (i ako) Mario biti jedan od nositelja u reprezentaciji i pomoći ispisati neke nove lijepe stranice u povijesti hr košarke, međutim treba biti fer i priznati da je klub taj koji ga plaća i omogućava mu visokooktanske igračke, najnovije igraće konzole i sve drugo čime se dići na instagramu.

Dva ljeta u reprezentaciji nisu bitno unaprijedila njegovu igru Za to ipak treba uložiti višemjesečni ciljani rad, pa da i njega trener iduće jeseni počasti povjerenjem i pogurne kao projekt kluba sa svim plusevima i minusima, kao što je ove sezone slučaj sa Gordonom.
Vidi cijeli citat


Oprosti ,ali Aco može razgovarati sa Mariom ali ne u statusu reprezentativca jer on to trenutno kvalitativno  nije.
Njegovu igru bi unaprijedilo samo igranje u nekom klubu i samo zbog toga treba razgovarati sa Acom koji mu naravno može dati korisne  savjete.
Dropshotski
Dropshotski
Dokazano ovisan
Pristupio: 04.09.2007.
Poruka: 12.063
09. veljače 2017. u 13:45
Odličan stav ima Hez.

Njemu bi u sklopu nadolazećeg EP-a odnosno priprema i ljeta bilo dobro da ga Babo uhvati pod svoje krilo i da zajedno posebno rade na prodoru i završavanju na i oko obruča.


Hrvatska košarka - Povratak u budućnost...
basketlife2323
basketlife2323
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.12.2016.
Poruka: 957
09. veljače 2017. u 13:46
gadaflibija je napisao/la:
Jotojoto je napisao/la:
Pitanje je što je Mario spreman učiniti kako bi zaslužio/iskoristio pravu priliku...o tome će Aco trebati razgovarati s njim koncem ovoga mjeseca. Nakon svega ovoga (ako nije jeftini PR i pranje ruku od strane gm) ne bi trebalo čuditi da ga klub pritisne da konačno posveti ljeto klubu koji ga plaća.

Da se razumijemo, priželjkujem dan kada će (i ako) Mario biti jedan od nositelja u reprezentaciji i pomoći ispisati neke nove lijepe stranice u povijesti hr košarke, međutim treba biti fer i priznati da je klub taj koji ga plaća i omogućava mu visokooktanske igračke, najnovije igraće konzole i sve drugo čime se dići na instagramu.

Dva ljeta u reprezentaciji nisu bitno unaprijedila njegovu igru Za to ipak treba uložiti višemjesečni ciljani rad, pa da i njega trener iduće jeseni počasti povjerenjem i pogurne kao projekt kluba sa svim plusevima i minusima, kao što je ove sezone slučaj sa Gordonom.
Vidi cijeli citat


Oprosti ,ali Aco može razgovarati sa Mariom ali ne u statusu reprezentativca jer on to trenutno kvalitativno  nije.
Njegovu igru bi unaprijedilo samo igranje u nekom klubu i samo zbog toga treba razgovarati sa Acom koji mu naravno može dati korisne  savjete.
Vidi cijeli citat



Ti dakle tvrdiš,da Mario Hezonja trenutno ne spada među HR reprezentativce svojom kvalitetom?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.07.2016.
Poruka: 215
09. veljače 2017. u 13:55
basketlife2323 je napisao/la:
gadaflibija je napisao/la:
Jotojoto je napisao/la:
Pitanje je što je Mario spreman učiniti kako bi zaslužio/iskoristio pravu priliku...o tome će Aco trebati razgovarati s njim koncem ovoga mjeseca. Nakon svega ovoga (ako nije jeftini PR i pranje ruku od strane gm) ne bi trebalo čuditi da ga klub pritisne da konačno posveti ljeto klubu koji ga plaća.

Da se razumijemo, priželjkujem dan kada će (i ako) Mario biti jedan od nositelja u reprezentaciji i pomoći ispisati neke nove lijepe stranice u povijesti hr košarke, međutim treba biti fer i priznati da je klub taj koji ga plaća i omogućava mu visokooktanske igračke, najnovije igraće konzole i sve drugo čime se dići na instagramu.

Dva ljeta u reprezentaciji nisu bitno unaprijedila njegovu igru Za to ipak treba uložiti višemjesečni ciljani rad, pa da i njega trener iduće jeseni počasti povjerenjem i pogurne kao projekt kluba sa svim plusevima i minusima, kao što je ove sezone slučaj sa Gordonom.
Vidi cijeli citat


Oprosti ,ali Aco može razgovarati sa Mariom ali ne u statusu reprezentativca jer on to trenutno kvalitativno  nije.
Njegovu igru bi unaprijedilo samo igranje u nekom klubu i samo zbog toga treba razgovarati sa Acom koji mu naravno može dati korisne  savjete.
Vidi cijeli citat



Ti dakle tvrdiš,da Mario Hezonja trenutno ne spada među HR reprezentativce svojom kvalitetom?
Vidi cijeli citat


Ja nisam važan i ne tvrdim ništa,samo prenosim rukopis koji je on sam o sebi napisao jer reprezentacija nebi trebala biti mjesto gdje pozornost pripada igračima sa klupe.Ima boljih šutera od njega već u A1 ligi,a neke druge komparativne prednosti kod Hezonje i nisu vidljivi da bi igrao u reprezentativnoj izložbenoj postavi.
[uredio gadaflibija - 09. veljače 2017. u 13:57]
basketlife2323
basketlife2323
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.12.2016.
Poruka: 957
09. veljače 2017. u 14:00
gadaflibija je napisao/la:
basketlife2323 je napisao/la:
gadaflibija je napisao/la:
Jotojoto je napisao/la:
Pitanje je što je Mario spreman učiniti kako bi zaslužio/iskoristio pravu priliku...o tome će Aco trebati razgovarati s njim koncem ovoga mjeseca. Nakon svega ovoga (ako nije jeftini PR i pranje ruku od strane gm) ne bi trebalo čuditi da ga klub pritisne da konačno posveti ljeto klubu koji ga plaća.

Da se razumijemo, priželjkujem dan kada će (i ako) Mario biti jedan od nositelja u reprezentaciji i pomoći ispisati neke nove lijepe stranice u povijesti hr košarke, međutim treba biti fer i priznati da je klub taj koji ga plaća i omogućava mu visokooktanske igračke, najnovije igraće konzole i sve drugo čime se dići na instagramu.

Dva ljeta u reprezentaciji nisu bitno unaprijedila njegovu igru Za to ipak treba uložiti višemjesečni ciljani rad, pa da i njega trener iduće jeseni počasti povjerenjem i pogurne kao projekt kluba sa svim plusevima i minusima, kao što je ove sezone slučaj sa Gordonom.
Vidi cijeli citat


Oprosti ,ali Aco može razgovarati sa Mariom ali ne u statusu reprezentativca jer on to trenutno kvalitativno  nije.
Njegovu igru bi unaprijedilo samo igranje u nekom klubu i samo zbog toga treba razgovarati sa Acom koji mu naravno može dati korisne  savjete.
Vidi cijeli citat



Ti dakle tvrdiš,da Mario Hezonja trenutno ne spada među HR reprezentativce svojom kvalitetom?
Vidi cijeli citat


Ja nisam važan i ne tvrdim ništa,samo prenosim rukopis koji je on sam o sebi napisao jer reprezentacija nebi trebala biti mjesto gdje pozornost pripada igračima sa klupe.Ima boljih šutera od njega već u A1 ligi,a neke druge komparativne prednosti kod Hezonje i nisu vidljivi da bi igrao u reprezentativnoj izložbenoj postavi.
Vidi cijeli citat





  • Najnovije
  • Najčitanije