Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.01.2017.
Poruka: 116
12. veljače 2017. u 03:53
to je tako kada te trener davi, i ne da ti pravu šansu, pa ti onda pruži šansu i onda imaš preveliki presing da moraš neka čuda napraviati da bi zadivio svijet i trenera, i zato promašuje, da ga je trener od starta respektirao kao Philin Šarića, ajmo se kladit u janjetinu s paga, da bi igrao ko Dario sada !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.10.2015.
Poruka: 690
12. veljače 2017. u 03:56
PetarKrešimir4 je napisao/la:
to je tako kada te trener davi, i ne da ti pravu šansu, pa ti onda pruži šansu i onda imaš preveliki presing da moraš neka čuda napraviati da bi zadivio svijet i trenera, i zato promašuje, da ga je trener od starta respektirao kao Philin Šarića, ajmo se kladit u janjetinu s paga, da bi igrao ko Dario sada !
Vidi cijeli citat


Btw,Philla ima brutalne cheerleadersice....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2015.
Poruka: 526
12. veljače 2017. u 03:58
Biti ce dosta minuta za Hezonju veceras. 2 min do kraja poluvremena i 22 razlike. U prvom poluvremenu izgleda 18 minuta. 

Orlando inače još nije zabio tricu.Dallas ih je zabio 9.
jeffhardy19
jeffhardy19
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.04.2013.
Poruka: 2.195
12. veljače 2017. u 04:01
Nije to tako loše, ali jednostavno nedostaje koji pogođeni šut. Da je stavio 2 od 3 otvorene trice bilo bi to više nego solidno. Ovaj CJ je cijepljen protiv obrane, taj bi nakon ovog prvog poluvremena trebao na rekalibriranju provesti barem dvije sezone.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2015.
Poruka: 526
12. veljače 2017. u 04:03
jeffhardy19 je napisao/la:
Nije to tako loše, ali jednostavno nedostaje koji pogođeni šut. Da je stavio 2 od 3 otvorene trice bilo bi to više nego solidno. Ovaj CJ je cijepljen protiv obrane, taj bi nakon ovog prvog poluvremena trebao na rekalibriranju provesti barem dvije sezone.
Vidi cijeli citat


Payton u 8 minuta skupio 3 faula, DJ Augustin u 6 minuta 2.

Teško je biti Vogel :)
pamerd04
pamerd04
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.10.2016.
Poruka: 414
12. veljače 2017. u 04:16
Orlando katastrofa,igraju bez ikakve tecnosti u napadu.Obrana za momcad koja je kao trebala graditi nekekav obrambeni identitet ne postoji.Mario cak ponajbolji igrac iako ima samo 2 poena.U obrani gine,a u napadu je jos uvijek pasivan,ali nemoze se nista vise niti ocekivat kad u momcadi imas veliki broj igraca koji vide samo kos i pumpaju loptu po deset sekundi.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2015.
Poruka: 526
12. veljače 2017. u 04:17
Vidim da je entuzijazam oko Hezonje posustao, nema više 5 stranica komentara tijekom utakmice :).

Sada sam citao RealGM i vidim kako ekipa dijeli moje misljenje, tj da je Mario odigrao solidno, a obrambeno jako dobro. Ima najbolji (nebitni) +/-

Evo jedan forumaš:
"In all seriousness, Mario has been our best player in this game by a mile. Which is why we're down by 26.
"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.02.2010.
Poruka: 3.361
12. veljače 2017. u 05:18
Neću ulazit u razloge tko-što-kako-zašto, ta je priča ovdje ispričana bezbroj puta, opet i iznova, ali ovo večeras je bilo slabo. Trudio se jako, ljutio na sebe kad pogriješi, i jedini način da se izvadi iz ovih govana je da ga istrpe do kraja sezone sa po 20+ minuta po utakmica, jer Mario igra sa lažnim samopouzdanjem. Nije ga strah uzet šut, ali to bude ili cigla il jedva dirne obruč, pokuša riskantan pas, ali ode lopta u bunar, prođe dribling - promaši otvoreno polaganje itd. itd. Nadam se da će mu i dalje pružat priliku jer jedini igra sa strašću, nek mu daju te minute, nek istrpe greške, ionako ne idu nigdje, a mogu puno saznat o Mariu, ništa neće izgubit, mogu samo dobit.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
12. veljače 2017. u 05:48
vecina americkih forumasa se slaze da je jedino Hezonja danas igrao sa zarom i borio se za ekipu.....jedino sto sutevi i dalje ne ulaze......
ako gordon i dalje bude out u utorak ujutro ziher sam da je onda stigo trenutak za ......
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
12. veljače 2017. u 06:04
kaze vogel u intervjuu poslje tekme... i dalje cemo mixati dok ne nadjemo postavu koja funkcionira....cini se da on od drva nje vidi sumu....
payton/fournier/hezonja/gordon ako nije zdrav onda ibaka/vucevic
shvatit da mu je to najbolja opcija nebi trebalo bit pretesko
  • Najnovije
  • Najčitanije