Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
12. veljače 2017. u 14:43
kit teller
kit teller
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 6.425
12. veljače 2017. u 15:01
tja, odgledao prvo poluvrijeme. Druga utakmica za redom u kojoj puno agresivnije i svrsishodinje ide na skok, sudjeluje u napadu.... Njegovu obranu nikad nisam volio pa neću ni nakon ove utakmice. Da je ušao još jedan šut ovo bi bila i solidna partija. I suigrači su ga solidno pronalazili - prvi napad prebrojavanje za njega, zatim 2-3 otvorene trice.
Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
12. veljače 2017. u 15:55

Imao nekoliko vrhunskih defanzvinih reakcija u 1.poluvremenu i to na svim igračima po jednom, Barnes,Nowitzki,Wes, Curry , kasnije je shvatio da se ne treba toliko trudit kad mu suigrači drkaju k. Mora shavtiti da nije vrhunski šuter, čak n ivrlo dobar te forsirati ulaz, dribling, forsirati prodore, forsirati i biti agresivan, ponekad donijeti još brža rješenja ,to mu je najveći problem šta često ne zna šta napraviti, recimo ono kad je fulao čisto polaganje sinoć je čisti odraz tog problema. On se može i mora isprofilirati kao all-round igrač, nije ovaj NBA nikakav bauk, valjda to shvaća kad je na parketu, enka upija trenerske savjete i gilja u obrani, biti će utakmica kad će ulaziti i ludi šutevi, al glavna orijentacija treba bit OBRANA, selektiranje ofanzivnih poteza i naravno tranzicija.

 

Dobro koristi minutažu iako štura statistika možda tvrdi drugačije, po prikazanom svakako zaslužuje novu priliku u petorci i aktivnu ulogu.

 

Vogel nije uspostavio hijerarhiju i momčad nije kompaktna, posebno u napadu mada je i kriva selekcija ekipe šta opet nimalo ne amnestira trenera, i on je sudjelovao u kreaciji ekipe i klupske politike.

apjrlmcd
apjrlmcd
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 2.035
12. veljače 2017. u 16:02
vrlo dobra utakmica, obrana vrlo dobra, s tu i tamo kojom greskom, ali sveukupno jako dobra, obrana, greske u turnoverima, napad se vidi da igra bez samopouzdanja, nezna sta ce se sljedece dogodit, hoce li na rekalibraciju ili ce startat, nadam se ili trejdu ili da Orlando uvidi da je moraju u nekakav rebuilding, gdje bi Mario trebao dobiti priliku, iako ja navijam za trejd, zna se dogodit da neka ekipa trazi da vidi malo Maria u akciji da se odluci za trejd, mozda zato ova zadnja dva starta...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
12. veljače 2017. u 16:07
call me stupid but.....ja bi radije da ga NE trejdaju.... sad dolazi njegovih 5 minuta kad je vec proso kroz 50 plus blesavih tekmi s njima sad moze tu i zavrsit sezonu i u tankiranju  za sto vise ping pong loptica ubosti tu tekmu sa 30 poena koji mi duguje jos od 912. stranice ove teme...
apjrlmcd
apjrlmcd
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 2.035
12. veljače 2017. u 16:19
u slucaju drugog gm-a i trenera nek ostane, to bi bilo kao drugi klub, volio bi da dode u klub koji ima neku viziju za njegov razvoj, imam osjecaj da Phoenix ima to s Benderom, kao i Lakersi i Philla sa Zubcem i Saricem!
Murta
Murta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2009.
Poruka: 1.177
12. veljače 2017. u 21:44
Chad Evans ?@ChadEvansSports
He's been involved in talks, but even if Payton doesn't get traded, it's very clear that the Magic don't see him as the PG of the future.

Chad Evans ?@ChadEvansSports
This year was supposed to be his "prove it year". I've personally seen improvement, but I've also seen that he's not "the guy".

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 959
12. veljače 2017. u 22:05
schizophrenic je napisao/la:
call me stupid but.....ja bi radije da ga NE trejdaju.... sad dolazi njegovih 5 minuta kad je vec proso kroz 50 plus blesavih tekmi s njima sad moze tu i zavrsit sezonu i u tankiranju  za sto vise ping pong loptica ubosti tu tekmu sa 30 poena koji mi duguje jos od 912. stranice ove teme...
Vidi cijeli citat


Pa bolje je da ostane u Orlandu nek da opet dođe negdje gdje će mu trebat dvije sezone za prilagodbu, ak se posloži u glavi i počne igrat obranu moglo bi sve sjesti na mjesto.

Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.070
12. veljače 2017. u 22:59
Murta je napisao/la:
Chad Evans ?@ChadEvansSports
He's been involved in talks, but even if Payton doesn't get traded, it's very clear that the Magic don't see him as the PG of the future.

Chad Evans ?@ChadEvansSports
This year was supposed to be his "prove it year". I've personally seen improvement, but I've also seen that he's not "the guy".

Vidi cijeli citat

Oba quota se odnose na Paytona?

obećao sam adminu da ću biti dobar
Murta
Murta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2009.
Poruka: 1.177
12. veljače 2017. u 23:18
Jotojoto je napisao/la:
Murta je napisao/la:
Chad Evans ?@ChadEvansSports
He's been involved in talks, but even if Payton doesn't get traded, it's very clear that the Magic don't see him as the PG of the future.

Chad Evans ?@ChadEvansSports
This year was supposed to be his "prove it year". I've personally seen improvement, but I've also seen that he's not "the guy".

Vidi cijeli citat

Oba quota se odnose na Paytona?

Vidi cijeli citat

Yep.
  • Najnovije
  • Najčitanije