Mario Hezonja

Putreni
Putreni
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.10.2016.
Poruka: 1.184
12. veljače 2017. u 23:56
Gustavo1 je napisao/la:


Pa bolje je da ostane u Orlandu nek da opet dođe negdje gdje će mu trebat dvije sezone za prilagodbu, ak se posloži u glavi i počne igrat obranu moglo bi sve sjesti na mjesto.

Vidi cijeli citat



Ne .... baš se vidi da je sav u "grču", što od straha, frustracije ili čega god.


Kad vidim kakvu podršku Zubac i Šarić imaju od svojih klubova, (i Bender u manjoj mjeri) da igraju kroz svoje greške i kakva je kemija u njihovim timovima kad pogledam Magic kako igra i kakva je kemija ... je kao da su našli 5 frajera sa ceste koji se međusobno mrze i doveli trenera koji ih sve zajedno mrzi.

Magic je disfunkcionalna organizacija i ta činjenica trenutno ide na Hezovu ruku jer drugi timovi mogu vidjet da nije baš on kriv za sve. Dapače u prvoj sezoni i sada koliko god malo igro on je uvijek brzo i nesebično dodavao suigračima makar je znao da je neće dobit nazad (Oladipo/Fournier), šut mu je bio dobar i obrana nije bila tako loša kako se ovdje nekad voli preuveličavat.

Bježi Mario od tamo.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.06.2015.
Poruka: 570
13. veljače 2017. u 00:18
Putreni je napisao/la:
Gustavo1 je napisao/la:


Pa bolje je da ostane u Orlandu nek da opet dođe negdje gdje će mu trebat dvije sezone za prilagodbu, ak se posloži u glavi i počne igrat obranu moglo bi sve sjesti na mjesto.

Vidi cijeli citat



Ne .... baš se vidi da je sav u "grču", što od straha, frustracije ili čega god.


Kad vidim kakvu podršku Zubac i Šarić imaju od svojih klubova, (i Bender u manjoj mjeri) da igraju kroz svoje greške i kakva je kemija u njihovim timovima kad pogledam Magic kako igra i kakva je kemija ... je kao da su našli 5 frajera sa ceste koji se međusobno mrze i doveli trenera koji ih sve zajedno mrzi.

Magic je disfunkcionalna organizacija i ta činjenica trenutno ide na Hezovu ruku jer drugi timovi mogu vidjet da nije baš on kriv za sve. Dapače u prvoj sezoni i sada koliko god malo igro on je uvijek brzo i nesebično dodavao suigračima makar je znao da je neće dobit nazad (Oladipo/Fournier), šut mu je bio dobar i obrana nije bila tako loša kako se ovdje nekad voli preuveličavat.

Bježi Mario od tamo.
Vidi cijeli citat


Payton, Oladipo, Fournier, Gordon ... svi oni su dobili jako dobre prilike da igraju puno i da griješe puno ... nadajmo se da ce i Mario dobiti sad takvu šansu...

Zabrinjavaujuća stvar je da je jedino Fournier ostvario svoj potencijal. Ostali stagniraju pogotovo šut koji je problem za svu trojicu(EP, Dipo, AG)... Zanimljivo mi je da bas ni jedan nije napredavao.

Takoder i Mario izgleda lošije još što se šuta tiće.. Ona odluka o promjeni mehanike suta je u najmanju ruku upitna itd.
[uredio Azor Ahai - 13. veljače 2017. u 00:19]
ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.733
13. veljače 2017. u 00:35
Odustao sam od gledanja Orlanda, a ovako kasne utakmice ionako gledam samo kad je play off, tako da nisam gledao Maria sinoć. Međutim, ono što se vidi na hajlajtsima mi izgleda dobro. Puno truda i volje u obrani, dobra tranzicija...
Šut ne ide, ali to se da promijeniti u jednoj utakmici, tako da se ne treba oko toga zabrinjavati.
Ako Magic počinje s tankiranjem, onda će imati 20 minuta svaku večer, a onda će se opustiti, doći će prva utakmica s 20 koševa i onda će biti lakše.
I sve više sam uvjeren da on ne ide iz Orlanda. Oni očito ne mogu za njega dobiti ono što očekuju, pa će nastojat biti strpljivi s njime. Nadam se samo da ga neće natjerat da odustane od reprezentacije, jer ovakva obrana i skok nam trebaju itekako.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.02.2017.
Poruka: 5
13. veljače 2017. u 16:04
Ne mozete zauvijek kriviti sve samo ne njega. Tu prije svega fali inteligencije na terenu i velika doza samokriticnosti.

Jos sam davno pisao da ima "kolac u ledjima" i da svoju igru mora vise graditi bez lopte kao Reggie Miller ili Rip Hamilton. Njegove fizicke predispozicije koliko su vrhunske, toliko i nisu jer mu fali fluidnosti i on nikada nece moci vrhunski kontrolirati loptu. Jos nije kasno, ali ide zadnji vlak da se malo promjeni
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.07.2016.
Poruka: 215
13. veljače 2017. u 17:06
Blic je napisao/la:
Ne mozete zauvijek kriviti sve samo ne njega. Tu prije svega fali inteligencije na terenu i velika doza samokriticnosti.

Jos sam davno pisao da ima "kolac u ledjima" i da svoju igru mora vise graditi bez lopte kao Reggie Miller ili Rip Hamilton. Njegove fizicke predispozicije koliko su vrhunske, toliko i nisu jer mu fali fluidnosti i on nikada nece moci vrhunski kontrolirati loptu. Jos nije kasno, ali ide zadnji vlak da se malo promjeni
Vidi cijeli citat



Slažem se,u nekim prvenstveno fizičkim  stvarima on je naprosto neusporediv sa bilo kim drugim barem u Europi i svi oko njega su to isticali no  nitko od njegovih trenera se nije potrudio stati na loptu i te prednosti  dobro ukomponirati  u igru kroz čitav niz tehničkih stvari.Zato ga sada i gledamo u kutu,a još mu je netko uvalio foru  da mu nije dobra tehnika šuta pa je on sada mijenja i na taj način  sebi ubija samopouzdanje .Upravo mu je tehnika šuta kroz čitavu karijeru  bila gotovo besprijekorna i bolja od skoro svih igrača njegovih kadetskih i juniorskih  generacija.
[uredio gadaflibija - 13. veljače 2017. u 23:42]
Dropshotski
Dropshotski
Dokazano ovisan
Pristupio: 04.09.2007.
Poruka: 12.063
13. veljače 2017. u 18:02
Hezonja mora vratiti staru formu šuta i po mogućnosti/lucky break otploviti iz Magije.

Po mojem skromnom iskustvu najpovoljnije rješenje za neprilagođenu mladost je promjena sredine. Upalilo je u 90% slučajeva. Mislim da bi upalilo i za Marija.

Navijam za trade... I individualni rad u stilu košarkaških marinaca u postsezoni.

# 1000
[uredio Dropshotski - 13. veljače 2017. u 18:02]
Hrvatska košarka - Povratak u budućnost...
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
13. veljače 2017. u 19:12
.@OrlandoMagic F @Double0AG (bone bruise, foot) went through shootaround this AM and is expected to play vs. @MiamiHEAT. No min restriction

Bit ce zanimljivo vidjet hoće li Mario ostat u rotaciji za danas.
Juventus, storia di un grande amore
j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
13. veljače 2017. u 19:15
Bla bla bla jedno te isto ..pa onda opet isto pa jedno i tako jedno te isto i isto kao jedno isto te jedno..
[uredio j.s.veron - 13. veljače 2017. u 19:16]
Dropshotski
Dropshotski
Dokazano ovisan
Pristupio: 04.09.2007.
Poruka: 12.063
13. veljače 2017. u 20:34
j.s.veron je napisao/la:
Bla bla bla jedno te isto ..pa onda opet isto pa jedno i tako jedno te isto i isto kao jedno isto te jedno..
Vidi cijeli citat


Nemoj citat. To ti je sve - cilj opravdava sredstvo. Hez-groznica zasluzuje 1000 stranica.

Nista nas ne moze zaustaviti osim ako se mod ne baci u humoresku pa takljuca na 999 stranici. Hint, hint haha
Hrvatska košarka - Povratak u budućnost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2015.
Poruka: 526
13. veljače 2017. u 21:46
Meni se osobno jako svidjela njegova reakcija na Nowitzkom, upravo kada sam očekivao evo Nowitzki ce ga postati on je pravovremeno presjekao dodavanje Nowitzkom, ukrao loptu i poveo kontru. 

Šut ga fakat ne ide. U napadu mislim kako dobar dio problema proizlazi iz nesigurnosti u vođenju lopte. Vrlo često kada primi loptu, stane na mjestu i nema hrabrosti krenuti u nekakvo kretanje. To ga čini jako limitiranim ofanzivno i nema mogućnost sam kreirati. Iskreno mislim kako je taj strah dobio u Orlandu jer kada je tek došao, igrao je slobodnije i više si je pokušavao kreirati.
  • Najnovije
  • Najčitanije