Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
14. veljače 2017. u 01:56
4:15
  Mario Hezonja enters the game for Aaron Gordon
axl
axl
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2012.
Poruka: 1.447
14. veljače 2017. u 03:41
Nigdje zive duse ovdje. Ocito trebate svi spavat otic da Mario konacno odigra dobru utakmicu bez greski
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.07.2016.
Poruka: 149
14. veljače 2017. u 03:43
Konačno da pogdi nesto izvana
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.01.2017.
Poruka: 228
14. veljače 2017. u 03:46
Ne da mu popper coach da završi utakmicu, iako ima šut 4/6 trice 3/3.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.01.2017.
Poruka: 228
14. veljače 2017. u 03:46
Ne da mu popper coach da završi utakmicu, iako ima šut 4/6 trice 3/3.
kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.596
14. veljače 2017. u 03:53
Njegovi navijači su uvijek budni
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
14. veljače 2017. u 05:18
ovaj put je preso trecinu puta i mrvu vise...ajd za prvi puta dosta....sad ocu da u sljedecoj tekmi opet ima sut iznad 50% nije vazno koliko suteva uzme samo ocu da je iznad pola...moze i dva od tri...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
14. veljače 2017. u 05:38
https://www.youtube.com/watch?v=Xi0FHP54I7M

....ajmooooo mjenjaj Ibaku za dvije vrece krumpira, vracaj Gordona na PF i daj payton-hezonja-gordon osovini da se krene uigravat.....
[uredio schizophrenic - 14. veljače 2017. u 05:45]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2015.
Poruka: 526
14. veljače 2017. u 08:30
axl je napisao/la:
Nigdje zive duse ovdje. Ocito trebate svi spavat otic da Mario konacno odigra dobru utakmicu bez greski
Vidi cijeli citat

Gledao sam, ali ne pred kompom :).

Ovaj put mi je bio vrlo dobar, ako ne i odličan. Nije to samo zbog šuta, imam dojam kako je puno koncentriraniji u obrani, ranije počne pratiti igrača i žešće se probija kroz blokove. Sinoć nije ispadao niti previše pomagao. 

U napadu, također, kao da je čuo naše kritike i ovaj put je bio puno pokretljiviji sa loptom. A čak ga je i šut išao. Ovdje je bitno reći kako su mu šutevi bili iz dobrih situacija, kada bi obrambeni otišao ispod bloka npr, i slično. Puno bolje nego one trice sa 9 metara kakve je znao baciti u prošlim utakmicama.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2017.
Poruka: 66
14. veljače 2017. u 08:38
Hezonjinih 11 poena: https://www.youtube.com/watch?v=a_SuskOgliA 
Uživajte 
  • Najnovije
  • Najčitanije