Mario Hezonja

Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.070
14. veljače 2017. u 15:06
hardek je napisao/la:
#Magic HC Frank Vogel on Hezonja: "I told Mario he played really well against Dallas...tonight he came back and played confident basketball"
Vidi cijeli citat


Sutra igraju opet. Ako te riječi podrške nisu tek obična floskula (a reklo bi se i da tim i.a koristi od njegove dobre igre, prije svega energije), onda bi se opet trebalo naći minuta. Još da dogovore trade za Ibaku (vjerojatno) i Gordona spuste na 4 (manje vjerojatno), pa da tu energiju i volju za igranjem (obrane) pokušaju naći u sinergiji mladaca koji su vršnjaci i kakva-takva budućnost kluba (ako i njih ne razbucaju).
Ovo pišem ne (samo) kao simpatizer našeg košarkaša, nego i kao ljubitelj košarke koji drži da bi uz određene korekcije mogli igrati bolje i da Vogel uvidi da mu "big ball" pristup baš i ne donosi željeni efekt.
obećao sam adminu da ću biti dobar
Dropshotski
Dropshotski
Dokazano ovisan
Pristupio: 04.09.2007.
Poruka: 12.063
14. veljače 2017. u 16:21
Vidio Vogel da se drugi mladima potkivaju pa i on digao nogu! 

Bravo Mario! Veselim se svakom pozitivnom pomaku nauštrub rubne psihoze ovog topica. Samo naprijed! 


Hrvatska košarka - Povratak u budućnost...
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.070
14. veljače 2017. u 17:15
Ibaka po Woju ide u Raptorse za Terrenca Rossa i pick prve runde 2017.
obećao sam adminu da ću biti dobar
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
14. veljače 2017. u 17:16
5m5 minutes ago
 
 

Orlando has agreed to trade Serge Ibaka to Toronto for Terrence Ross and a 2017 first-round pick, league sources tell .


Master Yoda
Master Yoda
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.10.2010.
Poruka: 16.069
14. veljače 2017. u 17:22
taman kad smo mislili da je krenulo njegovo vrijeme evo magica sa novim igračem na poziciji 2/3
Virujmo struci
axl
axl
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2012.
Poruka: 1.447
14. veljače 2017. u 17:26
a valjda ce bit nest minuta kad sad Green ili Gordon idu na 4
[uredio axl - 14. veljače 2017. u 17:27]
starman
starman
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.04.2014.
Poruka: 1.632
14. veljače 2017. u 17:26
hahaha pa ovo je ludilo...baš kad pomisliš da se Hezonji otvara neka prilika ovi dovedu novg igrača na njegovoj poziciji
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.070
14. veljače 2017. u 17:28
Konkurencija Evanu?

Nba poznavatelji, može malo pobliže (osim statističkih podataka i dobrih sekvenci zakucavanja)?
obećao sam adminu da ću biti dobar
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2015.
Poruka: 983
14. veljače 2017. u 17:43
Slijede novi DNPovi. Očito neće biti ni trejdan. Katastrofa.
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.070
14. veljače 2017. u 17:43
Budući da je Mario zadnje dvije utakmice pokazao određeni pomak nabolje, prvenstveno po pitanju energije, inicijative, možda su shvatili da za njega nije rješenje samo "očistiti poziciju", jer se čini da ga više motivira apstiniranje od minuta i postupno doziranje.
Možda misle ozbiljno s njim (nadam se da je Vogelova izjava kako je Mario igrač za pozicije 3/4 samo da nešto kaže) pa ga sa ovim žele izazvati (jer se Ross ne čini igračem s poenima u rukama kakvog su zazivali, u rangu Dragiča, Gaya, i dr).
Logično je da Gordon i Green (na ljeto postaje slobodan?) idu prema 4.
Ovaj pick Toronta neće biti visoko?

Druga opcija je da su mu (Mariju) malo pumpali samopouzdanje i trade vrijednost, iako teško da za njega samog mogu dobiti ono što traže (što li je to uopće, pitam se), a Ibaka je već pa-pa. Payton, Vučević?
[uredio Jotojoto - 14. veljače 2017. u 17:44]
obećao sam adminu da ću biti dobar
  • Najnovije
  • Najčitanije