Mario Hezonja

markoo
markoo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2014.
Poruka: 1.611
16. veljače 2017. u 11:13
Ajde molim vas pogledajte onu kontru gdje je s loptom ostavio trojicu iza sebe
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
16. veljače 2017. u 11:38
Mislio sam na kontrolu tijela nakon tog kucanja.
Inače, svidjela mi se reakcija u onoj obrambenoj akciji gdje je nastavio pratiti suparnika iako ga je izgubio na bloku i na kraju blokirao.
Fini desni ulaz za polaganjem o tablu uz poboljšanu rotaciju zgloba/prstiju. Duga dvojka i kucanje u kontri su već uobičajeni dio arsenala.
No, eto, sada ga uskoro možemo očekivati i na poziciji 4....možda Vogel ni kriv ni dužan izmisli xs ball
[uredio Jotojoto - 16. veljače 2017. u 11:38]
obećao sam adminu da ću biti dobar
xavier
xavier
Moderator
Pristupio: 11.09.2012.
Poruka: 22.557
16. veljače 2017. u 11:44
Jotojoto je napisao/la:
Mislio sam na kontrolu tijela nakon tog kucanja.
Inače, svidjela mi se reakcija u onoj obrambenoj akciji gdje je nastavio pratiti suparnika iako ga je izgubio na bloku i na kraju blokirao.
Fini desni ulaz za polaganjem o tablu uz poboljšanu rotaciju zgloba/prstiju. Duga dvojka i kucanje u kontri su već uobičajeni dio arsenala.
No, eto, sada ga uskoro možemo očekivati i na poziciji 4....možda Vogel ni kriv ni dužan izmisli xs ball
Vidi cijeli citat


Pa ne bi Mario na PF bio nikakav xs ball nego upravo klasičan small ball. Mario je fizikalijama gotovo klasičan SF, a najčešća postavka small balla je upravo stavljanje "tradicionalnog" SF na PF. Ideja je naravno da ćeš izgubiti malo visine i čvrstine pod košem u obrani, ali bi to trebao nadoknaditi pokretljivošću i šutom u napadu.

p.s. da netko ne bi krivo shvatio, ne zagovaram ja Maria na PF, dapače 
MCOIS
The Dream
The Dream
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2016.
Poruka: 1.995
16. veljače 2017. u 12:02
xavier je napisao/la:
Jotojoto je napisao/la:
Mislio sam na kontrolu tijela nakon tog kucanja.
Inače, svidjela mi se reakcija u onoj obrambenoj akciji gdje je nastavio pratiti suparnika iako ga je izgubio na bloku i na kraju blokirao.
Fini desni ulaz za polaganjem o tablu uz poboljšanu rotaciju zgloba/prstiju. Duga dvojka i kucanje u kontri su već uobičajeni dio arsenala.
No, eto, sada ga uskoro možemo očekivati i na poziciji 4....možda Vogel ni kriv ni dužan izmisli xs ball
Vidi cijeli citat


Pa ne bi Mario na PF bio nikakav xs ball nego upravo klasičan small ball. Mario je fizikalijama gotovo klasičan SF, a najčešća postavka small balla je upravo stavljanje "tradicionalnog" SF na PF. Ideja je naravno da ćeš izgubiti malo visine i čvrstine pod košem u obrani, ali bi to trebao nadoknaditi pokretljivošću i šutom u napadu.

p.s. da netko ne bi krivo shvatio, ne zagovaram ja Maria na PF, dapače 
Vidi cijeli citat


Jel on kaj dobio na visini ?

xavier
xavier
Moderator
Pristupio: 11.09.2012.
Poruka: 22.557
16. veljače 2017. u 12:41
The Dream je napisao/la:
Jel on kaj dobio na visini ?
Vidi cijeli citat


Radi na tome cijelo vrijeme...navodno planira dogurati do 212 
MCOIS
The Dream
The Dream
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2016.
Poruka: 1.995
16. veljače 2017. u 13:15
xavier je napisao/la:
The Dream je napisao/la:
Jel on kaj dobio na visini ?
Vidi cijeli citat


Radi na tome cijelo vrijeme...navodno planira dogurati do 212 
Vidi cijeli citat


Hahaha, pitam zato što u zadnje vrijeme ga većina forumaša vidi kao krilo, valjda zbog nedostatka pouzdanog driblinga, dok je meni Mario uvijek bio više visoka dvojka, ali nedovoljno fizički snažan za čuvati one najbolje trojke poput Jamesa ili Mela, dok na SG ima skoro uvijek prednost u visini.

xavier
xavier
Moderator
Pristupio: 11.09.2012.
Poruka: 22.557
16. veljače 2017. u 13:20
The Dream je napisao/la:
xavier je napisao/la:
The Dream je napisao/la:
Jel on kaj dobio na visini ?
Vidi cijeli citat


Radi na tome cijelo vrijeme...navodno planira dogurati do 212 
Vidi cijeli citat


Hahaha, pitam zato što u zadnje vrijeme ga većina forumaša vidi kao krilo, valjda zbog nedostatka pouzdanog driblinga, dok je meni Mario uvijek bio više visoka dvojka, ali nedovoljno fizički snažan za čuvati one najbolje trojke poput Jamesa ili Mela, dok na SG ima skoro uvijek prednost u visini.

Vidi cijeli citat


Točno to sam i ja dugo mislio, da mu je plafon na SG puno viši nego na SF jer ima potreban atletizam, a pritom je fizikalijama u prednosti pred većinom konkurenata. Uostalom, više puta sam i pisao o tome. Međutim, treba biti pošten i priznati da je njegova kontrola lopte i dribling trenutno na žalost daleko ispod razine potrebne za vrhunskog SG.
MCOIS
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
16. veljače 2017. u 13:28
Orlando trenutno na rosteru nema niti jednog klasičnog PF-a, kada bi trejdali za nekog, ekipa bi imala puno bolji balans. Ne mozes cijelu utakmicu igrat small ball
Payton/Augustin
Fournier/Ross
Hezonja/Gordon/Ross
Gordon/PF
Vucevic/Biyombo

Juventus, storia di un grande amore
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.07.2016.
Poruka: 215
16. veljače 2017. u 13:46
Dvojka je u startu bila  njegova prirodna pozicija pa mu je trebalo izraditi i tehniku za to mjesto,ali to se nije dogodilo.
Ovo sada je bez veze jer toliku silnu energiju se moglo puno pametnije usmijerit da je bilo stručno i  na vrijeme reagirati.
Šarić je od svoje desete godine igrao  pozicije od jedan do pet pa se to sada lijepo i vidi.
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
16. veljače 2017. u 14:40
hardek je napisao/la:
Orlando trenutno na rosteru nema niti jednog klasičnog PF-a, kada bi trejdali za nekog, ekipa bi imala puno bolji balans. Ne mozes cijelu utakmicu igrat small ball
Payton/Augustin
Fournier/Ross
Hezonja/Gordon/Ross
Gordon/PF
Vucevic/Biyombo

Vidi cijeli citat


Ovo lijepo izgleda na papiru (za Marija) ali sumnjam da će se tako odvijati. Gordon je 3/4 kojega trener uporno forsira na 3 iako i teta Elza vidi da bi na 4 donio komparativne prednosti.
Ross je igrač koji će "morati" igrati, jer je izgleda primarni cilj da gm opravda svoj ugovor pred vlasnicima (i zamaže svoje promašaje). Trade za Marija nije baš izgledan, a imam dojam da bi do kraja sezone mogao gledati leđa i Rossu kao do sad Greenu, Meeksu,...Ross je bio u zapečku iza Derozana i sigurno će od samog početka gristi, a ima prednost pred Hezonjom u stavci iskustva.

Od 23.02. će neke stvari biti jasnije.
obećao sam adminu da ću biti dobar
  • Najnovije
  • Najčitanije