Mario Hezonja

Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
16. veljače 2017. u 14:48
Vogel je sinoc izjavio da vise vidi Hezonju na 3/4 nego na 2/3.
xavier
xavier
Moderator
Pristupio: 11.09.2012.
Poruka: 22.557
16. veljače 2017. u 14:54
Lynx17 je napisao/la:
Vogel je sinoc izjavio da vise vidi Hezonju na 3/4 nego na 2/3.
Vidi cijeli citat


Ne čitaš Lynx...oko toga i raspravljamo zadnjih nekoliko postova 
MCOIS
GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.098
16. veljače 2017. u 15:17
hardek je napisao/la:
Orlando trenutno na rosteru nema niti jednog klasičnog PF-a, kada bi trejdali za nekog, ekipa bi imala puno bolji balans. Ne mozes cijelu utakmicu igrat small ball
Payton/Augustin
Fournier/Ross
Hezonja/Gordon/Ross
Gordon/PF
Vucevic/Biyombo

Vidi cijeli citat


Gordon je klasican pf.
To sto ovaj halucinira da je on sf to je njegov problem.
Samo sto nemaju zamjenu za njega.
Nothing changes nothing
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
16. veljače 2017. u 15:23
Otvara se prilika za Rudeža :)
obećao sam adminu da ću biti dobar
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.01.2012.
Poruka: 520
16. veljače 2017. u 15:24
ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.733
16. veljače 2017. u 15:26
Ovaj trejd neće pojačati Magic i vratiti ih u borbu za play off. U biti , oni su se riješili Ibake jer bi im inače na ljeto otišao, a da ništa ne dobiju za njega. Tako da je to ispalo malo panično, i ne čini mi se da su dobili adekvatnu vrijednost za njega (ako gledamo samo igrački, a ne istek ugovora i kontekst). A Ross je godinama bio u zaleđu iza dvojice glavnih igrača, tako da je za očekivati da mu se brojke poprave, ali ne vjerujem da to može biti nešto drastično.
A što to znači za Maria, stvarno je teško procijeniti. Ako ih trejd ipak razbudi i naprave neku seriju, onda će mu minutaža pasti, a ako nastave ovako, imat će dosta prilika do kraja sezone.
Samo neka nastavi s radom i neka ne posustaje. Sve će sjesti na svoje mjesto. Ni Babo u njegovim godinama nije bio na nekoj visokoj razini, pa je sada jedan od najboljih europskih igrača na svojoj poziciji.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
16. veljače 2017. u 15:30
ja mislim da mario u tenisicama ima 205 cm
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.01.2012.
Poruka: 520
16. veljače 2017. u 15:32
Ma Mario je drugu utakmicu zaredom odlično reagira, jučer pogotovo u obrani (gledao sam samo prvo poluvrijeme). Siguran sam da nisu slijepi pored zdravih očiju i da vide što im može donijeti. Natrag je u rotaciji, na njemu je da iskorištava prilike koje će mu se pružati. Imam dojam da je taj glupast period klupe iza njega i da je sada sve na njemu.
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
16. veljače 2017. u 15:54
xavier je napisao/la:
Ne čitaš Lynx...oko toga i raspravljamo zadnjih nekoliko postova 
Vidi cijeli citat



A jebiga, moj bed.

The Dream
The Dream
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2016.
Poruka: 1.995
16. veljače 2017. u 15:57
Žutko je napisao/la:
Ma Mario je drugu utakmicu zaredom odlično reagira, jučer pogotovo u obrani (gledao sam samo prvo poluvrijeme). Siguran sam da nisu slijepi pored zdravih očiju i da vide što im može donijeti. Natrag je u rotaciji, na njemu je da iskorištava prilike koje će mu se pružati. Imam dojam da je taj glupast period klupe iza njega i da je sada sve na njemu.
Vidi cijeli citat


Kolega, iz tvojih usta u Vogelove uši.

  • Najnovije
  • Najčitanije