Mario Hezonja

stajpi
stajpi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 1.410
16. veljače 2017. u 16:08
Kad je sljedeca tekma, za malo vise od tjedan dana.
Do tada je Vogelcina zaboravio na pozitivne pomake, te ce opet biti DNP
Nemam potpis
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
16. veljače 2017. u 17:35
23.02. dočekuju Portland. Ako ništa drugo, onda tjedan dana kod kuće za trening (timski i individualni). Iako, za očekivati je da će se nastojati što prije ukomponirati novu akviziciju.
obećao sam adminu da ću biti dobar
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
16. veljače 2017. u 20:15
https://twitter.com/brucetennen/status/832281421989412864

Zanimljivo ce bit do 23.
Juventus, storia di un grande amore
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
16. veljače 2017. u 20:34
Cigamodnalro @cigamodnalro
Re: Pistons leak - Arn Tellem, vice chairman of Pistons, is Hezonja's former agent. His son is Hezonja's current agent.
Juventus, storia di un grande amore
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
16. veljače 2017. u 20:36
https://twitter.com/brucetennen/status/832281421989412864



Recimo da tu ima istine. Kakva situacija čeka Hezonju u Detroitu?

Ako sam to dobro skužio...






[uredio Jotojoto - 16. veljače 2017. u 20:43]
obećao sam adminu da ću biti dobar
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.01.2014.
Poruka: 961
16. veljače 2017. u 20:47
guzva
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
17. veljače 2017. u 00:38
Jebem ti Hezonja u Detroitu, meni kao vječitom navijaču Detroita to su mokri snovi...
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
17. veljače 2017. u 00:56
Jotojoto je napisao/la:
https://twitter.com/brucetennen/status/832281421989412864



Recimo da tu ima istine. Kakva situacija čeka Hezonju u Detroitu?

Ako sam to dobro skužio...






Vidi cijeli citat

Lou Williams za 4 godine D.J. a - jel ovo sprdancija ??????
j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
17. veljače 2017. u 02:51
Vogel je zagorac pijani je i opet nije heza denut u igru mogel vogel pa stvarno nisi nikak mogel.
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
17. veljače 2017. u 09:31
To je zamišljena projekcija višestrukog tradea nekog tipa sa bleacher reporta. Na kraju je nekome odgovorio da je "fake", ali znate onu, gdje ima dima...

Kao, nije tajna da su u orlandu zainteresirani za Reggie Jacksona, kao i neki drugi klubovi, ali s njim dolaze i neki...hm...problemčići...glava valjda u pitanju. Nisam baš upućen, ali tako se spekulira.
obećao sam adminu da ću biti dobar
  • Najnovije
  • Najčitanije