Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.05.2007.
Poruka: 13.251
17. veljače 2017. u 09:49
To bi bio još jedan odličan potez Orlanda. Uzeti Jacksona sa uništenim koljenima koji je isti tip igrača i pozicije kao i Payton.
j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
17. veljače 2017. u 12:51
Uzalud tradeovi ako nitko pa ni sam Zdravko i njegov brat Zoran Hennigan ne zna što želi.
[uredio j.s.veron - 17. veljače 2017. u 12:52]
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
17. veljače 2017. u 14:05
U jutarnjem također objavljena "crtica" o Detroitu, po sadržaju vjerojatno preneseno sa foruma.

obećao sam adminu da ću biti dobar
Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
17. veljače 2017. u 15:17
north-vz je napisao/la:
To bi bio još jedan odličan potez Orlanda. Uzeti Jacksona sa uništenim koljenima koji je isti tip igrača i pozicije kao i Payton.
Vidi cijeli citat

Reggie i Payton isti tip igrača ?
[uredio Dinko Bilich - 17. veljače 2017. u 15:17]
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
17. veljače 2017. u 20:59
Marc Stein

The Pistons and Magic have discussed a trade that would send Reggie Jackson to Orlando for D.J. Augustin and Jeff Green, league sources say.

Ovo je pouzdaniji izvor od sinoćnjeg, ajde nek se bar Greena riješe, samo neznam da li ce onda Mario postat back up PF ili Rudež ulazi u rotaciju. Sve mi se čini da ce u tankiranje
Juventus, storia di un grande amore
boonn
boonn
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.09.2013.
Poruka: 291
17. veljače 2017. u 21:14
-
[uredio boonn - 17. veljače 2017. u 21:14]
Murta
Murta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2009.
Poruka: 1.178
17. veljače 2017. u 21:20
Ne znam koliko bi situacija za Hezonju bila dobra u Detroitu. Kužite da tamo KCP igra sigurno kao 2, Morris je nenadjebiv kao 4, a Harris onda pokriva 3? Onda je na klupi još Stanley Johnson. Hezonja bi u najboljem slučaju krenuo kao 6. igrač, ispred njega. A ako bi DET trejdao Reggieja, ostali bi samo na Ish Smithu kao ball-handleru pa bi Hezonji dali loptu u 2. postavi kao Vogel na početku sezone, a očito je da mu ta uloga (zasad) ne paše.
[uredio Murta - 17. veljače 2017. u 21:20]
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
17. veljače 2017. u 21:21
hardek je napisao/la:
Marc Stein

The Pistons and Magic have discussed a trade that would send Reggie Jackson to Orlando for D.J. Augustin and Jeff Green, league sources say.

Ovo je pouzdaniji izvor od sinoćnjeg, ajde nek se bar Greena riješe, samo neznam da li ce onda Mario postat back up PF ili Rudež ulazi u rotaciju. Sve mi se čini da ce u tankiranje
Vidi cijeli citat


Ako dovedu Jacksona, za kojega ne bi trebalo biti sporno da je bolji od Elfrida, Evana i Rossa na 2 i 3, Gordon na 4, onda bi mogli pokušati nešto izvući od ostatka sezone, makar će i to trebati ukomponirati, a Vogel se po tom pitanju ove sezone baš i nije iskazao. Realno, nemaju pravog backupa na 4, Rudež i Zimmerman kao rotacijski baš ne ulijevaju povjerenje. Možda Mario i dobije neku priliku tih 7 tjedana.

Samo da ga još ne nabiju kilažom kako bi mogao igrati 4 (što još nećemo čitati...)
obećao sam adminu da ću biti dobar
ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.733
17. veljače 2017. u 22:50
Stvarno ne vidim logiku da Pistonsi pošalju Jacksona u Orlando za ovu dvojicu.
Možda i njemu ističe ugovor (ne znam) ili ima neki drugi razlog - jer bez tako nečega što bi bilo opravdanje, ovaj potez bi bio neviđena glupost.
U rangu orlandovih trejdova u prošloj i pred ovu sezonu.
baloncesto
baloncesto
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.02.2016.
Poruka: 1.135
17. veljače 2017. u 22:56
Reggie Jackson ima ugovor do 2020, tako da ili je SVG popizdio ili novinari bacaju bombe.
Ne vjerujem da bi se rijesio ugovora Jacksona za expiring Greena i 4 godine ugovora indijanca kao DJ.
  • Najnovije
  • Najčitanije