Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
24. veljače 2017. u 02:14
gdi je smajli sa srednjim prstom kad ti treba nigdi ga nema....
vlacng
vlacng
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.03.2010.
Poruka: 3.581
24. veljače 2017. u 02:14
U napada bez promašaja, u obrani bolji nego inače.
Za koga se jarca ja ovdje zivciram!!!
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
24. veljače 2017. u 02:15
Odlično poluvrijeme Marija i Magica. Odličan i u obrani osim u jednoj situaciji gdje je izletio na crabbbea a ovaj prosao pored njega i promašio. 2 asistencije od kojih je posebno druga (Vucevicu) lijepo odigrana.
Juventus, storia di un grande amore
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
24. veljače 2017. u 02:17
Ili su mu ovih dana tepali kako je dobar i kako vjeruju u njega, i/ili mu se gm ispričao za "pooper" i/ili ga je podigao interes nekih klubova, pa i Bucksa.

Podsjeća na onu utakmicu protiv Bullsa od prošle godine.
obećao sam adminu da ću biti dobar
ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.733
24. veljače 2017. u 02:20
Obje asistencije su bile lijepe.
A šut ga ide jer je pogodio prvu .
Obrambeno dosta dobar, s jednom i pol greškom.
Magic sve u svemu solidan, DJ indijanac kao i obično, Vučević nervozan, vjerojatno od bijesa što nije trejdan, Ross loše počeo, ali onda izborio tri bacanja i pogodio tricu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2015.
Poruka: 526
24. veljače 2017. u 02:22
Kad ga šut ide, to je druga priča. Zanimljivo je što je danas bio prvi sa klupe, što ga je možda podiglo psihički, a možda je i naznaka bolje minutaže u nastavku sezone. (ipak nemaju realne šanse za playoff).

No, istina je kako je ostatak zamjena usao kod sljedećeg prekida pa možda ne treba previše isčitavati iz toga.

Što se tiče utakmice, standardna izvedba u obrani (dobra), a sada ga ide i šut. Još u par navrata je bio potpuno sam, ali su ga ignorirali (npr na kraju poluvremena kada su imali 2 sec do kraja i izvode aut).
Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
24. veljače 2017. u 02:50

Nastavio di je stao u veljači prije All Stara ma u biti od početka sezone ka nastavak s reprezentativnog lejta veoma je koncentriran i konzistentan u obrani, ponekad se opusti il zabroavi, posebno kad je aktivan u napadu, ka da ne može istovremeno povezati obranu i napad na vrhunskoj razini šta i ne čudi s obzirom na manjak igre.

Odlična stvar je da forsira pick i jednostavna rješenja bez davljena lopte i konačno je legitimna opcija

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.07.2016.
Poruka: 149
24. veljače 2017. u 03:06
probaj jedan ulaz napraviti
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2015.
Poruka: 526
24. veljače 2017. u 03:11
Kao da je umoran u drugom dijelu. Puno više statičan u napadu. Mozda je stvar setova.
wogboy
wogboy
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2010.
Poruka: 846
24. veljače 2017. u 03:46
Ross doso maltene jucer i odmah 32min uz sut 4/17

Hez u zivotu nije uzeo 17 suteva u jednoj tekmi
  • Najnovije
  • Najčitanije