Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2017.
Poruka: 63
24. veljače 2017. u 15:15
Strašan igrač što je dokazao i noćas.
Mišljenja sam da se negov trener prema njeme ponaša kao Rick prema Draženu u starom vjeku.
Odličan šut,nevjerovatna promjena smjera i iznad svega odličan rad nogu u odbrani.
Definitivno se radi o talentu koji utire put našim velikim NBA  nadama Slavici,Arapoviću,Uljareviću,Mavri,Gabriću,Jelineku,Črnjeviću,Zovki,Mazalinu,Šabiću,Zebiću,Nikiću,Mustapiću,Ivankoviću,Kapusti,dabaku,braći Ramnjacima,Gospiću itd.
Također i trenerima ili kordinatorima na prvom mjestu Sinkoviću(ako je još živ a ako ikada umre biti će proglašen košarkaškom ikonom)Vanjku,Brajkoviću,Nazoru,Mikšiću,Vuliću ,Kršiću(taj svake godine kao trener  leži na novom ležaju koji mu plaća Boro iz kk Dubrava  skupa sa dr.Oršanićem i još nekim dobrotvorima iz Marijine legije),Kunceom kao njegovom osobnom  svecu (umjesto Vlahe) i  patrijarhom  svetim .Prkačinom.


[uredio beeeeeeeeee - 24. veljače 2017. u 15:23]
basketlife2323
basketlife2323
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.12.2016.
Poruka: 957
24. veljače 2017. u 15:23
beeeeeeeeee je napisao/la:
Strašan igrač što je dokazao i noćas.
Mišljenja sam da se negov trener prema njeme ponaša kao Rick prema Draženu u starom vjeku.
Odličan šut,nevjerovatna promjena smjera i iznad svega odličan rad nogu u odbrani.
Definitivno se radi o talentu koji utire put našim velikim NBA  nadama Slavici,Arapoviću,Uljareviću,Mavri,Gabriću,Jelineku,Črnjeviću,Zovki,Mazalinu,Šabiću,Zebiću,Nikiću,Mustapiću,Ivankoviću,Kapusti,Andabaku,braći Ramnjacima,Gospiću itd.
Također i trenerima ili kordinatorima na prvom mjestu Sinkoviću(ako je još živ a ako ikada umre biti će proglašen košarkaškom ikonom)Vanjku,Brajkoviću,Nazoru,Mikšiću,Vuliću ,Kršiću(taj svake godine kao trener  leži na novom ležaju koji mu plaća Boro iz kk Dubrava  skupa sa dr.Oršanićem i još nekim dobrotvorima iz Marijine legije),Kunceom kao njegovom osobnom  svecu (umjesto Vlahe) i  patrijarhom  svetim .Prkačinom.


Vidi cijeli citat



Post godine.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.08.2016.
Poruka: 550
24. veljače 2017. u 15:45
Razocara me Magic opet, nisu razmjenili Hezonju ove godine da bi ga nastavili razvijat u stilu DNP i minutama na kapaljku u rasulu od ekipe.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
24. veljače 2017. u 15:46
igrao je 25 minuta jucer.....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2014.
Poruka: 3.469
24. veljače 2017. u 15:56
Lol. Gore sve napisano. Zatvarajte temu. Nema se tu sto vise dodat.....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.08.2016.
Poruka: 550
24. veljače 2017. u 16:06
schizophrenic je napisao/la:
igrao je 25 minuta jucer.....
Vidi cijeli citat


Fala k... valjda je neko lupija sakom od stol i naredija da mali igra kad su ga vec odlucili zadrzat.
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
24. veljače 2017. u 17:02
schizophrenic je napisao/la:
igrao je 25 minuta jucer.....
Vidi cijeli citat


i to je minimum kojeg mora dobit, pa makar bio najlošiji pojedinac Magica na terenu...
basketlife2323
basketlife2323
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.12.2016.
Poruka: 957
24. veljače 2017. u 17:09
prekro je napisao/la:
schizophrenic je napisao/la:
igrao je 25 minuta jucer.....
Vidi cijeli citat


i to je minimum kojeg mora dobit, pa makar bio najlošiji pojedinac Magica na terenu...
Vidi cijeli citat




Što je najgore,vjerojatno si ovo mislio ironično ,ali to je istina.

Hezonja,Payton i Gordon moraju imati maksimalnu minutažu bezuvjetno.

Orlando nema ekipu za playoff.
Nema druge mlade prospecte osim njih i treba učiniti sve što je mogće da ih razvija kao igrače pa makar šutirali 1-10 šest tekmi zaredom.Nikakvi Augustini i Watsoni ne donose playoff ,samo sprječavaju razvoj ovih igrača.
Hezonja ima tu nesreću da nema kredita kao Payton i Gordon a sigurno nije ništa manje talentiran od navedenog dvojica,i osim ako nije bio u potpunosti neprofesionalan ničim ne zaslužuje da bude manje od 20 minuta na parketu u ostatku sezone u kojem Orlando ne može u play off.


Tu i tamo im trebaju pomagati Fournier,Vučević i Ross,Biyombo.

A igrači kao Augustin,Green i Watson nemaju što tražiti u rotaciji,eventualno mogu imati manje role.
[uredio basketlife2323 - 24. veljače 2017. u 17:13]
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
24. veljače 2017. u 17:57
basketlife2323 je napisao/la:
prekro je napisao/la:
schizophrenic je napisao/la:
igrao je 25 minuta jucer.....
Vidi cijeli citat


i to je minimum kojeg mora dobit, pa makar bio najlošiji pojedinac Magica na terenu...
Vidi cijeli citat




Što je najgore,vjerojatno si ovo mislio ironično ,ali to je istina.

Hezonja,Payton i Gordon moraju imati maksimalnu minutažu bezuvjetno.

Orlando nema ekipu za playoff.
Nema druge mlade prospecte osim njih i treba učiniti sve što je mogće da ih razvija kao igrače pa makar šutirali 1-10 šest tekmi zaredom.Nikakvi Augustini i Watsoni ne donose playoff ,samo sprječavaju razvoj ovih igrača.
Hezonja ima tu nesreću da nema kredita kao Payton i Gordon a sigurno nije ništa manje talentiran od navedenog dvojica,i osim ako nije bio u potpunosti neprofesionalan ničim ne zaslužuje da bude manje od 20 minuta na parketu u ostatku sezone u kojem Orlando ne može u play off.


Tu i tamo im trebaju pomagati Fournier,Vučević i Ross,Biyombo.

A igrači kao Augustin,Green i Watson nemaju što tražiti u rotaciji,eventualno mogu imati manje role.
Vidi cijeli citat


ne, nisam mislio ironično...možda tako zvuči jer mi se nije dalo obrazlagat (ionako je 1000 puta obrazloženo)

doslovno mu je franšiza dužna dati šansu...odnosno, franšiza je dužna sebi dati Hezonji minute! a Hezonja je dužan pokazati bahatost i sebičnost u uzimanju barem 10 šuteva po utakmici (koji kurac imaš šutera na terenu ako on u 25 minuta ne može potegnuti 10 puta po košu?!)
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
24. veljače 2017. u 18:45
E da vidimo kako to izgleda kada su Hezonji dali napokon minutažu statistički. Dakle postiže u 2/2017 7,1 poen po utakmici za 20 minuta na terenu, uz šut od 44% i šut za 3 poena 47%, uz sve to dodao je 2,6 skokova i 1,3 asistencije uz -4,7 dok je na terenu što je s obzirom na rezultate u tom periodu ekipe jako dobro.
Dakle kada je trener napokon odlučio dati malo povjerenja Hezonji, ovaj je odjednom dignuo one procente šuta s početka i naravno svaki statistički segment. Sve ovo postiže zapravo a samo 6,4 šuta po utakmici, ne daj Bože da trener kreira nešto za njega pa da uputi 10 šuteva. Čisto da sve naše tvrdnje dođu na svoje od početka potrebno mu je bilo povjerenje i konstanta ništa više, a najviše od svega kod njega me impresionira što je sve ovo podnjeo tako mirno i tiho, očito radeči jako puno, to ipak govori puno više od statistike
[uredio joke1505 - 24. veljače 2017. u 18:46]
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
  • Najnovije
  • Najčitanije