basketlife2323 je napisao/la:
prekro je napisao/la:
schizophrenic je napisao/la:
igrao je 25 minuta jucer.....
Vidi cijeli citat
i to je minimum kojeg mora dobit, pa makar bio najlošiji pojedinac Magica na terenu...
Vidi cijeli citat
Što je najgore,vjerojatno si ovo mislio ironično ,ali to je istina.
Hezonja,Payton i Gordon moraju imati maksimalnu minutažu bezuvjetno.
Orlando nema ekipu za playoff.
Nema druge mlade prospecte osim njih i treba učiniti sve što je mogće da ih razvija kao igrače pa makar šutirali 1-10 šest tekmi zaredom.Nikakvi Augustini i Watsoni ne donose playoff ,samo sprječavaju razvoj ovih igrača.
Hezonja ima tu nesreću da nema kredita kao Payton i Gordon a sigurno nije ništa manje talentiran od navedenog dvojica,i osim ako nije bio u potpunosti neprofesionalan ničim ne zaslužuje da bude manje od 20 minuta na parketu u ostatku sezone u kojem Orlando ne može u play off.
Tu i tamo im trebaju pomagati Fournier,Vučević i Ross,Biyombo.
A igrači kao Augustin,Green i Watson nemaju što tražiti u rotaciji,eventualno mogu imati manje role.
ne, nisam mislio ironično...možda tako zvuči jer mi se nije dalo obrazlagat (ionako je 1000 puta obrazloženo)
doslovno mu je franšiza dužna dati šansu...odnosno, franšiza je dužna sebi dati Hezonji minute! a Hezonja je dužan pokazati bahatost i sebičnost u uzimanju barem 10 šuteva po utakmici (koji kurac imaš šutera na terenu ako on u 25 minuta ne može potegnuti 10 puta po košu?!)