Mario Hezonja

ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.733
24. veljače 2017. u 18:47
prekro je napisao/la:
basketlife2323 je napisao/la:
prekro je napisao/la:
schizophrenic je napisao/la:
igrao je 25 minuta jucer.....
Vidi cijeli citat


i to je minimum kojeg mora dobit, pa makar bio najlošiji pojedinac Magica na terenu...
Vidi cijeli citat




Što je najgore,vjerojatno si ovo mislio ironično ,ali to je istina.

Hezonja,Payton i Gordon moraju imati maksimalnu minutažu bezuvjetno.

Orlando nema ekipu za playoff.
Nema druge mlade prospecte osim njih i treba učiniti sve što je mogće da ih razvija kao igrače pa makar šutirali 1-10 šest tekmi zaredom.Nikakvi Augustini i Watsoni ne donose playoff ,samo sprječavaju razvoj ovih igrača.
Hezonja ima tu nesreću da nema kredita kao Payton i Gordon a sigurno nije ništa manje talentiran od navedenog dvojica,i osim ako nije bio u potpunosti neprofesionalan ničim ne zaslužuje da bude manje od 20 minuta na parketu u ostatku sezone u kojem Orlando ne može u play off.


Tu i tamo im trebaju pomagati Fournier,Vučević i Ross,Biyombo.

A igrači kao Augustin,Green i Watson nemaju što tražiti u rotaciji,eventualno mogu imati manje role.
Vidi cijeli citat


ne, nisam mislio ironično...možda tako zvuči jer mi se nije dalo obrazlagat (ionako je 1000 puta obrazloženo)

doslovno mu je franšiza dužna dati šansu...odnosno, franšiza je dužna sebi dati Hezonji minute! a Hezonja je dužan pokazati bahatost i sebičnost u uzimanju barem 10 šuteva po utakmici (koji kurac imaš šutera na terenu ako on u 25 minuta ne može potegnuti 10 puta po košu?!)
Vidi cijeli citat


Znam da je to mlaćenje prazne slame, ali Hezonja doda loptu slobodnom igraču, što drugi igrači ovog Tragica jednostavno odbijaju raditi.
Nije mi jasno da trener reputacije kao Vogel to dopušta. Da im nakon svake utakmice ne pusti snimku i jebe mater pred svima za svaku glupost koju su napravili. Takve stvari su rezervirane izgleda samo za Maria, koji iz nekog razloga (jer razloga MORA biti) ima takav tretman. Mislim, stvarno mi je glupo raspravljati o selekciji šuta jednog mladog igrača, kad u ekipi imaš DJ-a iz plemena Apača, Greena iz Siuxa, a Fourniera iz Angolkina. I sad još dođe Ross iz Seminola.

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
24. veljače 2017. u 19:46
O principima Vogela i kriteriju prema pojedinim igračima već smo davno pisali već viđeno, jednostavno i ja sam šokiran da jedan trener uopće može sebi dopustiti ovakve stvari
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
24. veljače 2017. u 21:36
"He's shooting the basketball well. He's playing with confidence. He's playing maximum effort, and playing with toughness." Vogel on Mario

"I don't wanna stop and be satisfied with anything. You know me. I wanna just do better and better." - Mario Hezonja
Juventus, storia di un grande amore
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2017.
Poruka: 63
24. veljače 2017. u 22:07
joke1505 je napisao/la:
O principima Vogela i kriteriju prema pojedinim igračima već smo davno pisali već viđeno, jednostavno i ja sam šokiran da jedan trener uopće može sebi dopustiti ovakve stvari
Vidi cijeli citat


xxxx
[uredio beeeeeeeeee - 25. veljače 2017. u 09:14]
basketlife2323
basketlife2323
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.12.2016.
Poruka: 957
25. veljače 2017. u 12:48
Sretan 22. Rođendan Mariu Hezonji!

Nek ga okruni večeras s partijom 22 poena.
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
25. veljače 2017. u 13:31
obećao sam adminu da ću biti dobar
pamerd04
pamerd04
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.10.2016.
Poruka: 414
26. veljače 2017. u 01:38
Trenutno cuva cetvorku u obrani sto je jos jedna bizarna odluka Frankeca.Takodjer cini se da Orlando ima najvise ballhogera u ligi.
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
26. veljače 2017. u 02:52
Šteta neide ga u napadu nikako. Magic čak igra i gledljivo danas
Juventus, storia di un grande amore
Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
26. veljače 2017. u 02:52

Upalio stream u finishu 3.četvrtine, zaista igra PF, tamana fintira šut za 3 i probija se u reket kamo ga je dočeka sinonim za iznuđivanje faula u napadu chargingom, naš dragi selitelj Ersan 

Sjajan upad u 4. 2 vanserijske obrane na lopti, 1 v1 Schrodera preuzeo, ispratio i natjerao na praktički darovanu loptu te branjenje picka skoro blokiroa ballhandlera, u napadu se aktivno kreće i nudi, al ne dobija loptu, no konačno mu se isplatio sprint u kontru i allley ooooppp idešššš 

[uredio Dinko Bilich - 26. veljače 2017. u 02:58]
bnbb44
bnbb44
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.09.2015.
Poruka: 607
26. veljače 2017. u 02:58
Dok Šarić odmara na poluvremenu evo jedno zakucavanje od Hezonje
  • Najnovije
  • Najčitanije