Mario Hezonja

kit teller
kit teller
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 6.425
01. listopada 2019. u 23:36

satko1 je napisao/la:

Može on pričat što god hoće. Nakon ove sezone, ili prije ide on nazad u Europu. Što možda i nije tako loše za njega i reprezentaciju.

Vidi cijeli citat

Zar nema garantirani ugovor na dvije sezone, a druga je njegova opcija?

Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.013
01. listopada 2019. u 23:49

Interview ko Interview. Uvijek isto. Sve bajno veterani još blabla.. 

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.635
01. listopada 2019. u 23:52

Od PF do PG 47

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.01.2011.
Poruka: 159
02. listopada 2019. u 00:50

kaze hezonja da su mu rekli da ce igrat point forwarda

 

https://www.youtube.com/watch?v=hUGjPsi-FGk

kit teller
kit teller
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 6.425
02. listopada 2019. u 07:21

nxug je napisao/la:

kaze hezonja da su mu rekli da ce igrat point forwarda

 

https://www.youtube.com/watch?v=hUGjPsi-FGk

Vidi cijeli citat
jel mu mu trener zna za to?

muggsy1
muggsy1
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.05.2019.
Poruka: 1.554
02. listopada 2019. u 09:01

kit teller je napisao/la:

satko1 je napisao/la:

Može on pričat što god hoće. Nakon ove sezone, ili prije ide on nazad u Europu. Što možda i nije tako loše za njega i reprezentaciju.

Vidi cijeli citat

Zar nema garantirani ugovor na dvije sezone, a druga je njegova opcija?

Vidi cijeli citat

To nema nikakve veze sa igracima na minimalcu kao sto je on. Ako ne ispuni ocekivanja brzo, i ako Portlandu treba neki drugi free agent zbog ozljede, i sl. Igraci na minimalcu i two way contractu su prvi koji se rezu sa rostera, jer je financijski minimalan udarac za klub. Biznis

wogboy
wogboy
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2010.
Poruka: 846
02. listopada 2019. u 09:49

Ubijedjen sam da ako  ne proigra do nove godine povratak u EU je siguran. Evo mu drug sa drafta vec igra EC. Sam Dekker u Lokomotivi

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.03.2011.
Poruka: 998
02. listopada 2019. u 10:33

Vec 2 godine se tu pise da mu ne gine europa a mario je jos uvijek u nba

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.635
02. listopada 2019. u 10:44

Neda se doma, ali sad kad je na minimalcu nema niže samo Europa.

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.053
02. listopada 2019. u 10:51

.... evo zakotrljala se masina.... dok velis keks bit cemo na stranici 2000.....

  • Najnovije
  • Najčitanije