Mario Hezonja

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.628
25. siječnja 2025. u 13:32

Eh da Hezonja zna vodit loptu i dodavati ne bi nam trebao play.

Kosarkoznalac
Kosarkoznalac
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.01.2019.
Poruka: 743
25. siječnja 2025. u 14:26

Eh da je da je. Da je Karlo Žganec malo pokretiniji i bolji bio bi Jokić 

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.195
25. siječnja 2025. u 14:48

Waiter je napisao/la:

Eh da Hezonja zna vodit loptu i dodavati ne bi nam trebao play.

Vidi cijeli citat

Ne bi nan triba onda niko je tako, od 1-5 sve bi pokriva supermario 😉

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.628
27. siječnja 2025. u 17:37

Al bi igrao u NBA i ne bi nam bio dostupan za ove prozore, morali bi svejedno nekog Smitha imati.

samobasket
samobasket
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.12.2013.
Poruka: 4.215
31. siječnja 2025. u 23:06

🤣

Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
01. veljače 2025. u 08:20

Nisam gledao, što je bilo?

Opravdano isključen ili...?

Po izrazu lica suca kojem Hezonja skida sve s nebesa ne izgleda baš da je siguran u svoju odluku 

vakula
vakula
Mali dioničar
Pristupio: 23.06.2021.
Poruka: 5.601
03. veljače 2025. u 00:30

Izgleda da je Hezonja ima malu posjekotinu na ruci pa je sutkinja trazila od njega da izađe, on se usprotivija, ona zatrazila da pokaze ruke, Hezonja pokaza dlanove, ona zatrazila da spusti ruke, trojica igraca Monaca zavarila kad su vidili ranicu, Hezonja popizdija, popusija 2. iskljucujucu i virovali ili ne - posli su ga suigraci trebali drzat da se ne obracuna sa sutkninjon 🤣 dicja posla

[uredio vakula - 03. veljače 2025. u 00:30]
Zgubidan
Zgubidan
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.10.2015.
Poruka: 2.030
05. veljače 2025. u 09:19

Sinoć, u završnici, s dvije lude trice vrati Real u tekmu i onda ga do kraja Campazzo i Llul izoliraju od lopte.

Ajmo žuti!!!
Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.296
05. veljače 2025. u 16:05

I to nam je kao kapetan?

Vidim sa nekom trebicom od sutkinje se svađa, pa još doživi živčani slom 

[uredio Mihael19 - 05. veljače 2025. u 16:06]
Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.628
07. veljače 2025. u 10:59

Jel ima Hez kakvu žensku, možda mu to fali pa je nervozan.

  • Najnovije
  • Najčitanije