Mario Hezonja

nicaze
nicaze
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2015.
Poruka: 3.814
07. veljače 2026. u 16:45

Ima novog agenta, Miska.

štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.494
27. veljače 2026. u 22:49

Fala kaj si došel. Neman napokon isporučuje ono kaj smo očekivali cijelo desetljeće ali u nedelju nam treba još jedna malo bolja tekma. Molio bih te da uzmeš desetak skokova i još pokoju blokadu. A one trice sa dvadesetak metara su ionako ziceri za tebe. 

kraljkvarta
kraljkvarta
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.01.2026.
Poruka: 291
27. veljače 2026. u 22:55

Moze Bojan biti statistički bolji od Hezija po Nba brojkama ali mu nije ni do koljena.

Hezi je kralj

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.395
27. veljače 2026. u 23:06

Mora hezonja jos papat da dode na babinu razinu, brzo se zaboravlja kakve je bogdanovic ima prezentacije u reprezentaciji a o nba karijeri da ne govorimo al trenutno je hezonja medu najboljima u euroligi i tu nema spora

štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.494
27. veljače 2026. u 23:08

kraljkvarta je napisao/la:

Moze Bojan biti statistički bolji od Hezija po Nba brojkama ali mu nije ni do koljena.

Hezi je kralj

Vidi cijeli citat

Dobro ja sam navek za euforiju ali jebemu Bojan je godinama giljal za repku. Ajde da si rekel da je za Jordana Bog to bi mi bilo ok.

[uredio štefek - 27. veljače 2026. u 23:09]
Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.008
28. veljače 2026. u 08:30

A zašto uvijek mora uspoređivati netko s nekim?

Uspoređivati neusporedivo. Budite sretni da se podnose i da jedan drugom na terenu ne zavide ako drugi malo bolju utakmicu pruži da hi ovaj drugi ga morao solo ulogama stići i da time igra ne pati. 

Tomislav Kukolja
Tomislav Kukolja
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.01.2026.
Poruka: 892
28. veljače 2026. u 08:40
[uredio Tomislav Kukolja - 07. ožujka 2026. u 13:30]
Komentiram i dosađujem puno jer sam odskora u penziji. Jbg, moram nešto raditi. A nešto malo se i kužim u košarku 🤗 ..
Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
28. veljače 2026. u 09:13

Ako mislite na onu s centra za vodstvo, samo onaj koji nikad nije gledao Hezonju je mislio da je neće uzeti. To je bio zicer da će šutnuti. Mislim da je Thiemann ostao na switchu predaleko, Mario je to s guštom primio kao poklon. Inače, generalno solidna utakmica sinoć s obzirom da je sa aerodroma došao u dvoranu, u Bonnu ga očekujem na puno višoj razini u oba smjera.

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
28. veljače 2026. u 09:19

Hezonjina trojka s centra je klasični zicer za njega ,samo oni koji ga ne gledaju misle da je slučajnost. To je ta genijalnost, uostalom pogledati polufinale kupa prošli vikend da vidite kakvu je trojku pogodio za preokret protiv Valencie iz polukoraka.

Trenutak kada on ima onoliko prostora za šut, njemu je potpuno nevažno s koje distance šutira jer je fizički toliko nadmoćan da mu to dođe kao klasični šut. 

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Tomislav Kukolja
Tomislav Kukolja
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.01.2026.
Poruka: 892
28. veljače 2026. u 09:22
[uredio Tomislav Kukolja - 07. ožujka 2026. u 13:31]
Komentiram i dosađujem puno jer sam odskora u penziji. Jbg, moram nešto raditi. A nešto malo se i kužim u košarku 🤗 ..
  • Najnovije
  • Najčitanije