Mario Hezonja

Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.008
28. veljače 2026. u 09:22

Ne. Mislio je na kontru u kojoj je dobio loptu pod košem i odbio polaganje i umjesto toga otišao u kut i zabio za 3😃

 

A da je falio, hebali bi mu sve oo spisku

 

 

Ma bilo je tu svašta 😄😄😄

Jebaj ga. Sreća prati hrabre a ne zahrđale

[uredio Bananeros - 28. veljače 2026. u 09:24]
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.292
28. veljače 2026. u 09:45

taj potez je za mene bio vrijemeplov..nagledao sam se takvih poteza kao djecak, jer su YU-smekeri, pun samopouzdanja i raskosnog talenta, to radili na traci...totalni Drazen style

Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
28. veljače 2026. u 09:49

Zato što je baš takav poseban, gdje ljudi koji ga prate konstantno oko njega plešu između ljubavi i mržnje, na njegovoj temi je ispisano 3269 stranica. Biti će jako dosadno onog dana kad završi karijeru. Nadam se da će histerija oko Hezonje potrajati barem još nekoliko godina.

Ušljo
Ušljo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.11.2018.
Poruka: 1.384
28. veljače 2026. u 10:10

Samo onaj koji je uzimao trice s osam metara da digne publiku na noge može shvatiti brata Heza. Stvarno je malo boljih osjećaja u životu, a vjerujem da je taj osjećaj sto puta jači u dresu reprezentacije. Ostani uvijek isti, dobri naš Mario.

Marko90
Marko90
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.01.2026.
Poruka: 140
28. veljače 2026. u 11:42

Hezonja je genijalac i toliko mi je uvijek bio drag da mu nikad nista nisam zamjerao, bio je i ostao poseban, drugaciji  ali vrhunski kosarkas i meni takav najdrazi.

Tomislav Kukolja
Tomislav Kukolja
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.01.2026.
Poruka: 892
28. veljače 2026. u 11:50
[uredio Tomislav Kukolja - 07. ožujka 2026. u 13:29]
Komentiram i dosađujem puno jer sam odskora u penziji. Jbg, moram nešto raditi. A nešto malo se i kužim u košarku 🤗 ..
Optimalan
Optimalan
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.04.2017.
Poruka: 430
28. veljače 2026. u 15:51

Stvarno je ponekad išao na živce ali čovjek je vrhunski košarkaš a i i lik je :) 

baja1234
baja1234
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.05.2013.
Poruka: 917
01. ožujka 2026. u 11:28

Neznam zašto je općenito percepcija u javnosti da je Mario 'godinama otkantavao' reprezentaciju kad to naprosto nije istina. Mariov problem s repkom je bio 2014 i 2015 kad je tek došao u Orlando i nije imao nikakav status. Koliko me pamćenje služi čak je od ta dva slučaja jednom u pitanju bila i ozljeda, tako da ovo godinama otkantavao je obična laž

[uredio baja1234 - 01. ožujka 2026. u 11:29]
Tomislav Kukolja
Tomislav Kukolja
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.01.2026.
Poruka: 892
01. ožujka 2026. u 11:30
[uredio Tomislav Kukolja - 07. ožujka 2026. u 13:29]
Komentiram i dosađujem puno jer sam odskora u penziji. Jbg, moram nešto raditi. A nešto malo se i kužim u košarku 🤗 ..
štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.494
01. ožujka 2026. u 12:25

baja1234 je napisao/la:

Neznam zašto je općenito percepcija u javnosti da je Mario 'godinama otkantavao' reprezentaciju kad to naprosto nije istina. Mariov problem s repkom je bio 2014 i 2015 kad je tek došao u Orlando i nije imao nikakav status. Koliko me pamćenje služi čak je od ta dva slučaja jednom u pitanju bila i ozljeda, tako da ovo godinama otkantavao je obična laž

Vidi cijeli citat

Kaj bi bila laž? Nije se uopće oglašavao bio. Samo nije dolazio. Bio je u nekom svom filmu. Srećom s godinama se primirio. Ja prvi sam ga vređal kad se nije odazival. Sečam se kao da je jučer bilo. 

  • Najnovije
  • Najčitanije