Mario Hezonja

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.052
01. ožujka 2026. u 12:39

..svatko se sjeca onog sto mu je bilo vazno...ja se npr. sjecam jutara i jutara kad sam cekao tekme orlanda ili knicksa i razmisljao.... ma valjda je danas taj dan ... predobar je Mario da ga prije ili kasnije konacno ne krene.....

Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.292
01. ožujka 2026. u 12:49

Stvar je da smo mi imali prevelika očekivanja od njih kad su bili klinci, dominirali su u mlađim kategorijama, bili visoki Pick na NBA draftu i odmah se očekivalo da budu nositelji repke i vrate "dite materi", pa Šarića se napadalo da je glavni krivac za ispadanje na OI 2016 i EP 2017, čovjek je imao živčane slomove nakon prvenstava, očekivalo se da uz Bojana bude nositelj, a on je tad imao 22 godine, slična situacija sa Hezonjom, samo on ih je preduhitrio i na neko vrijeme se maknuo i nije davao izjave HR novinarima, 100% se posvetio NBA karijeri, nije išlo, vratio se, malo sazrio i sad je tu, evo ga junak 😀

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.628
01. ožujka 2026. u 13:17

Najviše je Bender razočarao koji je bio četvrti pick čini mi se.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 1.970
01. ožujka 2026. u 13:21

Bender je interesantna ptica, u svemu dobar al u nicemu poseban specijalan savrsen. Sve je iz kosarke imao, ali nista na onom vrhunskom nivou. Plus ozljede.

 

Steta, da je radio na jednom segmentu igre onome na kojem misli da je najbolji, Porzingis mu je mjera. Ali nista od toga.

 

Mazalin je dugo godina vazio za najveceg talenta 97 generacije na svijetu, i nista. 

 

Kod nas je opcenito problem sto smo zapeli negdje u razvoju tih igraca, propalo ih je broja nema, a sve veliki talenti. Zubac se izvukao, Saric protracio talent u NBA a nije da je morao uostalom i ti ameri mi nisu jasni kako takvog igraca ne znaju iskoristiti. Hezonja se spasio, sad igra zlatne dane.

Nema vise KK Zagreba, buducnost sarena, sto ce biti nitko ne zna ali valjda ne moze gore od ovog perioda zadnjih godina. Ovo je blagi uzas, samo bojim se da smo usli u sustav prosjecnosti, 30 godina je vec u pitanju. Ko Madjari u nogometu. Nesto ne stima u nasoj kosarci.

zelenabanana
zelenabanana
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.07.2017.
Poruka: 618
01. ožujka 2026. u 19:07

Ciferšlus je napisao/la:

Bender je interesantna ptica, u svemu dobar al u nicemu poseban specijalan savrsen. Sve je iz kosarke imao, ali nista na onom vrhunskom nivou. Plus ozljede.

 

Steta, da je radio na jednom segmentu igre onome na kojem misli da je najbolji, Porzingis mu je mjera. Ali nista od toga.

 

Mazalin je dugo godina vazio za najveceg talenta 97 generacije na svijetu, i nista. 

 

Kod nas je opcenito problem sto smo zapeli negdje u razvoju tih igraca, propalo ih je broja nema, a sve veliki talenti. Zubac se izvukao, Saric protracio talent u NBA a nije da je morao uostalom i ti ameri mi nisu jasni kako takvog igraca ne znaju iskoristiti. Hezonja se spasio, sad igra zlatne dane.

Nema vise KK Zagreba, buducnost sarena, sto ce biti nitko ne zna ali valjda ne moze gore od ovog perioda zadnjih godina. Ovo je blagi uzas, samo bojim se da smo usli u sustav prosjecnosti, 30 godina je vec u pitanju. Ko Madjari u nogometu. Nesto ne stima u nasoj kosarci.

Vidi cijeli citat


Mazalinu nisu u Cedeviti tri godine dali igrati, od 16. do 19.godine. I velika imena bi odustala od košarke poslije svega. Svrha je bila staviti kajlu Ciboni, a ne razvijati klinca.

štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.494
01. ožujka 2026. u 20:25

Jbtg ovo je baš loše bilo. Šteta no respekt za dolazak.

Tomislav Kukolja
Tomislav Kukolja
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.01.2026.
Poruka: 892
01. ožujka 2026. u 21:33
[uredio Tomislav Kukolja - 07. ožujka 2026. u 13:28]
Komentiram i dosađujem puno jer sam odskora u penziji. Jbg, moram nešto raditi. A nešto malo se i kužim u košarku 🤗 ..
replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.052
02. ožujka 2026. u 04:34

...je nas najbolji igrac jos od Velikog i Neponovljivog Tonija.....ko to ne vidi nema pojma....

Tomislav Kukolja
Tomislav Kukolja
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.01.2026.
Poruka: 892
02. ožujka 2026. u 06:43
[uredio Tomislav Kukolja - 07. ožujka 2026. u 13:29]
Komentiram i dosađujem puno jer sam odskora u penziji. Jbg, moram nešto raditi. A nešto malo se i kužim u košarku 🤗 ..
s@lko dinamita$
s@lko dinamita$
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 2.111
02. ožujka 2026. u 07:06

replicant je napisao/la:

...je nas najbolji igrac jos od Velikog i Neponovljivog Tonija.....ko to ne vidi nema pojma....

Vidi cijeli citat


Možda na haklu 1 na 1. ali i to sumnjam

  • Najnovije
  • Najčitanije