Savage_Garden je napisao/la:
Kad se samo prisetim ludila za Sakramentom koje je vladalo u Srbiji u to vreme. Bukvalno se navijalo vise za njih nego za Zvezdu i Partizan, cekali su se prenosi a lokalne TV stanice su prenosile njihove meceve stare 5 dana, samo je bitno da su njihovi!
Redovno se ustajalo usred noci, cak i moj cale, covek koga bi mozda samo finale SP u fudbalu moglo naterati da ustane u 4, je ustajao i gledao.

Od raspada te generacije ne pratim NBA, i ne samo ja nego otprilike svi koji su tada bili ludi. Gledao sam sinoc malo utakmicu, tuga na sta je spao Sakramento.
totalna glupost... ja bi sad ako propadnu Jelena Novak i Ana trebao prestati pratiti tenis
Kosarka i Tenis su po meni najzanimljiviji sportovi danasnjice.