NBA 2010/11

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
15. svibnja 2011. u 21:47
t.allen otisao po cevape s lukom
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 664
15. svibnja 2011. u 21:47
dajte mi neki dobar stream za gledat utakmicu
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
15. svibnja 2011. u 21:50
koji idiot perkins...primio loptu od westbrooka,gasol metar i po njega...ovaj se spusta dolje i ceka gasola i kontakt i naravno umjesto laganog kosa dobio je ama bas nista
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.525
15. svibnja 2011. u 21:51
KD previše forsira,sve su to neizrađeni šutevi..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.01.2011.
Poruka: 1.163
15. svibnja 2011. u 22:01
jebate, niđe poštenog streama 
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
15. svibnja 2011. u 22:02
uuuf jako loš šut obje ekipe...15/46...ispod 33%
trice 0/8
cak 17 skokova oklahome u 1/4
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.400
15. svibnja 2011. u 22:04
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Ivo.Sanader
Ivo.Sanader
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.12.2010.
Poruka: 1.649
15. svibnja 2011. u 22:07
http://realtvsport.com/channel-7.php

Ovo nije loše, iako malo zastajkuje i šteka, bar je kvaliteta slike dobra...
Success is my only motherfuckin' option, failure's not.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.525
15. svibnja 2011. u 22:08
Pala tek prva trica,ukupno 1-11
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
15. svibnja 2011. u 22:11
nekim cudom sportklub prenosi utakmicu
  • Najnovije
  • Najčitanije