NBA 2010/11

riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
08. veljače 2011. u 22:59

Jeste slušali posljednji podcast na http://ispodobruca.com/ ?


Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
dario23
dario23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.11.2009.
Poruka: 2.641
08. veljače 2011. u 23:01
riki_mo je napisao/la:

Jeste slušali posljednji podcast na http://ispodobruca.com/ ?


Vidi cijeli citat

Naravno.
Posebno je zanimljivo na kraju.
dario23
dario23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.11.2009.
Poruka: 2.641
08. veljače 2011. u 23:05
Eto oni na "ispodobruča" su spominjali MVP-a regularnog dijela sezone. Tko je to po vama?

baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
08. veljače 2011. u 23:07
riki_mo je napisao/la:

Jeste slušali posljednji podcast na http://ispodobruca.com/ ?


Vidi cijeli citat

jesam...razočaran seruckanjima oko spursa...jbte...ljudi redovno dobijaju i onda im oni "smrde"...
pa evo i mf boston(koji je najbolja ekipa koja je hodala kuglom zemaljskom po njihovome) je ispušio sinoć...
opet se vraćamo na početak kad je ovaj prenio talente na South Beach...meni je to isto kao i Boston 2007...zato ih i ne volim...mogu oni imat povijet, ali ja tu povijest nisam gledao...
ostalo je tako tako... prošli su sve ekipe i to je ok...
bar su miami nahvalili ...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2010.
Poruka: 858
08. veljače 2011. u 23:07
zar nema jos 30 tak utakmica
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.767
08. veljače 2011. u 23:08
dario23 je napisao/la:
Eto oni na "ispodobruča" su spominjali MVP-a regularnog dijela sezone. Tko je to po vama?

Vidi cijeli citat



rano je jos za to...ima jos dosta dosta tekmi
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
08. veljače 2011. u 23:09
dario23 je napisao/la:
Eto oni na "ispodobruča" su spominjali MVP-a regularnog dijela sezone. Tko je to po vama?

Vidi cijeli citat

Dirk Nowitzki...
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
08. veljače 2011. u 23:30

Jako teško se odlučiti za MVP ove godine.
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
08. veljače 2011. u 23:35
Ne znam zašto Curry nije na natjecanju. Prošle godine je zamalo dobio.
On i Ray...ne znaš ko ima ljepši šut.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
08. veljače 2011. u 23:40
riki_mo je napisao/la:

Jako teško se odlučiti za MVP ove godine.
Vidi cijeli citat


Pa i nije baš.
Moj favorit je Rose, ima strašnu sezonu. Jest da sam tu potpuno pristran, ali čovjek je zaslužio neko priznanje.
Od ostalih Dirk (šteta zbog one ozljede koljena), i Dwight normalno.

Iz Spursa, Lakersa i Bostona je teško nekoga izdvojiti jer nigdje ne vuče samo jedan igrač, a Heat je posebna priča.
Čak su spominjali ideju da prvi put u povijesti dva igrača podijele titulu. Po meni blesavo.
[uredio Steph Curry - 08. veljače 2011. u 23:43]