NBA 2010/11

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.163
09. veljače 2011. u 06:36
Evo zna se ko će nastupati na tricaškom natjecanju tu imate sve detaljno
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.08.2009.
Poruka: 112
09. veljače 2011. u 13:37

Izgleda da besplatna arhiva više neće raditi. :(

Evo citata čovjeka koji nam je to i omogćio do sada:

Looks like I'm going to have to shut the public archive down... Just not feasible anymore, too much publicity leads to the links repeatedly getting changed frequently. Plus it looks like someone is leaking info to them. I don't want to take on stern, so I'm just gonna take a seat.

kistra
kistra
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 570
09. veljače 2011. u 13:53
ako smatrate da je Rose legitimni kandidat za MVP, onda je po meni to i Amare...Rose vuče ove bullse kažete, a Amare vuče još jadnije suigrače :)
"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi." Bob Rock :)
gorc
gorc
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.01.2008.
Poruka: 13.756
09. veljače 2011. u 13:54
naravno,sve što je lijepo kratko traje

sad samo čekam kad će ugasit i sve streamove i ode sve u 3pm

treba skupit pare pa kupit league pass za playoff.nema mi druge
...ništa ja nisam vidio,ja sammmmm pio vodu...
gorc
gorc
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.01.2008.
Poruka: 13.756
09. veljače 2011. u 13:55
kistra je napisao/la:
ako smatrate da je Rose legitimni kandidat za MVP, onda je po meni to i Amare...Rose vuče ove bullse kažete, a Amare vuče još jadnije suigrače :)
Vidi cijeli citat
da,samo što Bullsi imaju 34-16 a Knicksi 26-24 (tj jedva preko 50% pobjeda)

čisto sumnjam da će MVP ići igraču čija će momčad imati oko 50% pobjeda na kraju.ako i toliko bude

...ništa ja nisam vidio,ja sammmmm pio vodu...
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.089
09. veljače 2011. u 14:03
gorc je napisao/la:
kistra je napisao/la:
ako smatrate da je Rose legitimni kandidat za MVP, onda je po meni to i Amare...Rose vuče ove bullse kažete, a Amare vuče još jadnije suigrače :)
Vidi cijeli citat
da,samo što Bullsi imaju 34-16 a Knicksi 26-24 (tj jedva preko 50% pobjeda)

čisto sumnjam da će MVP ići igraču čija će momčad imati oko 50% pobjeda na kraju.ako i toliko bude

Vidi cijeli citat


Upravo tako. Knicksi imaju malo iznad 50% a cini mi se da su imali najlaksi raspored jer kolko se sjecam nisu odradili niti jednu vecu zapadnu turneju, tako da im je i tih 50% upitno. Sprema im se borba za ulazak u doigravanje. Amare samim tim ko sto je gorc rekao nema sanse za nagradu.  Ja sad kad bi birao nebih se mogao odlucit izmedu Lebrona, Howarda i Rosea, ali to je trenutno stanje.
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.089
09. veljače 2011. u 14:04
Papa Bear je napisao/la:

Pa odi si pogledaj boxscore na nba.com-u kolko je tko dao koševa, btw. LBJ je imao "monster night".

Vidi cijeli citat


Ti malo slabije kopcas a??
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.382
09. veljače 2011. u 14:05
Čuj ti lika, on zatvara LP arhivu ko da je Stern  valjda oće da mu platimo 5 $.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
gorc
gorc
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.01.2008.
Poruka: 13.756
09. veljače 2011. u 14:10
ma meni je lebron zasad prvi favorit.kolko god ljudima to bilo teško priznati ili ga mrzili (eto ja prvi priznajem)

lik je došo u heat,bit će prvi na istoku sigurno,jer će prije boston kiksati nego oni,pošto će boston malo i kalkulirati kasnije,a pogotovo ako budu vidjeli da heat gazi

preuzeo je od wadea palicu (nije vođa al je prva violina statistički gledano),brojke mu se nisu smanjile skoro ništa.a uza sebe ima jednog wadea ili bosha,likove koji također vole uzimati šuteve ali i popunjavati druge statističke rubrike

znam da su ga na početku sezone svi otpisali i već unaprijed htjeli uručiti Durantu tu nagradu ali lik je doslovno svima začepio usta i igra sjajno.
...ništa ja nisam vidio,ja sammmmm pio vodu...
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.089
09. veljače 2011. u 14:21
gorc je napisao/la:
ma meni je lebron zasad prvi favorit.kolko god ljudima to bilo teško priznati ili ga mrzili (eto ja prvi priznajem)

lik je došo u heat,bit će prvi na istoku sigurno,jer će prije boston kiksati nego oni,pošto će boston malo i kalkulirati kasnije,a pogotovo ako budu vidjeli da heat gazi

preuzeo je od wadea palicu (nije vođa al je prva violina statistički gledano),brojke mu se nisu smanjile skoro ništa.a uza sebe ima jednog wadea ili bosha,likove koji također vole uzimati šuteve ali i popunjavati druge statističke rubrike

znam da su ga na početku sezone svi otpisali i već unaprijed htjeli uručiti Durantu tu nagradu ali lik je doslovno svima začepio usta i igra sjajno.
Vidi cijeli citat


MA njegove brojke u regularnom djelu nisu nikad bile upitne. On je to uvijek imao daleko bolje od svih, pa tako ove godine. Definitivno zasluzuje nagradu trenutno. Njegovi problemi krecu onda kada se blizi zavrsnica sezone tj u polufinalima konferencija, gdje je dokazao vise puta da nije pravi i da mu se ruka malo skrati. Jedva cekam da vidim dali ce to ove sezone bit tako kada pored sebe ima jos dvojicu igraca koji mogu rjesit tekmi, mada ja vjerujem da ce Boshu bit pune gace u doigravanju.

  • Najnovije
  • Najčitanije