gorc je napisao/la:
ma meni je lebron zasad prvi favorit.kolko god ljudima to bilo teško priznati ili ga mrzili (eto ja prvi priznajem)
lik je došo u heat,bit će prvi na istoku sigurno,jer će prije boston kiksati nego oni,pošto će boston malo i kalkulirati kasnije,a pogotovo ako budu vidjeli da heat gazi
preuzeo je od wadea palicu (nije vođa al je prva violina statistički gledano),brojke mu se nisu smanjile skoro ništa.a uza sebe ima jednog wadea ili bosha,likove koji također vole uzimati šuteve ali i popunjavati druge statističke rubrike
znam da su ga na početku sezone svi otpisali i već unaprijed htjeli uručiti Durantu tu nagradu ali lik je doslovno svima začepio usta i igra sjajno.
MA njegove brojke u regularnom djelu nisu nikad bile upitne. On je to uvijek imao daleko bolje od svih, pa tako ove godine. Definitivno zasluzuje nagradu trenutno. Njegovi problemi krecu onda kada se blizi zavrsnica sezone tj u polufinalima konferencija, gdje je dokazao vise puta da nije pravi i da mu se ruka malo skrati. Jedva cekam da vidim dali ce to ove sezone bit tako kada pored sebe ima jos dvojicu igraca koji mogu rjesit tekmi, mada ja vjerujem da ce Boshu bit pune gace u doigravanju.