PetarKružić je napisao/la:
gorc je napisao/la:
James Johnson,
the 16th overall pick by Chicago in the 2009 NBA Draft, is currently on
assignment with the Energy in order to receive more playing time than
is available with his NBA team. The 6-9 forward from Wake Forest has
been a success so far with six starts under his belt. The versatile
forward has posted a line of 19.3 points, 8.2 rebounds, and 4.5 assists
during his tenure, highlighted by a 31-point, 14-rebound effort against
Rio Grande Valley on February 2. Johnson is one of eight first-round
picks from the 2009 Draft that has gone on to be assigned to the NBA
D-League during his career.
izgleda mu ide dobro u razvojnoj ligi.šteta što tamo čami jer vjerujem da bi u nekom slabije nba klubu bilo mjesta za njega.
Vidi cijeli citat
Meni se nekako cini da taj Johnson je stvarno solidan igrac za neki manji klub, al nikako ga nemogu svrstat na neku odredenu poziciju unutar momcadi. neki puta je znao trcat ko muha bez glave a predispozicije mu nisu lose. scalabrine je ipak ikona i on podize cijeli United centar na noge.
Vidi cijeli citat
on je sf, i po meni dosta dobar igrac cak sam gledo i u D-league neke njegove utakmice tamo i zabija i skace, asistira blokira, sve, a dobro je i igro za Chicago par puta kad su se vracali iz velikih zaostataka, ali Thibodeu ne voli bas da mu igraju rookiji, drazi mu je Bogans koji nece nista puno zabit ali nece ni izgubit loptu jer je previse htio.
Omer za Lee iz Houstona nesto se prica, ja ga ne bi dao... pogotovo nakon odlicne utakmice jucer
[uredio kuly1990 - 10. veljače 2011. u 15:54]